Strona 91 z 237 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #901
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Oczywiście, że bajeczka! Ale akcja fajna!

  2. #902
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    ??
    pisze sie LEPSZE a nie leprze !!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111

  3. #903
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    Siedem Dusz / Seven Pounds (2008) - FILM w Stopklatka.pl siedem dusz polecam naprawdę warto obejrzećWill Smith w naprawde dobrej roli.

  4. #904
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Jak dobry to do kina, ale premiera...13 Marca

  5. #905
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez kielbi84 Zobacz posta
    Siedem Dusz / Seven Pounds (2008) - FILM w Stopklatka.pl siedem dusz polecam naprawdę warto obejrzećWill Smith w naprawde dobrej roli.
    Na ten film czekałem już jakiś czas, ostrząc sobie zęby mając jeszcze w pamięci w Pogoni za Szczęściem. Nie zawiodłem się to chyba najlepsza rola Willa Smitha w jego całej karierze, dla mnie pokazał tutaj swój wielki kunszt... film nie na każdy nastrój, czasami może się dłużyć, być chaotyczny, albo wydawać się że jest o niczym, lecz czym bliżej końca wszystkie cegiełki zaczynają się układać w jeden wielki finał, który.... no cóż... nie będę nic pisał, żeby nie zdradzać co się dzieje.

    Jednym słowem POLECAM. Kino zza oceanu, które jest naprawdę WIELKIE przez duże W, co rzadko się ostatnio zdarza.

  6. #906
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jak ktoś oglądał Full Metal Jacket (notabene naprawdę świetny film), to polecam: YouTube - Full Metal Jacket Elves . Mnie to rozwaliło

  7. #907
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Na ten film czekałem już jakiś czas, ostrząc sobie zęby mając jeszcze w pamięci w Pogoni za Szczęściem. Nie zawiodłem się to chyba najlepsza rola Willa Smitha w jego całej karierze, dla mnie pokazał tutaj swój wielki kunszt... film nie na każdy nastrój, czasami może się dłużyć, być chaotyczny, albo wydawać się że jest o niczym, lecz czym bliżej końca wszystkie cegiełki zaczynają się układać w jeden wielki finał, który.... no cóż... nie będę nic pisał, żeby nie zdradzać co się dzieje.

    Jednym słowem POLECAM. Kino zza oceanu, które jest naprawdę WIELKIE przez duże W, co rzadko się ostatnio zdarza.
    Ten film to arcydzieło. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. 10/10

    Poza tym:
    Find Me Guilty - 6.5-7/10

    I jestem w trakcie oglądania The Pursuit of Happynes również z W.Smithem takze napiszę co i jak.

  8. #908
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    The Pursuit of Happyness również bardzo dobry aczkolwiek Seven Pounds bardziej mi się podobał.

  9. #909
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Madagaskar 2 - jedynka srednio jak na animke mi podeszla ale nie byla zla, natomiast 2 jest juz zdecydowanie kiepska - polecam zabrac dzieciaki albo mlodsze rodzenstwo bo oto chyba glownie dla nich film, dorosli sie po prostu nudza. Dla mnie 4/10 - byloby 3 ale kilka fajnych tekstow mnie rozbawilo a najbardziej oswietlenie w jaskinii

  10. #910
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    My best friends girl, chyba najlepsza komedia jaką widziałem od dawna, poza tym świetnie zagrali Dane Cook, Alec Baldwin, a Kate Hudson była jak zawsze nieziemska, do tego niezła gra Jasona Biggsa i wyszło świetnie. W sam raz na lekki wieczór