Strona 63 z 133 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 1326
  1. #621
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja takze ciesze sie z mistrzostwa wisly
    jakos legia nigdy bliska mnie nie byla...
    mam cicha nadzieje ze podobnie jak moja ukochana druzyna wisla tez juniorami bedzie umiala cos ugrac
    a gornika witam w otchlani ekstraklasy - beda derby
    co prawda budzetowo gieksa i gornik to przepasc ale na szczescie co pokazal ten sezon kasa nie wygrywa meczow ktore juz nie tak latwo ustawic jak kiedys
    szkoda troche lecha ktory futbol chyba teraz ma w kraju najlepszy no ale musi sie koncentrowac bardziej na efektywnosci w lidze a nie efektownosci
    zapewne w lidze europejskiej znow beda siali postrach i bedzie co/kogo ogladac jeszcze w listopadzie a nie jak przez ostatnie sezony max do wrzesnia...
    ciekawi mnie kogo liga wykreuje na swojego frontmana skoro brozek lewandowski juz obieraja kierunek zachodni
    Ostatnio edytowane przez palo ; 01-06-2009 o 09:13

  2. #622
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Pytanie do osób z Krakowa,

    dla was ważniejsze jest, że Legia nie ma mistrza niż to że Wisła ma?

    Oglądało mi się relację z rynku i cały czas śpiewaliście albo Legła albo Legia to stara.. albo Gdzie Twoje berło.. i jeszcze parę innych.

    Do tego ten spiker z sukiennic co przez głośniki intonował te piosenki.
    Straszna żenada. Kompleksy powinno leczyć się w inny sposób.
    imo to totalna kompromitacja, pamiętam filmy z fety po mistrzostwie sprzed paru lat, to samo, jakaś niepojęta żenada...
    w poznaniu maja to samo z legią, nie mogę tego zrozumieć, to tak jakby bardziej nienawidzono legii niż kibicowano "swoim" klubom
    można zrozumieć jeszcze negatywne przyśpiewki w czasie meczu itp, co sluży ogolnie pojętemu zdeprymowaniu rywala,
    patrząc z boku wygląda to dość przykro

  3. #623
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Pytanie do osób z Krakowa,

    dla was ważniejsze jest, że Legia nie ma mistrza niż to że Wisła ma?
    Ponieważ czuję się wywołany do tablicy (urodziłem się i nieprzerwanie mieszkam w Krakowie), uprzejmie informuję, że z dwojga złego wolałbym by mistrzem była Legia.

  4. #624
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    to tak jak z Piastolami, cieszą się, że ich drużyna przegrywa, oklaskując i wiwatując przy każdej bramce Lechii, albo Ruch który olał totalnie, że ich piłkarze wtopili 1:4 za to na ich forum 10 podstron o tym jak dobrze , że "szczewa lecą". Kompleksy dalej niewyleczone.

  5. #625
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    w takim razie cały piłkarski świat jest zakompleksiony, bo np kibice Atletico cieszą sie jak nie idzie Realowi (i vice versa), kibice Milanu/Interu, czy Romy/Lazio zawsze kibicują drużynie z innego kraju grającego z lokalnym rywalem w pucharach, kibice Sevilli radują się ze spadku Betisu itd itp, można wymieniać w nieskończonosć

    po prostu prawdziwy kibic najbardziej nie znosi lokalnego rywala i tak jest praktycznie we wszystkich liczących się piłkarsko ligach na świecie (i w większości nie liczących się również)

  6. #626
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Mody26,

    Dla mnie bardziej dziwne jest to, że połowa ludzi z Gliwic kibicuje klubowi z Zabrza.

    Pozdrawiam

  7. #627
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to akurat na slasku zdarza sie w wielu miastach i nawet w mojej dzielnicy roi sie od kibicow ruchu gornika i gieksy i bywa czesto ciekawie...
    co sie dzieje z odra o???

  8. #628
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    palo nie na taka skale, w Opolu tez sa kibice Wisły Płock czy kogos innego. Jak ktos sie przeprowadzil czy cos, ma jakis sentyment czy tam z dziada pradziada kibicuja wszyscy komus to ok. Po prostu dziwne dla mnie jest to, ze "rdzenny" mieszkaniec Gliwic kibicuje Górnikowi.

    Odra stracila licencje na dwie kolejki przed koncem za dlugi. Nie wiem co dalej, moze bankructwo i tak jak Wy start od zera albo nie wiem co. Nikt nie chce przejac klubu bo za duze dlugi, zaczac na czysto byloby chyba najlepiej.

    Pozdrawiam

    P.S.
    Ja bym nie nazwal tego leczeniem kompleksów, tylko naturą Polaka.

  9. #629
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    KATOWICE
    Posty
    53
    też się cieszę na derby z górnikiem, szkoda tylko że niebiescy nie spadli, byłby fajny sezon.....

    no chyba że my zlecimy, bo dalej jest taka opcja, musimy wygrać z gorolami z jastrzębia żeby mieć spokój

  10. #630
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    musimy sie zgadac w koncu w nowym sezonie na jakis spiel jak na bukowa wroca
    nie wiem czy to nie afront nazwac jastrzebie gorolami...ok na ten jeden mecz mozemy tak przyjac - niech lepiej nic nie kombinuja - a moze zastrajkuja jak to maja w zwyczaju