Strona 218 z 237 PierwszyPierwszy ... 118168208216217218219220228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #2171
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Toy Story 3 - 8/10

    W swojej 2-letniej historii hurtowego oglądania filmów widziałem jak na razie następujące filmy animowane Pixara:
    "Toy Story", "Toy Story 2", "Potwory i spółka", "WALL-E", "Up", "Ratatouille". Żaden z nich mnie nie porwał - wolę anime Miyazakiego czy dawnego Disney'a.

    "Toy Story 3" jednak, dzięki swojemu niesamowitemu, naprawdę przejmującemu zakończeniu (jakbym to sam oglądał, to bym się raczej popłakał ) przeskakuje wszystkie w/w pozycje Pixara. Jeżeli ktoś jest fanem ich twórczości, to niech natychmiast idzie do kina, bo naprawdę warto. Jeżeli ktoś podziela mój punkt widzenia, to i tak polecam pójść, gdyż wśród całej tej szmiry podawanej nam w kinach w trakcie wakacji "Toy Story 3" jest perełką.

    Jeśli ktoś ma zamiar to obejrzeć nie pamiętając/nie oglądając dwóch poprzednich części, to odradzam, gdyż nawiązania do prequeli są dość wyraźne.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 27-06-2010 o 17:34

  2. #2172
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Prawo Bronxu - debiut rezyserski DeNiro. Zaczyna sie obiecujaco, z czasem robi sie nudniej, a zakonczenie nie zaskakuje. Mimo to historia niezle opowiedziana, klimat tez da sie wyczuc. Zupenie niepotrzebny watek antyrasistowski psuje odbior. 7/10

    Catch me if you can - jest kilka momentow gdy mozna sie usmiechnac. Spodziewalem sie wiekszego napiecia, a to taki spokojny filmik na niedzielne popoludnie. Fajnie zagral Walken. 6/10

  3. #2173
    Jesli chodzi o filmy gansterskie to polecam tez Doni Brasco z Pacino i Johny DeepemFilm oparty na faktach autetycznych,a głownego bohatera Mafia ściga do dzis

  4. #2174
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Arci Zobacz posta
    Jesli chodzi o filmy gansterskie to polecam tez Doni Brasco z Pacino i Johny DeepemFilm oparty na faktach autetycznych,a głownego bohatera Mafia ściga do dzis
    No wiem, pewnie się czepiam, ale:

    1. Donnie Brasco
    2. Johnny Depp
    3. fakty z natury są autentyczne

    no offence

  5. #2175
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez Arci Zobacz posta
    Jesli chodzi o filmy gansterskie to polecam tez Doni Brasco z Pacino i Johny DeepemFilm oparty na faktach autetycznych,a głownego bohatera Mafia ściga do dzis
    Nie wiem czy to prowokacja.. Fakty z reguły są autentyczne

    edit: o, nie zauważyłem, że o tym napisał już MMP
    Ostatnio edytowane przez kapelusznik ; 28-06-2010 o 20:15

  6. #2176
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    bzdura, ja widziałem raz film oparty na faktach nieautentycznych

  7. #2177
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Green Zone - Matt Damon w roli głównej, niezły dramat polityczno-wojenny. Jak dla mnie to taka próba opierdolenia władz USA za ingerencję wojskową w Iraku. Aczkolwiek rzuca pewne nowe światło na powody ataku na Saddama... 8/10

  8. #2178
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    skonczylem ogladac brooklyn' finest i moim zdaniem niezly film z swietnym klimatem. no i obsada: richard gere, don cheadle, ethan hawke, nietypowy wesley snipes. wszyscy graja rewelacyjnie.

  9. #2179
    oglądał ktoś ostatnio cos wartego polecenia ?
    wszystkie wymienione od 122 strony już obejrzałem

  10. #2180
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wczoraj oglądałem Whiteout z Kate Beckinsale. Całkiem przyjemny kryminał w klimacie przypominającym książki Ludluma czy MacLeana.

    Sting