Strona 230 z 237 PierwszyPierwszy ... 130180220228229230231232 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #2291
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No Kill Bill jest OK, ale zastanawia mnie jak to można oglądać na takim badziewnym kanale jak TVN czy Polsat. Mnie to by ch... strzelił od reklam.

  2. #2292
    Kto nie oglądał to proponuje obejrzeć na pewno się nikt nie zawiedzie
    Prawo Zemsty
    Amityville
    War(zabójca)
    Ktoś całkiem Obcy
    Wykolejony

  3. #2293
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No Kill Bill jest OK, ale zastanawia mnie jak to można oglądać na takim badziewnym kanale jak TVN czy Polsat. Mnie to by ch... strzelił od reklam.
    mnie tez.

  4. #2294
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    next three days

  5. #2295
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Czarny łabędź - może za dużo pochlebnych opinii słyszałem o nim przed seansem, i spodziewałem się czegoś naprawdę poruszającego, jak to zwykle u Aronofskyego było, i się rozczarowałem. Klimat fajny, nie powiem że film słaby, ale za świetny to go nie uznaję.

    Jak zostać królem - idąc do kina nie miałem pojęcia o czym to jest (kumpela zaprosiła to polazłem ), spodziewałem się jakiegoś historycznego kostiumowego nie wiadomo czego z czasów XVIII wiecznych, a natrafiłem na ciekawą, przejmującą historię, momentami wesołą, momentami smutną - nie żałuję .

    127 godzin - z reguły takie historie mnie poruszają i wzruszają, tutaj jakoś nie potrafiłem się wczuć... po 30 minutach nie mogłem już się doczekać końca .

  6. #2296
    Cytat Zamieszczone przez Bilion1 Zobacz posta
    Kto nie oglądał to proponuje obejrzeć na pewno się nikt nie zawiedzie
    Ktoś całkiem Obcy
    +1
    Do tego polecam:
    Filmweb.pl - łeb pełen filmów! Sierota
    Filmweb.pl - łeb pełen filmów! Oldboy
    Filmweb.pl - łeb pełen filmów! Nieproszeni goście
    Filmweb.pl - łeb pełen filmów! Eden Lake
    Zakręcone, lubię takie filmy. Jak ktoś zna podobne tytuły to słucham <beer>

  7. #2297
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    @up

    Derailed
    Gone baby, gone
    I saw the devil - mocne koreańskie kino
    Matchstick men
    Hard Candy

    ewentulanie jeszcze:
    From Paris with love
    Butterfly on a Wheel

    mam nadzieję, ęe nie wszystkie widziałeś

  8. #2298
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Battle of Los Angeles. Pozytywnie mnie zaskoczyl.

  9. #2299
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ktoś kiedyś polecał tutaj Czysta Formalność. Ściągnąłem to wtedy, chociaż dopiero teraz jakoś się za to wziąłem - jak dla mnie super.


  10. #2300
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Ktoś kiedyś polecał tutaj Czysta Formalność. Ściągnąłem to wtedy, chociaż dopiero teraz jakoś się za to wziąłem - jak dla mnie super.
    Moja propozycja
    Chętnie obejrzałbym jakieś "podobne" filmy... Ja z kolei wczoraj wziąłem się za ściąganie tych co wypisał mat2000, "Matchstick men" tylko oglądałem i oczywiście jest on bardzo w moim guście, więc w ciemno biorę resztę