Strona 130 z 133 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1326
  1. #1291
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    raz to i kura piardnie. a tak na powaznie teraz Legie pokonac to nie sztuka wiec podniecajcie sie wszyscy ze wasz znienawidzony klub przegrywa.

    przyszliscie chamy dlatego ze my tu gramy

  2. #1292
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Czy tak trudno zauważyć, że Polko jest z Gdańska?

    Skąd to egocentryczne przekonanie, że wszyscy się cieszą, że Legia przegrywa? Ja myślę, że większość kraju (poza Poznaniem i Górnym Śląskiem) ma na ten klub pełną wyjebkę

  3. #1293
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    szczerze mowiac to ja osobiscie do Legii nic nie mam ;] swietuje zwyciestwo swojego ukochanego klubu a ze Lechia nie wygrala z Legia od 47 lat w ekstraklasie to chyba mam powod

  4. #1294
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Lech i legia spadek do 1 ligi

  5. #1295
    @Aston 1906

    Nie masz racji. Ja mieszkam w Kielcach, w których ekstraklasa jest od niedawna i na każdym kroku słyszę jak to zajebiście że Legia tak wpierdala. Co ciekawe jakiś czas temu jak istniała jeszcze zgoda Korony z Cracovią i w knajpie ogłądałem mecz Legia - wisła, to wszyscy (poza mną) kibicowali wiśle! Trochę się to pozmieniało po śmierci kibica Korony od noża wisły, ale i tak teraz mam ciężko i wszyscy znajomi się bardzo cieszą z formy jaką prezentuje Legia.

  6. #1296
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    10 października na stadionie Legii zostanie rozegrany mecz charytatywny Legia Warszawa – ADO Den Haag.
    Wydaje się to nieprawdopodobne, ale każdy kibic ma szansę zagrać tego dnia w barwach zespołu z Łazienkowskiej 3!
    Zwycięzca licytacji wybiegnie na murawę Nowego Stadionu Legii i przez pięć minut będzie grał w drużynie Legii!

    Gra w drużynie Legii w meczu Legia - Den Haag (1251359185) - Aukcje internetowe Allegro

    DOBRE
    Nastolatek wykupił miejsce w składzie Legii - Sport w Onet.pl

    Jednak można było zagrać na pozycji bramkarza...i to 10 minut

  7. #1297
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Weszło! - piłka nożna, futbol, bukmacherzy, blogi, newsy!

    Calkiem ciekawy tekst. Bardziej ze wzgledu na ukazanie kunktatorstwa Maciusia Iwanskiego i jemu podobnych gnid nazywajacych sie szumnie pilkarzami niz osobe glownego bohatera. Skorza (wielkie brawa dla niego) jak pokazal nie da mu sie tak latwo wykolegowac.

  8. #1298
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    I Iwański i Ulatowski to gnidy tylko zupełnie innego rodzaju.

    W każdym razie brzydzę się takimi ludźmi (niezależnie od tego jakim jeden jest trenerem, a drugi piłkarzem, choć obaj są znacznie gorszymi niż mają o sobie mniemanie)

  9. #1299
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    typowy tekst w stylu tego portalu...
    Iwanski to pilkarz
    Ulatowski to trener
    Weszlo to portal internetowy/bzdura
    Pierwszy gra w Legii,wrocil do 1 druzyny,strzelil bramke
    Drugi zrobil wynik w lidze z Belchatowem,teraz mu nie poszlo w Cracovii
    ponizszy cytat najpierw mnie rozbawil a potem zrobilo mi sie smutno bo taka wlasnie jest polska rzeczywistosc...

    "Przed pierwszym meczem w Lechu, kiedy był drugim trenerem, powiedział do piłkarzy: „Panowie, a może teraz tak wyjdźmy na środek szatni i poklaszczmy dla dodania sobie otuchy”. Konsternacja, uśmiechy politowania. To była jednak poważna szatnia z poważnymi piłkarzami. Piotr Świerczewski nie ma pięciu lat, nie klaszcze na środku szatni dla dodania sobie otuchy…"

    W Polsce pewne rzeczy i ludzie wywoluja smiech tylko dlatego ze sa INNI...Az strach pomyslec co by ten ktos kto to pisal powiedzial gdyby zobaczyl metody i "zmiany" wprowadzone przez Thomasa Tuchela w MAINZ 05... A.Ivanschitz tez nie ma pieciu lat...

  10. #1300
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Nie wiem na ile jest wiarygodny ten tekst o Ulatowskim
    Na temat Iwańskiego to już kolejny tekst który utwierdza mnie w przekonaniu że to zwykła, mała, wyrachowana gnida