Strona 87 z 237 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #861
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Edycja kolekcjonerska taką kwotę osiągnęła. Wcześniej normalne wydania DVD filmu Pi schodziły po ok. 30 - 40 zł.

  2. #862
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Szczerze, to jak za edycje kolekcjonerska (w tym wypadku to chyba tez limited edition) to wcale nie jest jakas wygorowana cena. Inna sprawa, ze ten film moim zdaniem nie jest jej wart.
    Tak dla porownania masz tutaj(Grammatik Światła Miasta Eldo NOON Jotuze Ash T1 (471120946) - Aukcje internetowe Allegro) plytke audio z klasyka polskiego hh. Dodam, ze plyta nie jest zadna limitowana, ale w sklepie nigdzie jej juz nie kupisz. Cena 344zl za kup teraz. Ja taka pare lat temu kupilem za 3 dyszki . Jakby byla LE to pewno kolo by 6 stow wolal
    Podobnie jest z grami. Tak to juz jest, ze jak cos jest genialne, naklad sie skonczyl i w dodatku jest LE, to po latach cena rosnie. Taki urok kupowania "bialych krukow".

  3. #863
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jak to film nie jest jej wart?! Bluźnisz!

  4. #864
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    No widzisz "Pi" wogole mi sie nie spodobalo i szczerze to strasznie sie na nim zawiodlem.Dlatego mowie, ze TEN film nie jest wart takich pieniedzy. Juz wole "The Proof".
    Wracajac do tematu dobrych filmow polecam "Klass".

  5. #865
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Burn After Reading -> świetna komedia, polecam 8.5/10

  6. #866
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Wczoraj na kanale Cinemax oglądnąłem, trochę przez przypadek, film "Człowiek z Ziemi" ('Man from Earth', USA 2007). I gorąco polecam
    Dzieki Kleo za film. Mila uczta, zmuszajaca do myslenia, probujaca przynajmniej jak dla mnie pokazac ze nie istnieje jeden punkt widzenia nawet w tak delikatnej dla wielu osob kwestii. Przypomnialy mnie sie filmy dokumentalne o inkwizycji, herezji itp.. zrobione na podstawie odtajnionych dokumentow w Watykanie. Coz smutne to, ze religia tak czesto byla wykorzystywana do egoistycznych celow. Czy my zyjemy w lepszych czasach ? Oby.

    Filmy - Onet.pl Portal wiedzy

    pozdrawiam

  7. #867
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Co do PI - byłem na filmie w kinie i klimat miał fajny ale wg mnie starał się być na siłę filmem zakręconym...

    Jakiś czas potem przeczytałem kiedyś bardzo długi i ciekawy wywiad (jest w archiwum na gazecie.pl dostępny po wysłaniu jakiegoś smsa - uważam że warto jak ktoś nie czytał) z ks. Michałem Hellerem zatytułowany "Bóg jest matematyką", poznałem jego interpretację boga i paru różnych poglądów. Gdy kilka lat potem znowu miałem okazję obejrzeć film PI, całkiem inaczej na ten film zacząłem patrzeć i wydał mi się dużo bardziej sensowny

    Co do Rekwium do snu - 100% przerost formy nad trescia, zwykla historia o cpunach, ino od technicznego punktu widzenia majstersztyk rezyserski. Dobre zdjecia, dobry montaz, swietne polaczenie obrazu z muzyka sprawilo ze film wprowadza widza w zarebisty klimat.

  8. #868
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Właśnie obejrzałem film "Klasa" (na filmwebie "Nasza klasa") i nie wiem czy jest to odpowiednia chwila, żeby pisać wrażenia, bo po prostu mnie zatkało. Pierwszy raz od bardzo dawna podczas oglądania dramatu, moje serce biło dwa razy szybciej niż normalnie, a ręce podczas finałowej sceny trzęsły się jakbym miał parkinsona.
    Bardzo poruszająca historia. Młodzi aktorzy wg mnie świetnie wywiązali się ze swoich ról. Daje 10/10 i miejsce w moim top3.

  9. #869
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    myśle, że na odbiór tego filmu ma wpływ też to kim jesteśmy i jakieś może nasze doświadczenia i wspomnienia, ja obejrzałem przed chwilą i również wywarł na mnie wrażenie chociaż może nie aż takie jak na Tobie, ale nie mniej jednak wart obejrzenia... fajnie jakby go puszczaono takim dzieciom z gimnazjum/liceum... bo niektórzy nie rozumieją tego co robią i ile krzywdy mogą zrobić innym na przyszłość, a może taki obraz by im uzmysłowił to.




    W pewnym uproszczeniu pisząc jest to niesamowity film, który przenosi nas z Hollywood pełnego niezniszczalnych bohaterów, pięknych ludzi i wspaniałych miłości...

    do estońskiej rzeczywistości życia codziennego, z którą większość z nas miała styczność i może się utożsamić w taki lub inny sposób
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 10-11-2008 o 19:50

  10. #870
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Właśnie też obejrzałem ten film i niesamowite wrażenie robi.
    Nie będe pisałe nic więcej bo SponToN i Mosznik dobrze go już zareklamowali.