Strona 173 z 237 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1721
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Nieugięty / Way of War, The (2009) - Film - FILMWEB.pl

    Straszna padaczka 3/10. Film pogienty zagmatwany i nudny. NIe chce sie nawet rozkminiać oco biegało w poszczególnej scenie.


    http://film.polter.pl/Lesbian-Vampire-Killers-c20951
    Polecam wszystkim forumowym zboczeńcom. Film mnie pozytywnie zaskoczył. Wiedziałem że to bedzie gniot ale spodziewałem sie wiekszego gniota dlatego 4/10 :]

    http://www.filmweb.pl/f474515/Jeste%...o%C5%9Bci,2008
    Znowu miłe zaskoczenie. Ciekawa fabuła. Troche nie spójności któych nie lubie i troche odbiega od standardów bo to ruski film. Ale 6/10.
    Ostatnio edytowane przez kirkblade ; 18-01-2010 o 12:53

  2. #1722
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    "Avatar" - niezły jako film przyrodniczy, ale nic poza tym. Fabuła wynudza, dopiero pod koniec akcja się nieco rozkręca, ale też nie jest to nic specjalnego. Gdybym oglądał ten film na komputerze, chyba po 30 minutach bym zasnął. A byłem w Cinema City w Lublinie. Być może gdzieś indziej dałoby się wyciągnąć lepsze efekty, no ale o filmie nie za dobrze świadczy już to, że o jego ocenie w tak dużym stopniu decyduje to, gdzie się go widziało. Gdybym oglądał "Pulp Fiction", "Skazanych na Shawshank", "Mechaniczną pomarańczę" itp. na 5-calowym czarno-białym telewizorku, i tak byłoby to ciekawe przeżycie. "Avatar" byłby wówczas po prostu mdłym filmidłem o miłości, jakich tysiące nakręcono.
    6.5/10

  3. #1723
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    w 3D ? bo nie napisales

  4. #1724
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ogladalem dzisiaj a wlasciwie wczoraj avatar iiii ogolnie czulem sie jakbym ogladal walke ekologow z budowniczymi autostrady na tvn 24...jak wieeelki smok odlatywal i kolo powiedzial ze toruk juz nie jest potrzebny poczulem sie jak w samym srodku 134 odcinka dragonball z i parsknalem smiechem za co dostalem becki od pewnej pani obok...ale ludziom sie podobalo bo co chwile byly ochy i achy,a jak zdjalem okulary3d i sie rozejrzalem po sali znudzony filmem to wszyscy byli wpatrzeni jak w obrazek/avatar

    a efekty hmmm...efktem tych efektów powinno byc WOW ktorego zabrakło a które pojawiło sie...no wlasnie,
    niedawno ogladalem ciacho i jak dla mnie ciacho>avatar
    malaszynski+1
    basia z klatki B+..."no i git majonez"

    @anoxic
    ona nie miala pokazac w tym filmie talentu tylko cycki(tu sie pojawilo WOW)

  5. #1725
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    w 3D ?
    Naturalnie

  6. #1726
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    "Avatar" - niezły jako film przyrodniczy, ale nic poza tym. Fabuła wynudza, dopiero pod koniec akcja się nieco rozkręca, ale też nie jest to nic specjalnego. Gdybym oglądał ten film na komputerze, chyba po 30 minutach bym zasnął. A byłem w Cinema City w Lublinie. Być może gdzieś indziej dałoby się wyciągnąć lepsze efekty, no ale o filmie nie za dobrze świadczy już to, że o jego ocenie w tak dużym stopniu decyduje to, gdzie się go widziało. Gdybym oglądał "Pulp Fiction", "Skazanych na Shawshank", "Mechaniczną pomarańczę" itp. na 5-calowym czarno-białym telewizorku, i tak byłoby to ciekawe przeżycie. "Avatar" byłby wówczas po prostu mdłym filmidłem o miłości, jakich tysiące nakręcono.
    6.5/10
    prawie tak samo to oceniam! nie rozumiem tych wszystkich zajawek tym filmem! jak dla mnie to lekki film na niedzielne popołudnie jakich jest mnóstwo! nic specjalnego!

  7. #1727
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    This is it

    Trudno to nazwac filmem, ale show jakie MJ przygotowywal zapiera dech w piersiach... Ogladalem to to w Full HD i jakosc obrazu dodatkowo powodowala ze mialem ochote wskoczyc do TV

    Koncertem / show ktore zrobil na mnie jeszcze wieksze wrazenie (pewnie dlatego ze nie byly to przygotowania tylko zarejestrowany koncert) to Shakira Oral Fixation Tour -> oczywiscie w HD tylko Shakira: Oral Fixation Tour Blu-ray 2007 +Bonus CD: Amazon.co.uk: Shakira, Wyclef Jean, Alejandro Sanz, Nick Wickham: DVD

    This Is It -> 8/10
    Shakira 10/10
    Oceniam tutaj raczej jak to sie oglada i jakie robi wrazenie show a nie muzyke....

  8. #1728
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Ostatnia jazda / Last Ride, The (2004) - Film - FILMWEB.pl
    4/10 Film bardzo przewidywalny. Są samochody pościgi jest niby akcja. Ale jak dlamnie bez polotu lekko wieje nudą. Bochaterowie też nie zachowuja sie życiowo...

  9. #1729
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542

  10. #1730
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Poetic Justice (1993)
    Menace to Society (1993)

    obydwa 9/10, ale jestem lekko stronniczy w przypadku tych dwóch filmów.

    Moon 8/10
    Blind Side 8/10
    Adventureland 8/10

    PS. Panowie Rambo na jedynce leci!