Strona 93 z 237 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103143193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #921
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Królowie nocy- mistrz, widziałem juz 3 albo 4 razy Polecam.

  2. #922
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    "While she was out" z Kim Basinger. Najgorszy film jaki w tym roku widzialem.

  3. #923
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Czyli przez 6 dni?? To dramatu nie ma...

  4. #924
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Na ten film czekałem już jakiś czas, ostrząc sobie zęby mając jeszcze w pamięci w Pogoni za Szczęściem. Nie zawiodłem się to chyba najlepsza rola Willa Smitha w jego całej karierze, dla mnie pokazał tutaj swój wielki kunszt... film nie na każdy nastrój, czasami może się dłużyć, być chaotyczny, albo wydawać się że jest o niczym, lecz czym bliżej końca wszystkie cegiełki zaczynają się układać w jeden wielki finał, który.... no cóż... nie będę nic pisał, żeby nie zdradzać co się dzieje.

    Jednym słowem POLECAM. Kino zza oceanu, które jest naprawdę WIELKIE przez duże W, co rzadko się ostatnio zdarza.
    Właśnie obejrzałem ... cudowny film. Tak jak napisał Dave, arycdzieło. GJ.

  5. #925
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Czyli przez 6 dni?? To dramatu nie ma...
    Niby nie, ale ten rodzynek na pewno bedzie w czolowce pod koniec 2009. ..i ta skrzynka z narzedziami ehhh. Goraco polecam

  6. #926
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja polecam Pineapple Express - fajna glupawa komedia

  7. #927
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie wiem czy oglądaliście film "Gone Baby Gone". Jakos mi on uciekł i obejrzałem go dopiero teraz, choć film jest juz sprzed roku. Reżyserem jest Ben Affleck, w roli głównej gra jego brat Casey i choćby dlatego miałem mieszane uczucia przed podejściem do tego obrazu. Okazało się, że to bardzo ciekawy dramat sensacyjny i bardzo niekonwencjonalny temat. Polecam!

  8. #928
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ostatnio widzialem my best friend's girlfriend - bardzo fajna komedia
    z kolei wcześniej widziałem tez pinneapple express i jak dla mnie totalne dno, taka ponad 90 minutowa reklama marichuany

  9. #929
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    (Gone Baby Gone) Oglądałem, i również polecam bardzo dobry filmy, szczególnie młody Affleck dobrze wypadł

  10. #930
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    (Gone Baby Gone) Oglądałem, i również polecam bardzo dobry filmy, szczególnie młody Affleck dobrze wypadł
    +1