Strona 216 z 237 PierwszyPierwszy ... 116166206214215216217218226 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #2151
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    troche z poslizgiem obejrzalem 'street kings' - mocne i dobre.
    zobaczylem po Twej rekomendacji i dla mnie takie sobie prawde mowiac
    jest akcja, dzieje sie cos, ale juz chwile przed polową filmu sie domyslalem co bedzie dalej , jak sie okazalo niestety - slusznie

    moze Neo sie nie nadaje do takich filmów? jakos mi tam nie pasowal
    Dr House tez zabawnie tam wyglądał
    Moze dlatego powiedzialbym mocno srednie

    Aczkolwiek na pewno nie złe. po prostu srednie.

  2. #2152
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Byłem na Drużynie A. Jak ktoś oglądał serial, to pokocha film, jak ktoś nie oglądał, to i tak polecam.

  3. #2153
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    zobaczylem po Twej rekomendacji i dla mnie takie sobie prawde mowiac
    jest akcja, dzieje sie cos, ale juz chwile przed polową filmu sie domyslalem co bedzie dalej , jak sie okazalo niestety - slusznie

    moze Neo sie nie nadaje do takich filmów? jakos mi tam nie pasowal
    Dr House tez zabawnie tam wyglądał
    Moze dlatego powiedzialbym mocno srednie

    Aczkolwiek na pewno nie złe. po prostu srednie.
    nigdy nie ogladalem housa, a na matrixie nr1 zasnalem z 15 razy i wiecej podejsc nie robilem, wiec keanu znam tylko z jego 'normalnych' filmow
    owszem, tez domyslalem sie ocb wraz z rozwojem akcji, ale po prostu lubie tego typu kino i ten film trafil w moj gust.

  4. #2154
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    nie no spoko, spoko, o gustach sie nie dyskutuje kazdy ma swoj

    ale z kolei dzieki chlopaki wyżej za Proroka.
    Cytat Zamieszczone przez RichardPL Zobacz posta
    A ja ostatnio widzialem francuski film Prorok (Un Prophete) i polecam. Gangsterski film o mlodym chlopaku co trafia do wiezienia i tam dostaje lekcje zycia, wg mnie mocne 8/10.
    Fajna historia. Bardziej mi sie podobal niz ten Felon, z poprzedniej strony, tło to samo.
    Prorok 8/10 zdecydowanie.

  5. #2155
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Hot Tub Time Machine - jutro bedzie futro ;d

    mialem to juz z 2-3 tyg w polsce chyba jakos teraz wchodzi do kin wiec obejrzalem dosyc fajny film nastawialem sie na film podobny do kac vegas
    Można obejrzeć

  6. #2156
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    W Chmurach - film z tego co pamietam nominowany do jakichs wazniejszych nagrod, Clooney za glowna role zreszta rowniez. Ja niczego specjalnego nie dostrzeglem. Film zwyczajmnie nudny, postacie plaskie, glowna rola tez nie wymagala wielkich aktorskich predyspozycji - zagrana co najwyzej niezle, przeslanie banalne. 5,5/10

    Kontrolerzy - wegierski komediodramat o kanarach z budapesztanskiego metra. Film troche odrealniony i mocno przejaskrawiony. Podobal mi sie sytuacyjny, moze glupkowaty humor. Jezeli ktos nie widzial i lubi takie filmy to polecam, chociaz Kusturica to to nie jest. Pozytywne 7/10.

  7. #2157
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    The Loosers, 2010rok, 3/10. komiksowa historia, helikoptery, bazooki, strzaly, skoki i takie tam pierdoly.
    mozna zobaczyc jak sie lubi cos takiego i ma za duzo czasu wolnego, ale nic sie nie straci jak sie nie zobaczy. jeden moment wlasciwie zwrotny w calej fabule. zreszta czego wymagac jak scenario na podstawie komiksu wlasnie podobno

    The Departed - 2006r, starszy wiec pewnie zadna nowosc dla niektorych, ja nie widzialem.
    No Goodfellas to to nie byli. Nie wiem skad tyle oskarow itd. Wiecej sie spodziewalem po Scorsese.
    5/10 max

  8. #2158
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Drużyna A - dwie godziny świetnej rozrywki

  9. #2159
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    masz napisy do A - team?

  10. #2160
    Prorok- nudny średniawy i zdecydowanie za długi