Strona 129 z 133 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 1326
  1. #1281
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Czekamy na to co bedzie dalej. Pojedynczymi sukcesikami mistrzostwa sie nie wygrywa.

  2. #1282
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    Ale taki pojedynczy sukces znaczy więcej niż każdy inny w tej lidze. O takich meczach jak ten będzie się mówic i jest to spora szansa na stałe odblokowanie. Przy tak wyrównanym początku sezonu wszystkie karty są na stole, a tak ważny mecz(najważniejszy jeśli nie w calej rundzie to napewno dotychczas) może tylko pozytywnie podziałac na zespół. Teraz trzeba czekac na jego efekty w nastepnych spotkaniach

  3. #1283
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ha, dopiero obejrzalem mecz legii, bo w piatek nie moglem, a dopiero powtorka o 4.40 rano mi pasowala, ale warto bylo (oczywiscie trzeba bylo przez poltora dnia unikac ogladania sportu w tv, czytania gazet i ewentualnych wpisow roznych gamonii na portalach spolecznosciowych czy gg, ktorzy spojleruja takie wydarzenia). niesamowite, jak ci goscie walczyli w drugiej polowie, jaki pokazali charakter slaniajac sie w koncowce na nogach. Respekt! swoja drogaivica vrdojlak niesamowity, chyba najlepszy pilkarz naszej lidze i zdecydowanie najlepszy transfer ostatnich lat. Oby tylko ten grubas i cwaniak iwanski sie nie pojawil wiecej w skladzie
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 26-09-2010 o 05:50

  4. #1284
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Vrdojlak to bardzo dobry grajek,dostal opaske(to jest troszke masakraaaa ale sam sie o nia raczej nie prosil),nabiera pewnosci siebie oby tak dalej
    Mezenga typowy brazylijczyk ma to COS ale mu sie troszke nie chce.Dobrze ze jest murzynem i wskoczyl na to trzecie pietro do tej pilki od Kielbowicza.

    Polecam obejrzec sobie gdzies na necie(o ile jest) dzisiejsze Cafe Futbol z Bakero M A S A K R A.Ja juz teraz wiem czemu Wojciechowski go zwolnil...wpadal w kompleksy podczas kazdej rozmowy z BAkeroCo ten Hiszpan ma pojecie o pilce...Kolton i Iwanow czuli sie jak na wykladzie,ja zreszta tez.Szkoda ze taki fachowiec raczej wyjedzie z Polski

  5. #1285
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    10 października na stadionie Legii zostanie rozegrany mecz charytatywny Legia Warszawa – ADO Den Haag.
    Wydaje się to nieprawdopodobne, ale każdy kibic ma szansę zagrać tego dnia w barwach zespołu z Łazienkowskiej 3!
    Zwycięzca licytacji wybiegnie na murawę Nowego Stadionu Legii i przez pięć minut będzie grał w drużynie Legii!

    Gra w drużynie Legii w meczu Legia - Den Haag (1251359185) - Aukcje internetowe Allegro

    DOBRE

  6. #1286
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    5 minut to pewnie nawet pilki nie dotknie
    tak za 20 minut to juz by bylo super

  7. #1287
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Ciekawe czy można stanąć na bramce

  8. #1288
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Po dzisiejszym meczu, jako kibica Legii nurtuje mnie pytanie, które oblicze naszego zespołu jest prawdziwe, czy to dzisiejsze czy to z poprzedniego piątku? Ciekawe także, jak długo właściciele pozwolą, aby Skorża nas kompromitował.

    Sting

  9. #1289
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    dlugo na to czekalem - Legla Warszawa! Legla Warszawa!

  10. #1290
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    dlugo na to czekalem - Legla Warszawa! Legla Warszawa!
    Tak jest. Swietuj bo masz co.