Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: turniej 200k$

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Gra ktoś dzisiaj? To nie Sunday Million, ale i tak nieźle. Ja dzisiaj startuje, jest chyba coś koło 600 graczy.

    do zobaczenia na Final Table

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Ale akcja! Wlasnie zobaczylem,totalnie przypadkiem,ze jestem zarejestrpowany do tego =turnieju!!! Ktos moze to wytlumaczyc? Za jakies VIP-y czy cos oni automatycznie rejestruja?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    tak, trzeba było wyrobić 3k VIP-ów i dawali wejściówkę
    Jaki masz nick na Unibecie?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Aha,dzieki! NIck: dajowoca

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Łysy Zobacz posta
    Aha,dzieki! NIck: dajowoca
    A moze dajbanana2 ściemniaczu jeden. jesli tak to załapałeś się jeszcze na 100% bonus do 100 złotych przy nastepnym depozycie.
    Cholera jak mozna grac w pokerromie i nie wiedzieć o promocjach tym bardziej że strona po polsku i info o promocjach wyskakuje przy starcie softu.
    A tak naprawdę to promocja trwała od 30 lipca do 8 sierpnia i w tym czasie należało uzbierać minimum 85 pkt VIP czyli 170 raked hands aby dostać wejścówkę na ten turniej , czyli wymóg bardzo niewielki.Nawet na NL10 to dwa dni grania po 5 godzin powiedzmy 2 stoły , ponadto pierwszych 50 graczy załapało się na ten bonus , gracz z najmniejszą ilością VIP miał ich 161 więc też dość prosto było. Do zobaczenia przy FT dzisiaj

    DajLoda

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    a możecie sprawdzić, czy wam działa klient, czy jednak jakieś prace na serwerze są?
    bo sie zalogować nie można od pół godziny

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    mi tez nie loguje pisze ze nieprawidlowe dane



    .............
    oddało

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Aha i ktos mi powie ze nie sa w primie tylko 200k wywalaja dla swoich graczy smiechu warte.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    Cholera jak mozna grac w pokerromie i nie wiedzieć o promocjach tym bardziej że strona po polsku i info o promocjach wyskakuje przy starcie softu.
    Do zobaczenia przy FT dzisiaj
    No widzisz jaki ja ignorant jestem,niemalze puscilem darmowa stowke kolo nosa!!!Dzieki za poinformowanie!!! Przy finalowym to ja na pewno bede,a Tobie zycze przetrzymania arcytrudnej fazy blindow 10/20!

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Łysy Zobacz posta
    No widzisz jaki ja ignorant jestem,niemalze puscilem darmowa stowke kolo nosa!!!Dzieki za poinformowanie!!! Przy finalowym to ja na pewno bede,a Tobie zycze przetrzymania arcytrudnej fazy blindow 10/20!
    Ciężko będzie bo ja pierwsze 10 rąk to push all-inn

    Hahahaha