Strona 184 z 237 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1831
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Niestety nie oglądałem (poza kinem angielskim). Polecisz coś?
    No to zacznę od czterech które mała szansa że nie oglądałeś, były na forum nieraz chyba wymieniane, ale jeśli nie to: Życie jest piękne (it), Życie na podsłuchu (niem.), Jabłka Adama (bodajże duński), Motyl i Skafander (fr.).

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    zacznij od klasyki i mistrzów kina


    Federico Fellini

    Ingmar Bergman

    a w przerwach oglądaj kolesia z mojej sygnatury luźniejsze kino i "nowojorskie", ale bynajmniej nie "puste"
    Bergmana widziałem Tam gdzie rosną poziomki, i mimo lat na karku (filmu, nie moich ) przyjemnie przy nim czas spędziłem, ale Siódma pieczęć już dla mnie była zbyt ciężka, jak poczytałem później "co autor miał na myśli" to stwierdziłem że ten film jest chyba tylko dla miłośników interpretowania poezji, bo to wszystko co niby reżyser chciał zawrzeć było dla mnie zbyt głęboko pochowane .
    Ostatnio edytowane przez indy ; 28-01-2010 o 06:41

  2. #1832
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    I to bez latających smoków, efektów 3D i smurfetki, którą ktoś chciałby przeruchać
    bez kitu tak macie?

    gran torino -> 8,5/10 btw

  3. #1833
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Oglądałem wczoraj Gran Torino", 8/10. Eastwood im starszy tym lepszy.

  4. #1834
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Transformers (obie części) bardzo dobry film chyba że oglądałeś na 15 calowym monitorze w jakości TS

  5. #1835
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    w klimacie transfomersow widzialem na C+ czy innym HBO "Wanted" z Jolie, bardzo mi sie podobal.

  6. #1836
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Transformers (obie części) bardzo dobry film
    t2 to moim zdaniem pewniak w kategorii "gniot roku", a fabuła zapewne irytowała co niektórych bardziej dojrzałych 7 latków. 5 latkom mogło się podobać bo były tam dwa roboty w ich wieku które się bawiły ze sobą przez cały film

    ps. oglądałem 1080p na odpowiednim do tego ekranie

  7. #1837
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    o wlasnie mialem ten film ogladnac dosc dawno temu, ale jakos zapomnialem o nim.
    dzieki za przypomnienie

  8. #1838
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    t2 to moim zdaniem pewniak w kategorii "gniot roku", a fabuła zapewne irytowała co niektórych bardziej dojrzałych 7 latków. 5 latkom mogło się podobać bo były tam dwa roboty w ich wieku które się bawiły ze sobą przez cały film

    ps. oglądałem 1080p na odpowiednim do tego ekranie
    nie no oczywiscie, ze nominalnymi odbiorcami sa "wczesni gminazjalisci", fox jest tak krecona, zeby sie slinili ... ale z dystansem MOZNA zobaczyc imo... obejrzyj "wanted" w hadeku, do nieco starszych odbiorcow kierowana pozycja + jeszcze [jak dlugo?] dobrze wygladajaca Angelina

    pzdt

  9. #1839
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    bez kitu tak macie?

    gran torino -> 8,5/10 btw

    Nie. To był żart i nawiązanie do postu bodajże Anoxica. Osobiście nie oglądałem "avatara".

  10. #1840
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    nie wazne czy w 1080p liczy sie tez bardzo dzwiek
    Co innego w domu na kinie domowym a co innego w kinie
    Mi sie podobał film i nawet bardziej niz 1 czesc