Strona 76 z 237 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886126176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #751
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Wrocilem z kina z Dark Knight'a i musze przyznac, ze spelnil moje oczekiwania. Na pewno nie jest to film wszechczasow, ale jesli chodzi o produkcje o bohaterach albo superbohaterach to klasa swiatowa.

    Oczywiscie Joker nie zawiodl, za kazdym razem, gdy pojawil sie na ekranie emocje gwarantowane. Postac dopracowana w najdrobniejszych szczegolach, Ledger po prostu wymiotl, mysle, ze oskar gwarantowany.

    Bale solidny jak zawsze, Eckhart jako Dent mi nie przekonuje, Gyllenhaal jako laska, o ktora bija sie najpotezniejsi w miescie w ogole nie pasuje, mimo, ze nie zagrala zle.

    Sam film rozbudowany, swietny scenariusz, mozna powiedziec, ze wiele scen kulminacyjnych, dialogi, mimo, ze czesto patetyczne,to bardzo dobre, idealnie wkomponowane, muzyka miazdzy, zdjecia tez (moja ulubiona scena to wyjscie Jokera ze szpitala - miodzio).

    Podsumowujac film rewelacyjny, ale na pewno nie zaslugujacy na pierwsze miejsce na liscie imdb

  2. #752
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Jeśli ktoś lubi konkretne kino i Chritiana Bale to polecam już troche starszy film ''Cięzkie czasy''

  3. #753
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    jeżeli ktoś lubi durne komedie to "Harold and Kumar Go to White Castle" polski tytuł "o dwóch takich co poszli w miasto" oraz drugą cześć "Harold and Kumar escape from guantomo"

  4. #754
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Trochę odbiegnę od głównego tematu. Polecam wywiad z Krzysztofem Majchrzakiem w którym poruszany jest również temat polskiego kina.
    Jak nie zostać seryjnym mordercą - Onet.pl Film

  5. #755
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Polecam film FELON -> zajebisty

  6. #756
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez Apok Zobacz posta
    jeżeli ktoś lubi durne komedie to "Harold and Kumar Go to White Castle" polski tytuł "o dwóch takich co poszli w miasto" oraz drugą cześć "Harold and Kumar escape from guantomo"
    Właśnie obejrzałem, zacząłem niestety od drugiej części "Escape from guantanamo", typowa amerykańska komedia, proste żarty, ale o to chodzi w koncu w komediach. Były momenty, z których zlewałem dobry kawał czasu Polecam.

    Btw. Scena w więzieniu gdy do celi wpada "Wielki Bob" i mówi "Cock meet sandwich time " oraz jego wywód dlaczego oni są pedałami a on nie... po prostu padłem ze śmiechu ;d;d;d jeszcze raz polecam

  7. #757
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Felon super, potwierdzam.

  8. #758
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Ja również

  9. #759
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Film ciekawy ale rewelacji dla mnie nie było...

    Polecam Łowcy smoków. Genialna grafika stworzona poza jakąkolwiek wyobraźnią. Fantastyczny abstrakcyjny świat, fanom Spirited away powinno się spodobac.

    Pozdrawiam,
    Warmatius

  10. #760
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Polecam film FELON -> zajebisty
    Właśnie obejrzałem. Inspirowany recenzjami kolegów. Bardzo, bardzo dobry. KOniecznie