Strona 157 z 237 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1561
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    No nic zawsze można iść 2 razy jeśli będzie taki dobry. Chociaż jak dzisiaj obejrzę po kilku latach przerwy True Rommance to wątpię żeby Avatar okazał się lepszy

  2. #1562
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Jest w Imaxie ale tam rezerwacje odbiera sie na 48h przed dlatego
    Dodatkowo mowie najlepsze miejsca dopiero na 6 stycznia sobie zarezerwowalem na 22.30 ;d

  3. #1563
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta trzeba odbierać najpóźniej 48h przed ale np w poznaniu i tak tydzień do przodu nie ma już miejsc praktycznie... LOL

  4. #1564
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Zawod konika znowu w cenie? Ostatni raz pamietam na pierwszego Kilera do Luny sie kupowalo od nich

  5. #1565
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Avatar jednak wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił. Historia widziana wiele razy, a efekty po prostu ok. To był mój pierwszy film 3d i szału to nie robi. Efekty ciężko dojrzeć, jeżeli nie ma bliskich planów, ludzie, biurka itd.

  6. #1566
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    To pewnie byłeś w słabym kinie Tak samo widziałem jak ludzie mówili ze efektow nie mieli w Oszukac Przeznaczenie 3d a sie okazali ze byli w jakims Heliosie gowniane kino gowniane efekty
    Ja wlasnie sobie gram w Avatara na Xbox 360 ;p

  7. #1567
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja bylem w bonarce (nowe kino, nowe okulary , duza sala, duzy ekran) film zajebisty !! nie przebrnalem przez ani pol czesci zadnego matrixa, gwiezdnych wojen itp a ten film mimo ze ma w sobie cos z fantastyki i bajki jest po prostu swietny i zapewne wybiore sie na niego ponownie

  8. #1568
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Avatar jednak wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił. Historia widziana wiele razy, a efekty po prostu ok. To był mój pierwszy film 3d i szału to nie robi. Efekty ciężko dojrzeć, jeżeli nie ma bliskich planów, ludzie, biurka itd.
    Peri, nie odbierz mnie źle, ale z pełnym szacunkiem do Ciebie muszę Ci zadać tylko jedno pytanie - CZY CIĘ KURWA POJEBAŁO????? Historia widziana wiele razy?? Efekty ok??? Ciężko je dojrzeć??? Szału nie robi???? Sorry stary, ale albo ty jesteś wyprany z wszelkich uczuć, emocji i umiejętności dostrzegania piękna, albo 95% ludzi na tym forum (w tym kraju? na świecie?) to pojeby! Świat stworzony przez Camerona w tym filmie mógłbym oglądać bez żadnej treści godzinami dla samego oglądania go! Ktos w jednej z recenzji napisał piekne słowa, leciało to tak: "Mam już 29 lat. W jakiś sposób tak się stało, że wychodząc z sali nie chciałem wracać do naszej szarej rzeczywistości - obudziło się we mnie dawno uśpione dziecko reagujące w emocjonalny sposób na piękno, którego tak bardzo mi brakowało. Z każdą minutą filmu coraz bardziej chciałem się zagłębić w tym świecie i już tam zostać. Na zawsze." I to jest prawda o tym filmie... Dla mnie ludzie, którzy myślą inaczej mają wewnątrz tylko pustkę...

  9. #1569
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    The Hurt Locker - koniecznie. 9/10. Swietne zdjecia, scenariusz, atmosfera wojny, role epizodyczne Pearce'a i Fiennesa, no i znakomity Renner. 2 godziny w napieciu, szkoda, ze o polskiej premierze kinowej ani widu ani slychu.

  10. #1570
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    The Hurt Locker - koniecznie. 9/10. Swietne zdjecia, scenariusz, atmosfera wojny, role epizodyczne Pearce'a i Fiennesa, no i znakomity Renner. 2 godziny w napieciu, szkoda, ze o polskiej premierze kinowej ani widu ani slychu.
    Na Canal+ będzie. Ten kanał telewizyjny zapowiada premierę obrazu na 20 lutego 2010.

    INFO: Oscarowy faworyt w Polsce tylko w telewizji - WYDARZENIA w Stopklatka.pl