Strona 81 z 237 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391131181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #801
    GuestJ Guest
    Nawet nie wiem jak to skomentować.
    Powinienem przeprosić że mi się mumia 2 nie podobała?
    Ja nie stwierdziłem że jesteś przyjebem bo na to patrzysz tylko że MNIE usypiają takie masówki z hollywood.
    Twierdzisz że każdy ma inne gusta, a potem że skoro mi się podoba coś innego to jestem żenujący.
    Zdystansuj się trochę.

  2. #802
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Moze to przez zbyt wysokie oczekiwania, ale Guy Richie mnie tak nie zabil jak w Revolver.

    Rock'n'Rolla 6,5/10

  3. #803
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Batman nawet nawet jak na tego typu film

    chociaz strasznie wkurzal mnie glos batmana ze byl tak jakos specjalnie modyfikowany i nienaturalny ;P

    no i troche naiwna byla ta akcja gdzie w wiezieniu joker sprowokowal straznika

  4. #804
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Batman nawet nawet jak na tego typu film
    Muszę się nie zgodzić. IMO nowy Batman to zdecydowanie najlepszy film o superbohaterze jaki kiedykolwiek powstał. Wprawdzie same sceny walki i efekty specjalne nie porywają, ale fabuła tego filmu jest niesamowita. Ten film to coś więcej niż tylko zwykły blockbuster movie.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 07-09-2008 o 02:00

  5. #805
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    wczoraj widzialem batmana po raz pierwszy i szczerze mowiac zawiodlem sie. nie mowie ze film byl slaby ale po tym calym szumie w mediach itd spodziewalem sie czegos lepszego

  6. #806
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a jak dla mnie to jeden z lepszych filmów ostatnich kilku lat i zdecydowanie najlepszy komiksowy wszechczasów ...

    widziałem już z 10 razy i pewnie jeszcze z 20 obejrze.

    A może Zdzisio nie jesteś jakimś wielkim fanem tego typu filmów albo oglądałeś go w jakiejś kinówce na kompie?

  7. #807
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    "The Salton Sea"-2002 7/10
    Niezła rola Vala Killmera,ciekawa i dosyć zaskakująca końcówka.

    "Bienvenue Chez Les Chtis" 6/10
    Dosyć zabawna komedia,bardzo lekka i przyjemna,idealna na zmęczenie materiału po kilkugodzinnej sesji

    "Garden State" 8,5/10
    Rewelacyjny film,który koniecznie trzeba zobaczyć.Świetne kreacje aktorów,a co najważniejsze ładuje pozytywną energią

  8. #808
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    "Bienvenue Chez Les Chtis" 6/10
    Dosyć zabawna komedia,bardzo lekka i przyjemna,idealna na zmęczenie materiału po kilkugodzinnej sesji
    oglądałeś w kinie czy ściągnięte ?

  9. #809
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ściągnięte

  10. #810
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    bo ja też oglądałem ściągnięte i to tłumaczenie, które miałem (chyba w sumie jedyne sensowne w sieci) było z tego co wiem ostro do dupy. Kinowe tłumaczenie naszych tłumaczy podobno jest świetne. Dlatego ja chętnie obejrze jeszcze raz jak już będzie dvd