Strona 2 z 237 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja zodiaca jeszcze nie widzialem ale czytalem i slyszalem ze jest to najlepszy thriller ostatnich kilku lat.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    W pogoni za szczesciem
    Krwawy diament
    Potega strachu krytykowany, strasznie duzo kosztowaly efekty mnie sie bardzo podobał
    Patrol
    Babel
    Apocalypto
    16 przecznic
    starsze
    poruszajacy Hotel Ruanda
    inny niz wszystkie V jak Vendetta

    ja korzystam zawsze z
    http://www.filmweb.pl/film/top/world
    gatunek dany rok i kieruje sie opiniami ludzi rzadko sie zdarza kiepski film
    pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Zodiac imho jest dobry, ale nie porywający. Mnie bardzo podobał się Inside Man no i oczywiście Departed.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    a co myslicie o Fracture
    mi sie podobal wczoraj ogladalem w kinie,czytalem ze zaskakujaca koncowka itd. ale w sumie to w polowie filmu mozna bylo sie zorientowac co i jak sie stalo.
    ale film fajny hopkins wymiata jak zawsze i ten nowy aktor tez fajnie gral.

    A tak pozatym fajnie widziec ze nie tylko wiekszosc pokerzystow nap... w pokera ale tez czas na filmik jakis znajdzie

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Wlasciwie sporo juz wymieniliscie. The Prestige, The Illusionist, The Departed. Wszystko dobre filmy. Zodiak tez pozadny film, ponad 2,5h ale wogole sie nie dluzylo. Dobry jest Fight Club tez Finchera. Dorzuce jeszcze Freedom Writers i Blood Diamond, oba bardzo dobre.

    Co do Ghost Rider to nie wiem jak to sie moze komus podobac (chyba ze fanom komiksu). Poza aktorstwem Cage'a nie bylo tam nic fajnego.

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    3 warunki do spełnienia:
    1. Film musi być dostępny na www.isohunt.com
    2. Film nie może być horrorem/thrillerem/melodramatem/musicalem.
    3. Film musi być dobry
    Kapol strasznie wybredny jesteś.
    Ja ograniczam swoje kryteria jedynie do pkt.3 (no bo musicale i melodyrdymały to wiadomo, że u mnie nie mają czego szukać)

    Z tego co mi teraz przychodzi do głowy to polecam:
    Lucky Number Slevin
    The Departed
    Inside Man
    The Fountain - nie każdemu się podoba
    The Jacket
    Lord of War
    Adam's Apples - świetna czarna komedia
    Children of Men



  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    No to jeszcze shooter

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    O rany chyba nie oczekujesz że wymienione zostaną wszystkie filmy które nam się podobają. Tak jak reszta użytkowników skupię się na ostatnich które oglądałem i uważam że są godne polecenia (od razu przyznam że nie sprawdzałem czy występują one na stronce podanej przez Ciebie)

    David Fincher "Zodiak" - rewelacyjny film pomimo 3h oraz znanego zakończenia (o ile znasz historię Zodiaka - seryjnego mordercy w stanach z lat 70) cały czas trzymający w napięciu. Pokazujący żmudny proces śledczy, oraz moim zdaniem oddający rewelacyjnie klimat lat 70' (oczywiście to tylko w porównaniu z moją wizją ponieważ nie byłem w latach 70 w USA ). Super kino któremu chyba można nadać określenie 'old school'. Zero wstawek ze śmiesznymi dialogami czy też akcjami typu rozpierducha na 3 fajerki. Polecam!

    David Lynch "Inland Empire" - ten tytuł tylko w przypadku jeżeli znasz wcześniejsze produkcje Davida i spodobały Ci się (z wyłączeniem filmu z 1999 "Prosta historia" ). Jest to pierwszy film Lyncha po którym wyszedłem z kina i nie potrafiłem przedstawić swojej wizji co reżyser chciał opowiedzieć :|. Pomimo tego polecam jeżeli lubisz mocno zakręcone filmy gdzie Twoja wyobraźnia decyduje o czym właściwie jest oglądany film . Dodatkowym smaczkiem jest fakt że film częściowo był kręcony w Polsce (Łódź) oraz grało w nim kilku polskich aktorów (między innymi jedna z ostatnich ról Leona Niemczyka).

    A z topowego repertuaru wspomnę może o filmie Bruce A. Evansa "Mr. Brooks". Sam filmu nie widziałem ale zbiera on super recenzje tylko że to thriller które Cię nie interesują :].

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Oczywiście, że nie oczekuję wszystkich. Raczej te nowsze, które będą posiadały trochę seedów. Co do stronki, którą wymieniłem, to nie jest to jedyna możliwość. Jest to po prostu jeden z lepszych serwerów oferujących pliki torrent, więc jeśli coś będzie tutaj, to będzie w większości przypadków i gdzie indziej.
    Do swojej listy powinenem jeszcze dodać "Everybody's All-American". Film z 1988 roku, oglądałem ostatnio na TVP1 i jest świetny, w końcówce aż się wzruszyłem . Obyczajowy.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Wróg u bram, Enemy at the Gates
    Film z 2001, jezeli podobal sie Tobie Szeregowiec, mysle, ze i ten wpadnie ci w oko
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 13-08-2007 o 08:06