Strona 3 z 237 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Polecam Grindhouse Tarantino/Rodriguez, od kilku tygodni w Polsce dostepny jest vol.1 - Death Proof, ale te filmy najlepiej ogladnac jeden po drugim a vol.2 Planet Terror dopiero sie ukaze. BTW wszedzie na swiecie wychodza jednoczesnie, tylko w Polsce w dluzszym odstepie czasu...

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Polecam SIMPSONS THE MOVIE ))) 2 godziny gwarantowanego śmiechu

    I broń Cię Boże przed oglądaniem NEXT z Nicolasem Cagem. Zaczyna się nawet ciekawie, ale jak dochodzi do kwestii:

    "Musisz nam pomóc, chodzi o bezpieczeństwo narodowe, w LA znajduje się bomba atomowa, która może zabić 8 milionów ludzi..."

    ...przestaniesz się łudzić, że ogladasz dobry film.
    Ostatnio edytowane przez wanpi ; 13-08-2007 o 10:33

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    20
    Ja polecam seriale RZYM po prostu wymiata. Jest już druga seria. Do tego jeszcze DEXTER - rewelacja !!

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    jak juz mowa o serialach, to moze ogladaliscie
    The Tudors

    zajebisty serial

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    naprawde dobre do tego dorzuce "Next" ;"Ghost rider"
    o zgrozo, te filmy oba to wielka porażka.

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Polecić natomiast mogę np,

    Lucky Number Slevin
    Stranger then fiction
    V for Vendetta
    Illusionist

    to tyle puki co, ale jest tego dużo więcej.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Strenger than fiction - nuda, nuda, nuda, chyba najgorszy film z udzialem tego aktora(will farrell).

    PS kazdy lubi co innego dla minie next jest jednym z lepszych filmow ostatnich miesiecy
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-08-2007 o 12:14 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    heh no najwidoczniej, bo imho to jedyny dobry film z udziałem tego aktora.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Mam podobne odczucia względem Next i Ghost Rider'a co BlaCha. I również polecam V for Vendetta. Z klasyki polecam Black Hawk Down, Bourne Identity i Supremacy, a w kinach jest już najnowsza odsłona Bourne Ultimatum (nie widziałem, ale w ciemno obstawiam, że jest bardzo dobra). Zresztą możesz zawsze zajrzeć na www.imdb.com i sprawdzić co jest dobre. Filmy 7+ są dobre, 8+ b.dobre, a powyżej to w większości perełki. Wiadomo, są gusta i guściki, ale jak głosuje 10k+ osób to można już na tej podstawie ocenić jakość filmu.
    PS. Ja mocno się zdziwiłem, że ten film ma 7.5 (14k głosów) . Dla mnie to jest zupełne dno, 1/10, no ale...

  10. #30
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Szczególnie polecam troche starsze pozycje "Boondock Saints" oraz "Fight Club"

    Z wczesniej juz podanych To "Prestiż" i "Apocalypto" sa warte obejrzenia, ale wiadomo, wszystko zależy od gustu.