Strona 36 z 237 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #351
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    ostanio ogladalem American Gangster - polecam !!

  2. #352
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Wlasnie zobaczylem - faktycznie swietny, trio Russell&Denzel&Ridley w swojej najwyzszej formie. Brakuje mi ostatnio takich filmow, z wyrazistymi bohaterami i glebsza fabula. Swoja droga film zacheca do poszperania w sieci i poczytania troche wiecej na temat tego okresu w NY&NJ.

  3. #353
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ja osobiście czekam na Królów Nocy -> z zapowiedzi wynika, że to niezły film!

    P.S. Oczywiście kolejny trailer ode mnie: http://www.youtube.com/watch?v=jmMXk0bA8gk ZOHAN

  4. #354
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    tez na to czekałem...

    http://www.newtorrents.info/torrent/...iD-FLAiTE.html

    pozdr
    warsaw

  5. #355
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dawać mi, kurwa, DVDRip. :[

    http://www.youtube.com/watch?v=2LAuzT_x8Ek

  6. #356
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Moze byc dobry Chetnie obejrze.

  7. #357
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Bylem na Motyl i Skafander. Film na pewno nie dla wszystkich... jest ciezki, ale nie przytlaczajacy poniewaz z bardzo pozytywnym nastawieniem. Francuskie kino, sklania do refleksji i zatrzymania sie na chwile kiedy gnamy przez zycie. Na pewno nie bedziecie wobec niego obojetni, bo albo sie wam bardzo spodoba, albo stwierdzicie ze gniot, a wowczas okaze sie ze po prostu nie byl to film dla was

    Bohatera powinno sie podziwiac ponad wszelka miare szczegolnie, ze jest to film biograficzny. Ksiazke na pewno kupie i przeczytam.

    Pozdr
    Reb

  8. #358
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Film "300" w wersji dla wielbicieli ambitnego europejskiego kina.
    Na scenie pojawia sie Leonidas. Przez 15 minut prowadzi monolog na temat tego jak ciezka jest rola krola. Potem wchodzi jego zona. Przez kolejne pol godziny prowadza zywa dyskusje na temat sposobow uzdrowienia panstwa spartanskiego. Zaczynaja od pomyslow na polepszenie ekonomii panstwa a koncza na pomyslach na temat poprawy kultury. W koncu do Leonidasa dociera wiesc o zblizajacej sie armii Persow. Leonidas udaje sie wiec na spotkanie z nimi ze swoja gwardia przyboczna. Przed wyjsciem nastepuje plomienna przemowa trwajaca jakies 10 minut. Leonidas porusza w niej temat patriotyzmu i smierci. Ozywiscie od strony filozoficznej. Potem zamiast sceny walki pojawia sie mapa strategiczna, na ktorej pokazany zostaje przebieg walk. Wykresy, liczby, fakty historyczne. Wszystko to w "Discovery Chanelloweskiej" oprawie. Dlugo i bardzo dokladnie. Na koncu filmu Spartanie, ktorzy zostali w miescie wyglaszaja dluga konczaca mowe na temat poswiecenia i marnosci zycia w obliczu smierci.
    Oczywiscie caly film jest produkcji francuskiej. Ma jak najmniejszy mozliwy budzet. Aktorzy sa tak anonimowi, ze bardziej anonimowym byc sie juz nie da ale za to tak utalentowani, ze potrafia bez zmruzenia oka zagrac lezacy na skale kawalek opony w tak naturalny sposob, ze widz ma wrazenie, ze jest to prawdziwa opona. Do tego aktorzy wymawiaja swoje kwestie tak wolno jak to tylko mozliwe zeby film trwal dluzej.
    Mysle, ze taka wersja tego filmu przypadlaby z cala pewnoscia do gustu wszystkim milosnikom ambitnego kina.

  9. #359
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Hehehehe! Nice Kapol!!

    To własnie myślę o "kinie ambitnym"

  10. #360
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    No pewnie, przecież lepszy jest Rambo.