Strona 86 z 237 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #851
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    w MediaMarkt "Requiem dla snu" co jakiś czas się pojawia po
    9,90 pln, "Pi" też ostatnio widziałem po 25 pln'ów w Media.

  2. #852
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    byłem w Media Markt i kicha. chciałem złożyć zamówienie indywidualne na co pani powiedziała , że nie ma problemu. byłem zdziwiony trochę bo "Pi" nie ma ani w merlinie ani w empiku. nawet na allegro i we wszystkich sklepach internetowych jest niedostepny. gdy wyraziłem lekkie zdziwienie to pani poszla na zaplecze skonsultowac sie z szefowa która cos tam sprawdzala w kompie aż w końcu przyszła i powiedziała, że te filmy są niedostępne.

  3. #853
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    a to potrzebujesz na jakiś prezent ? jak nie to wygodniej byłoby ściągnąć...

  4. #854
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    wiem, że zaraz zaczną się kpiny, ale ja nigdy nic nie sciągnąłem z sieci.... taki już jestem wymierający gatunek. po za tym interesujące filmy (a takie one są wg opinii kilku z Was) lubię mieć na półeczce z filmoteką

  5. #855
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Alutek dopiero teraz odkryłeś Darrena? Wstyd! Ale lepiej późno niż wcale

    Jeśli zależy Ci na polskim lektorze to pozostaje Ci jedynie empik/sklep dla idiotów/allegro

    Na allegro jest koleś co ma PI:
    PI [Edycja Kolekcjonerska] D. Aronofsky NOWA (463630511) - Aukcje internetowe Allegro
    i Requiem:
    REQUIEM DLA SNU [D. Aronofsky] UNIKAT Nowa (465092526) - Aukcje internetowe Allegro

    jednak jeśli nie musi być PL to radziłbym Ci kupić na amazon.uk
    Amazon.co.uk: aronofsky - DVD & VHS: DVD


    I koniecznie kup też "The Fountain" również Aronofsky'ego nie każdemu się podoba, ale dla mnie genialny i każdemu polecam

    PS. A jeśli może być DivX to napisz priva.

    pozdro!

  6. #856
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    te aukcje obserwuje od kilku dni. tylko szczerze mówiąc nie wiedze powodu by wydawać na film który w zestawie 2w1 kosztował w empiku 18,50 a samo "Pi" na aukcji osiągnie jakąś zadziwiającą sume (4 dni do końca aukcji, 10 licytujących , aktualna cena prawie 40zł)

    co do "żródła" to też mam ten film na liście do obejrzenia - tylko z nim nie ma żadnych problemów by go kupić.
    a wracając do "Pi" to chyba będzie to mój pierwszy raz i go ściągnę - czuję się rozgrzeszony, bo bardzo się starałem nie "piratować" i kupić legalnie

  7. #857
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Mnie osobiście 'Źródło' się nie podobało, ale to dość 'ciężki' film

  8. #858
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Wczoraj na kanale Cinemax oglądnąłem, trochę przez przypadek, film "Człowiek z Ziemi" ('Man from Earth', USA 2007). I gorąco polecam

    Grupa przyjaciół pewnego profesora, po jego dość niespodziewanej rezygnacji z pracy, spotyka się, żeby go pożegnać. A on wyjawia im, że ma około 14 tysięcy lat. I tak sobie przez prawie półtorej godziny o jego życiu rozmawiają. A życie, jak można się domyśleć, miał bardzo ciekawe Więcej nie zdradzę.

    Film bez żadnych efektów specjalnych, Ponad 90% akcji toczy się w jednym pokoju.

  9. #859
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Bardzo ciekawy film dajacy do myslenia

    Polecam rowniez

  10. #860
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    192,50 zł..... totalna abstrakcja.... za tyle gość sprzedał dvd z filmem "Pi"
    ja miedzy czasie wpadlem do wypożyczalni i za 5.20zł obejrzałem ten film. teraz żałuję, że oddałem... trzeba było wystawić na allegro a w wypożyczalni zapłacić za film jakąś kare i byłbym zarobiony