Strona 201 z 237 PierwszyPierwszy ... 101151191199200201202203211 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,001 do 2,010 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #2001
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    WTF! film mnie zmiażdżył.. REWELACJA!

    edit: oczywiście mówię o Shutter Island

  2. #2002
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Ciekawsze z tego miesiaca:

    Donnie Darko (2001) - bomba. Jeden z najlepszych filmow jakie widzialem. Obejrze jeszcze kilka razy bo chyba wszystkich watkow chyba nawet nie wylapalem Rewelacyjnie napisany i zagrany bohater tytulowy. 9/10

    Legend of Bagger Vance (2000) - taki tribute to golf w bardzo dobrej obsadzie. Czasy kryzysu w Stanach, Charlize Theron walczy o przetrwanie pola ktore zbudowal jej ojciec. Organizuje turniej w ktorym stary miejscowy mistrz i jednoczenie weteran wojenny (Daemon) ma zmierzyc sie z najlepszymi obecnie zawodnikami w kraju. Z nikad zjawia sie Will Smith ktory zostaje jego caddim. Niby nieskomplikowany film sportowy, ale mnie wciagnal. Moze dlatego, ze sport jest tu na pierwszym planie, a nie w tle. A, no i Redford za kamera Dla fanow zielonych polaci i mahania mahania kijem pozycja obowiazkowa innym tez polecam 7/10

    Revolutionary Road - Niby dobra obsada, dylematy przed ktorymi staje chyba kazdy, aktorsko para z Titanica na pierwszym planie, ale calosc nudna i nijaka. Mialem ochote wylaczyc przed polowa. 3/10

    The Road - Viggo Mortensen przemierza z synem postapokaliptyczna Ameryke. Trudno mnie nazwac fanem 'falloutowych klimatow', ale film podobal mi sie duzo bardziej niz BoE. Dowod na to, ze mozna wyprodukowac cos na prawde dobrego bez silenia sie na skomplikowane historie, wielkie metafory i jakies pseudoodkrywcze konstrukcje. Fragmentami mocno hardkorowy, a fragmentami przeslodzony jak serial dla dzieci, ale mnie to nie przeszkadzalo. Fajne, inne zakonczenie. W sumie podobne do obrazu z Washingtonem, ale moim zdaniem mniej 'napompowane' i dlatego lepsze. 7,25

    Book of Eli - Kilka milych dla oka scen, dobry Oldman i w zasadzie tyle. Super-Denzel rozpierdala wszystkich jak leci- oczywiscie tylko jezeli musi Nic specjalnego, ale z nudow mozna obejrzec. 5,5/10

    Wrogowie Publiczni - spodziwalem sie czegos wiecej, zwlaszcza po Bale'u. Deep w porzadku, Mann tez niby trzyma poziom. Film jednak troche nudny, przydlugi, zakonczenie bez fajerwerkow. Brakowalo mi humorystycznych scen, klimat tez raczej 'umiarkowany'. Moze tak mialo byc. 6/10

  3. #2003
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Ciekawsze z tego miesiaca:

    Legend of Bagger Vance (2000) - taki tribute to golf w bardzo dobrej obsadzie. Czasy kryzysu w Stanach, Charlize Theron walczy o przetrwanie pola ktore zbudowal jej ojciec. Organizuje turniej w ktorym stary miejscowy mistrz i jednoczenie weteran wojenny (Daemon) ma zmierzyc sie z najlepszymi obecnie zawodnikami w kraju. Z nikad zjawia sie Will Smith ktory zostaje jego caddim. Niby nieskomplikowany film sportowy, ale mnie wciagnal. Moze dlatego, ze sport jest tu na pierwszym planie, a nie w tle. A, no i Redford za kamera Dla fanow zielonych polaci i mahania mahania kijem pozycja obowiazkowa innym tez polecam 7/10
    wow, nie wiem jak to się stało że do tej pory nie słyszałem o tym filmie, od razu zasysam,

  4. #2004
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    "choke" 9/10

  5. #2005
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qBv0DQD6PM8[/youtube]

    zabieram się za oglądanie

  6. #2006
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    YouTube - 'The Expendables' Trailer HD

    Taka obsada, ze wstyd nie pojsc na premiere

    Brakuje kilku do kompletu, ale i tak jest sporo twardzieli.

  7. #2007
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Ten film z Di Caprio nawet nawet...ale jak dla mnie konczy sie juz jak Hero wbiega do latarni:P

    KACVEGAS LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
    chyba kazdy na tym filmie przypomina sobie swoje najlepsze "historie":P

  8. #2008
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Donnie Darko (2001) - bomba. Jeden z najlepszych filmow jakie widzialem. Obejrze jeszcze kilka razy bo chyba wszystkich watkow chyba nawet nie wylapalem Rewelacyjnie napisany i zagrany bohater tytulowy. 9/10
    niezly zbieg okolicznosci, ogladalem go chyba 3 dni temu i tez jestem pod wrazeniem. uwielbiam takie klimaty.

    ale film ktory mnie powalił to The Remains of the Day, just WOW 10/10

    aaa no i No country for old men, kolejna rewelacja 9/10
    Ostatnio edytowane przez Soprano ; 06-04-2010 o 10:57

  9. #2009
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559


    Wczoraj ogladalem. Polecam.

  10. #2010
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    niezly zbieg okolicznosci, ogladalem go chyba 3 dni temu i tez jestem pod wrazeniem. uwielbiam takie klimaty.

    ale film ktory mnie powalił to The Remains of the Day, just WOW 10/10

    aaa no i No country for old men, kolejna rewelacja 9/10
    LOL no to potrójny zbieg okoliczności bo ja też obejrzałem to 2 dni temu...
    nigdy wcześniej o tym nie słyszałem nawet, dopiero ostatnio mi player powiedział, że fajny i faktycznie zajebisty