Strona 115 z 133 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1326
  1. #1141
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Jak słyszę o tym proteście to już mi się rzygać chce...
    Obawiam sie, ze jeszcze dlugo bedzie przytrafiac Ci sie to uczucie.

    Szad, pomarzyc fajna sprawa. Na razie za panowania ITI mamy regularny sportowy regres, najbardziej kompromitujace porazki od 10 i wojne totalna z kibicami, ktorej konca nie widac. Jezeli mamy rozmawiac, to o faktach.

  2. #1142
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Jak słyszę o tym proteście to już mi się rzygać chce...
    Dlaczego ?

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Mi zawsze brakuje jednego pytania w tej dyskusji...czy gdyby Legia zdobyla podwójną koronę i awansowala do LM nadal trwalby bojkot ITI???
    Tak, ale wtedy na 3 mecze przyszłoby 10k kibiców sukcesu bo bilety byłyby po 500 PLN. A na reszcie dalej po 3-4k.

  3. #1143
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No jeszcze pytasz dlaczego??? To wszystko co się dzieje z kibicami ma swoje odzwierciedlenie na wynikach drużyny i atmosferze w klubie. Ostatnie mecze pokazały absolutny brak zaangażowania zawodników. Bo dla kogo mają grać? Władze klubu ich już po sezonie nie chcą, a kibice z nich szydzą i wygwizdują. Też by mi się chyba nie chciało wypruwać flaków na boisku... A cały ten protest to jedna wielka bzdura, która i tak wiele nie da. Klub może pójść na jakies ustępstwa (choćby ostatnio z herbem), ale na pewno nie pozwoli na to, żeby to kibice rządzili klubem i stadionem i robili co chcieli. Gdyby równiez kibice zechcieli pójśc na jakieś kompromisy to protest juz dawno byłby za nami. A tak jest jak jest...

    Od razu mówię również, że nie jestem za żadną ze stron konfliktu. Jestem za normalnością w klubie i poprawą sytuacji sportowej. To mnie interesuje najbardziej, a nie fakt czy ktos mnie czestuje truskawkami albo zabrania kibicować podczas meczu...

  4. #1144
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    tak na dobrą sprawę to jak odejdzie ITI to będzie koniec Legii na jakiś czas, nie takie firmy padały.Widzew, Górnik GKS te kluby kiedyś rządziły w lidze, tak samo jak Legia były Państwowe, Legia się ostała mimo prywatyzacji, ale kto kupi od ITI firmę w której pracownicy chcą rządzić, i którzy nie pozwalają "zwolnić" niedobrych pracowników a jak coś się nie podoba to nie przychodzą do "pracy" i wywierają presję żeby nie "pracowali" inni a bez pracowników firma nie zarobi i przegrają wszyscy.
    sorki za tyle aluzji ale jakoś tak mnie naszło

  5. #1145
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Jestem za normalnością w klubie i poprawą sytuacji sportowej. To mnie interesuje najbardziej, a nie fakt czy ktos mnie czestuje truskawkami albo zabrania kibicować podczas meczu...
    A nie sadzisz, ze jedno z drugim sie wyklucza? Ze zabranianie kibicowania z normalnoscia nie ma nic wspolnego? Wszyscy chcielibysmy chyba, zeby wrocila atmosfera sprzed lat i to przede wszystkimi jest celem protestu. Tu jest bardzo ciekawy wywiad z przedtawicielami grupy zajmujacej sie robieniem opraw. Po czesci jest to odpowiedz na to dlaczego do tej pory nie wrocila: http://www.legialive.pl/news/34921_N...jalne_zlo.html

    Przywrocenie herbu kreuje sie na niesamowite ustepstwo, wrecz laske jaka splynela na kibicow z rak milosciwie nam panujacych wlascicieli. Niestety, nie bylo zadne dobrodziejstwo ze strony klubu. Po prostu ci ktorzy do tej pory kupowali (i kupuja) odziez i gadzety u konkurencji albo maja choc odrobine gustu (no dobra, mnie tez 2-3 rzeczy z klubowego sklepiku sie podobaly) nie moga nawet patrzec na ten szajs z trumienka, nawet nie trzeba bylo nic bojkotowac. Walter skalkulowal, ze towar nie schodzi i postanowil upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze i najwazniejsze wykonal 'gest dobrej woli', pokazal jaki to on jest dobry i ugodowy przy okazji dal sobie nadzieje, ze ludzie przestana w koncu omijac lukiem bude przy wejsciu na kryta.

    Grajki to banda patalachow. Skoro by rzetelnie wykonywac swoj zawod potrzebuja jakichs dodatkowych motywacji poza wyplacana na czas pensja, to ja nie bede tracil energii na ich krytyke. Nawet na to nie zasluguja.

    Czy protest cos da, czy nie to sie okaze. Mnie martwi jedno i w jednym sie chyba z Toba zgadzam. Pewne sprawy posunely sie za daleko mam wrazenie, ze niektorym ludziom ze 'strony kibicowskiej' ten konflikt nie przeszkadza, a moze nawet jest na reke. Ale internet wlasciwe miejsce zeby o tym dyskutowac.

    Sam szczerze nienawidze ITI. Po tym co widzialem i przezylem w Kopenhadze, po kompletnym zniszczeniu atmosfery i zgnebieniu ludzi ktorzy przez wiele lat ja tworzyli, po zakazach za wstanie z krzeselka, starganie S. z gniazda. Jednym slowem za to, ze juz prawdopodobnie nigdy nie przezyje tego, co przezylem zaczynajac swoja przygode z Legia i Lazienkowska.
    Z drugiej strony tez chcialbym zeby konflikt szybko sie skonczyl.

    Kibicow mozna okreslac roznie, ale na pewno nie mozna porownywac ich do pracownikow klubu.

  6. #1146
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta

    Kibicow mozna okreslac roznie, ale na pewno nie mozna porownywac ich do pracownikow klubu.
    Sam chodziłem na mecze jak było normalnie, i też chcę żeby było postaremu, określenie może nie na miejscu, chodziło mi o to że to kibice napędzają klub, i żaden klub nie będzie funkcjonował bez kibiców. Tylko dlatego to odniesienie do pracowników, w znaczeniu siły która klub napędza i dzięki której on funkcjonuje. (W jak najlepszym tego słowa znaczeniu)

    Sorki jak ktoś poczuł się urażony tym porownaniem

  7. #1147
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Noż kur.. Jacku, chodziłeś na Legię przecież ..

    Marzyłeś o właścicielu co kocha Wisłę ?
    http://czateria.interia.pl/goscie-cz...t,918,strona,4

    Marzyłeś o prezesie którego największym osiągnięciem jest .... chyba bycie prezesem i poddanie tortu analizie biochemicznej ?

    Marzyłeś o dyrektorze ochrony który nie wpuszcza czasem kamerzystów z C+ na mecz bo wyglądają podejrzanie ?

    Marzyłeś o średniej frekwencji 3k na każdym meczu ?

    Marzyłeś o Arubuarenie w ataku ?

    Przecież doskonale wiesz, że Legia to coś więcej niż klub. To tradycja i historia.
    Dlaczego HGLU, dlaczego Liverpool ?
    Miała być Anglia ? I jest. Mamy klub zarządzany przez przybyszów z różnych matplanet. Może i wodzireje protestu mają w tym swoje interesy by protest trwał, ale mi aktywnemu kibicowi od Aberdeenu bliżej jest ku protestowi niż ku nawet nie wiem czemu, bo nie ma żadnych deklaracji od klubu co oni chcą -poza przesłankami że chcą tylko kasy.

    Dobra idę na demonstrację, pewnie wrócę za 48h z dołka z zakazem, gdyż to będzie idealna chwila by obiecać Schetynie parę spotów przedwyborczych za awanturę z KIBOLAMI !

  8. #1148
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Lech majstrem, Legia poza pucharami !

    Śmieszne że Ruch przegrywając 3:0 dał legionistom taką szansę, której nie potrafili wykorzystać...

    z onetu:

    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 15-05-2010 o 20:26

  9. #1149
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    IDEALNE zakończenie ligi, LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO

    1. MP zdobywa najlepsza bezapelacyjnie drużyna, klub który idzie do przodu i jako jedyny rokuje chociaż szansę, że przejdzie Levadię

    2. Do LE kwalifikują się drużyny ambitne i nie przepłacone (Ruch i Jaga) a nie będące w stanie rozkładu (Legia)

    3. Spadają drużyny najsłabsze sportowo i pozasportowo (układy Piasta z gdańskimi popaprańcami)

  10. #1150
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Gratulacje dla Lecha a Anox jak najbardziej potwierdziłeś że swoim poziomem nie odstajesz od Onetu