Strona 114 z 237 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124164214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1131
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Bardzo polecam "The Man from Earth". Można to sklasyfikować jako filozoficzne science-fiction. Film z budżetem jak na amerykańskie produkcje wręcz komicznym (200k$ bodaj), zero jakichkolwiek efektów, jedna lokacja, za to wprost fantastycznie poprowadzone dialogi. Jeden z najinteligentniejszych filmów, jakie zdarzyło mi się widzieć.

  2. #1132
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    Bardzo polecam "The Man from Earth". Można to sklasyfikować jako filozoficzne science-fiction.
    Rewelacyjny film, również polecam.

    Polecam też "The Three Burials of Melquiades Estrada" z Tommy Lee Jones'em (a także w jego reżyserii) i Barry Peperr'em. Jak dla mnie rewelacja. Film z 2005, ale dla mnie to zupełna nowość. Producenci filmu reklamują się cytatem z jakiegoś krytyka filmowego: "The finest Western since Unforgiven".

    Cytat Zamieszczone przez skradacz Zobacz posta
    jak macie jakies tytuly to dawajcie bo ja juz ogladam same filmy z przed lat 60'
    Stare filmy nie są złe. Ja ostatnio widziałem "The Day The Earth Stood Still" z 1951. Żeby było śmieszniej, wkrótce potem dowiedziałem się, że niedawno wyszedł remake z Keanu Reeves'em. Podobno też dobry.

    jdx

  3. #1133
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    Bardzo polecam "The Man from Earth"
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Rewelacyjny film, również polecam.
    +1
    od kilkunastu miesięcy jest już w mojej kolekcji - a trafia tam nie więcej niż 5% oglądanych przeze mnie filmów

    Polecam też "The Three Burials of Melquiades Estrada" z Tommy Lee Jones'em
    To jednak przegapiłem, ale w najbliższym czasie naprawię ten błąd

  4. #1134
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Stare filmy nie są złe. Ja ostatnio widziałem "The Day The Earth Stood Still" z 1951. Żeby było śmieszniej, wkrótce potem dowiedziałem się, że niedawno wyszedł remake z Keanu Reeves'em. Podobno też dobry.

    jdx
    Nie widziałem oryginału z 51 roku natomiast nowa wersja z Keanu jest fatalna: fabuła zmierza donikąd, sceny powtrącane na siłę, z każdego dialogu wypływa mniej więcej takie oto przesłanie: szanuj zieleń, sprawdź czy woda z kranu nie kapie, nie śpij przy zapalonym świetle bo w końcu na Ziemi nastąpi wielka katastrofa.

    Szkoda czasu na to badziewie

    pozdro

  5. #1135
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    the hangover

    imo jedna z lepszych komedii ostatnich lat, a oglądam ich naprawdę sporo
    warto!!!!!

    w Polsce film zrobi więcej siana niż w usa - tematyka bliska każdemu

  6. #1136
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Nie ma jeszcze w Polsce :P A TS czy CAM to nie chce sie ogladac xD
    Widzialem wlasnie zwiastun w kinie i wiem ze na pewno bede chcial to obejrzec
    A wczoraj ogladalem film: Pigs z 2007 roku takie cos w stylu Amerykanski Akademik i seks , niby mozna go obejrzec ale koniec mnie wkurzyl :P
    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 16-06-2009 o 05:51

  7. #1137
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    the hangover

    imo jedna z lepszych komedii ostatnich lat, a oglądam ich naprawdę sporo
    warto!!!!!

    w Polsce film zrobi więcej siana niż w usa - tematyka bliska każdemu
    gdzie widziales? jest na necie juz jakas wersja ktora da sie obejrzec? wyjechalem z UK kilka dni przed premiera a w polsce dopiero w sierpniu wychodzi ;/

  8. #1138
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ściągnałem wersję o tzw. niskiej jakości, nagrywana kamerą - niemniej to w ogóle nie przeszkadzało mi w oglądaniu, gdyz nie o jakość obrazu tu chodzi. jak ktoś moze ogladac tylko hd to niech poczeka

    ale film zajebisty, juz 2 razy widzialem

    aha i obejrzałem też ten nowy film z de niro, peanem i willisem - jakieś dno totalne,
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 16-06-2009 o 13:47

  9. #1139
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Sa juz jako Takie TS`y wiec niby mozna ogladac ale ja poczekam do konca miesiaca na R5

  10. #1140
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331