Strona 12 z 237 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #111
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Szykuje się kolejna rozpierducha w dżungli:

    http://fdb.pl/f3974/zwiastuny/odtwarzaj/4175

    Ciekawe czy po tylu latach to się jeszcze sprzeda?

  2. #112
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Death Proof - nuda przez 90% filmu, chyba że ktoś lubi bzdurne paplanie głupich bab. Nie polecam, szkoda czasu i kasy. I jeszcze to zakończenie... 1/10.

    Za to polecam Oldboy. Mocny film. 9/10
    Do obejrzenie również Wyspa (The Island). 7/10

  3. #113
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    04-01-2006
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    BTW. Ja to jakieś 3 lata temu wogóle pozbyłem się telewizora i uważam to za świetną decyzję.

    08-18-2007
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Drugi raz w życiu czy drugi raz w ciągu jednego dnia? Z tych klimatów to polecam "History of the World Part I" Mela Brooksa. Szkoda że nie nakręcił II części. Do tego polecam jeszcze "Young Frankenstein" i "Men in Tights" tegoż samego reżysera.

    jdx

    Polecasz te filmy kierując się wspomnieniami, czy też tamta decyzja by dać FOLD nie była taka świetna i postanowiłeś rozegrać ponownie to rozdanie?

    Jak śpiewał Johnny $ - ..time changes everything..

  4. #114
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Moje top 10:
    1.Ojciec Chrzestny
    2. American Beauty
    3. Casablanca
    4. Chinatown
    5. Dr Strangelove
    6. 12 gniewnych ludzi
    7. pulp fiction
    8. Nóż w wodzie
    9. taksówkarz
    10. fight club

    Zgadzam sie z Kapolem co do Spidermana 3, nie widzialem piratow 3, a z transformersow pamietam w sumie tylko jedna pania

  5. #115
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Polecasz te filmy kierując się wspomnieniami, czy też tamta decyzja by dać FOLD nie była taka świetna i postanowiłeś rozegrać ponownie to rozdanie?
    Nadal uważam że fold był świetną decyzją. W TV w zasadzie nie ma nic, co mógłby oglądać inteligentny człowiek. Tylko jakaś papka dla plebsu. Odnośnie wymieniony filmów, to z rok temu kupiłem sobie na DVD wszystkie najbardziej znane filmy Brooksa i od czasu do oglądam je na komputerze. Jeśli jednak uda mi się kiedyś zostać wesołym emerytem, to ponownie kupię sobie telewizor. Głównie po to, aby wygodnie oglądać z DVD wszystkie filmy które do tego czasu zgromadzę.

    jdx

  6. #116
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Właśnie obejrzałem "The Condemned". Zajebisty film akcji, polecam! No i Vinnie Jones w roli czarnego charakteru!

    http://fdb.pl/f45569,The,Condemned,(2007).html

  7. #117
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    W TV w zasadzie nie ma nic, co mógłby oglądać inteligentny człowiek. Tylko jakaś papka dla plebsu. Odnośnie wymieniony filmów, to z rok temu kupiłem sobie na DVD wszystkie najbardziej znane filmy Brooksa i od czasu do oglądam je na komputerze. Jeśli jednak uda mi się kiedyś zostać wesołym emerytem, to ponownie kupię sobie telewizor. Głównie po to, aby wygodnie oglądać z DVD wszystkie filmy które do tego czasu zgromadzę.
    Trudno się z Tobą nie zgodzić, ale wiadomo jak funkcjonuje telewizja. Liczy się oglądalność bo to przyciąga reklamodawców. A to co ma największą oglądalność, przeważnie ma najniższą jakość. Dlatego jeśli czasem trafi się jakiś ambitniejszy film to emitowany jest w porze w której tylko pokerzyści mogą go oglądać. Jednak TV bym się nie pozbył choćby z tego powodu, że lubię sobie czasem pobyczyć się na kanapie z browarkiem i obejrzeć meczyk Poza tym nie wyobrażam sobie usiąść z moją z Lubą przy komputerze i oglądać filmy na monitorku. Choć to miałoby dobre strony, gdyż pewnie szybko byśmy zrezygnowali z oglądania i ....

    PS. Co do wesołego emeryta to raczej będziesz musiał sobie wymienić DVD na następce jego następcy, ale co z tą kolekcją filmów?

  8. #118
    mam pytanie, zostala nakrecona druga czesc filmu Telefon ? bo szukam i znalezc nei moge a wydawalo mi sie, ze chyba byla zrobiona

  9. #119
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    nie


    pozdrawiam,
    raiinbow

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Mr. Brooks
    Całkiem przyjemny thriller z Costnerem i Demi Moore.