Strona 66 z 133 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1326
  1. #651
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A co to wogle za motyw z przesuwaniem LKSu na ostanie miejsce w tabeli?
    Zajeli sportowo 8 miejsce to niech tam zostana. A jak maja ich zdegradowac to niech degraduja po sezonie (przeciez w tym sezonie mieli licencje na gre), a w ich miejsce niech wchodzi zespol z 1 ligi albo niech gra baraze z 15 zespolem.

    A Cracovia skoro zajela 15 miejsce tzn, ze jest za slaba na Ekstraklase i do widzenia.
    Ewentualnie jesli ktos nie dostanie licencji to moga grac baraz z zespolem z 1 ligi.

  2. #652
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Resovia jest starsza. 1905 to data powstania podawana przez klub.
    Dobrze, że napisałeś, że podawana przez klub.

    Było to wałkowane 1000 razy. Działacze Resovii naciągają jako datę powstania klubu datę rozegrania pierwszego meczu w Rzeszowie. Nie tylko oni zresztą, podobnie naginają historię Widzew, Zagłębie Sosnowiec i kilka innych klubów.

    Na tej zasadzie Cracovia i Wisła mogą podawać jako datę założenia klubu rok 1896 (bodajże wtedy utworzono PTG "Sokół", a w ramach tego towarzystwa grano też w piłkę, ludzie z Sokoła byli też animatorami utworzenia obecnie istniejących klubów)

  3. #653
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    nie musisz malpowac tego co pisalem no chyba ze jestes ograniczony no to wtedy rozumie,a pozatym o czym ty piszesz czyli wedlug ciebie LKS-owi nalezy sie licencja LOL,to ze kiedys bylo amatorstwo w zarzadzaniu licencjami i wysmiewano w przeszlosci ten zarzad i wieszano na nim psy ze do ostatnich dni nie bylo nieraz wiadomo kto zagra w ekstraklasie a kto nie to nie znaczy ze teraz ma byc tak samo a nawet bym powiedzial ze nie moze juz byc tak jak bylo,mieli czas na przedstawienie dokumentow nie zrobili tego w terminie wiec pretensje moga miec do siebie,a pozatym stadion LKS a wlasciwie o czym ja mowie te zgliszcza nie nadaja sie do niczego a co wiecej nie maja bodajrze dokumentow na stadion zastepczy,a na dodatek z tego co moz bylo slyszec pilkarze nie dostaja pensji,premi od miesiecy a w klubie nie bywalo nieraz nawet wody czy tym podobnych kurwa takie rzeczy to myslalem ze juz przeszlosc nawet w Polskiej lidze i oni sie pchaja po licencje buahaahahahah kiedys by to moze przeszlo ale teraz gdy takie rzeczy w ekstraklasie to juz raczej przeszlosc to moga sie wozic ze swoja amatorszczyzna ale po 3 lidze
    a co do Resovi to mam w dupie to co pisze na stronie klubu,udokumentowany na papierze rok zalozenia to 1909,a pisac to moga nawet ze powstali w III wieku przed Chrystusem ale potwierdzenia nie maja zadnego
    Jak masz ochotę nazywać kogoś ograniczonym to najpierw wróć do podstawówki i naucz się pisać chłopaku, bo ten bełkot ciężko się czyta. Oczywiście nie może być tak, że nie wiadomo kto zagra w ekstraklasie w przyszłym sezonie, dlatego liga jest tak skonstruowana, żeby po ostatnim gwizdku było wiadomo kto spada a kto jest mistrzem. W tym roku mają zlecieć Górnik i Cracovia, a ŁKS powinien dostać trochę czasu na uzupełnienei wymaganych dokumentów. I mam nadzieję, że tak będzie bo w ekstraklasie nie potrzeba zespołów, które błagają w listach o interwencje przy zielonym stoliku. Poza tym stadion przy Kałuży też wygląda jakby byłem rodem z I ligi wyciągnięty, więc się tak nie spinaj na stadion ŁKSu.

  4. #654
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Pierwsza podstawowa sprawa Majcher to to, że ty piszesz, że sędzia wypaczył wynik OSTATNIEGO meczu w sezonie (i być może tak było, nie wiem, nie oglądałem), ale zapominasz, że w pozostałych 29 spotkaniach w tym sezonie Cracovia nie pokazała NIC!! Jak już wspomniałem moim zdaniem to głównie wina Stefana Majewskiego, którego jakiś skończony kretyn po pierwsze wsadził na ten stołek, a po drugie go z niego długo nie zrzucał. Notabene nie wiem skąd pomysł, żeby tego abnegata próbować promować na nastepcę Leo w kadrze... Jednak od profesjonalnych piłkarzy (a o tym profesjonalizmie w Ekstraklasie sam wspominasz) wymaga się nie tego, żeby wyszli na boisko kopać ziemniaki, tylko dobrze grać w piłkę. Oni dobrze nie grali, zajęli 15 miejsce, więc nikt sie nie powinien zastanawiać czy powinni polecieć oni czy ŁKS, tylko wywalić Craxę, wywalić ŁKS i dać wejść na te miejsca klubom, które na to zasługują swoją grą w I lidze w ostatnim sezonie. I akurat gówno mnie obchodzi czy to będzie Izolator Boguchwała czy inny Pelikan Łowicz - Cracovia out, ŁKS (jeśli rzeczywiście na to zasługuje) out, ktoś inny na ich miejsce! Może spaść Górnik Zabrze, mogły spaść kiedyś Widzew, Ruch, GKS Katowice, Pogoń Szczecin czy Zagłębie Lubin to mogą spaść i oni... Jak będa dobrzy to za rok wrócą, a jak nie to niech tam zostaną dla dobra wszystkich...

  5. #655
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    +1 good post


    ps. w piatek w kasynie na stolik 5-10 siadl z nami rysio tarasiewicz..... - duzo opowiadac co sie dzialo

  6. #656
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Jack Daniels dobrze pisze, a ty Majcher sie trochę opanuj, bo powoli tracisz nerwy.
    ŁKS na lata 2008/2009 miał licencję na grę w ekstraklasie i powinien mieć wypłacone wszystkie należne pieniądze za 8 miejsce. Dla mnie to jest chore, że teraz ich kasę dostanie Ruch Chorzów i po części inne kluby. Nie rozumiem jakim prawem przesunięto ich na ostatnie miejsce.

    Co do licencji,, jeśli ŁKS ma spaść, to w takim razie Piast Gliwice i Ruch Chorzów powinien polecieć razem z nimi na zbity pysk. Jeżeli karamy za coś to wszystkich i sprawiedliwe. Albo zostają wszyscy ( którzy nie powinni dostać licencji ) i wprowadzamy od następne sezonu jasne zasady dla wszystkich i ich przestrzegamy albo degradujemy 1/4 ligi i trudno. Dla mnie to jest chore , ten cały PZPN jest po prostu daremny.

    Ja mam tylko nadzieję, że Górnik jakimś cudem nie utrzyma się przy zielonym stoliku, bo już są pogłoski o powiększeniu ligi. Grali padakę, zasłużyli na spadek, trzeba przewietrzyć skład, wywalić gwiazdorków i mam nadzieję, że za rok po czystej sportowej walce powrócimy do ekstraklasy.

  7. #657
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Z Legii do Serie A - Ekstraklasa - Wirtualna Polska

    Czegos nie rozumiem... Zawodnik jest za słaby (???) na naszą Ekstraklasę i pierwszy skład Legii, ale na tyle dobry, żeby grać w Serie A?? Ktoś się myli, pytanie kto...

  8. #658
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Augustyn na te dziewiec zagral moze jeden dobry mecz, a moze zadnego. Za to kilka bramek zdarzylo mu sie zawalic, gral bardzo niepewnie. Nie ma po kim plakac.
    Srodek obrony w Legii jest akurat nienajgorszy Astiz, Choto, Szala, Kumbev.. poza tym nie byloby zle gdyby za pieniadze z transferu pozyskano zawodnika z wiekszym potencjalem, np. Glika z Gliwic.

    To, ze kupil go klub z Serie A nie onacza, ze bedzie tam regularnie gral. Bylo juz paru takich z wydawalo by sie duzo wiekszymi mozliwosciami, ktorzy w swoim mniemaniu byli drugimi Bonkami, a ich zagraniczne kariery konczyly sie na lawach albo w rezerwach.

  9. #659
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Augustyn na te dziewiec zagral moze jeden dobry mecz, a moze zadnego. Za to kilka bramek zdarzylo mu sie zawalic, gral bardzo niepewnie. Nie ma po kim plakac.
    Srodek obrony w Legii jest akurat nienajgorszy Astiz, Choto, Szala, Kumbev.. poza tym nie byloby zle gdyby za pieniadze z transferu pozyskano zawodnika z wiekszym potencjalem, np. Glika z Gliwic.

    To, ze kupil go klub z Serie A nie onacza, ze bedzie tam regularnie gral. Bylo juz paru takich z wydawalo by sie duzo wiekszymi mozliwosciami, ktorzy w swoim mniemaniu byli drugimi Bonkami, a ich zagraniczne kariery konczyly sie na lawach albo w rezerwach.
    czy masz namyśli Radka Matusiaka?

  10. #660
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Mat, ja nie mówię, że Augustyn grał w Legii pierwsze skrzypce. Ale tym bardziej własnie dziwi taki transfer. Po co Włosi mieliby kupować takiego gracza? Albo to oni widzą w nim cos więcej niż nasi trenerzy albo ktos ich wali w balona...