Strona 128 z 133 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 1326
  1. #1271
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Sting masz 100% rację.5 spotkań 3 porażki,wygrane z takimi tuzami jak Craxa czy Ślask. Gdzie równie dobrze a to mało powiedziane powinno być w plecy! Dramat , dno i wodorosty.Może kiedys się odbijemy ale najgorsze że żle się dzieje w szatni a tutaj może pomóc tylko wielkie wietrzenie na co sie nie zanosi.

  2. #1272
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez rayo76 Zobacz posta
    najgorsze że żle się dzieje w szatni a tutaj może pomóc tylko wielkie wietrzenie na co sie nie zanosi.

    nie wiem czy ty to na powaznie piszesz czy nie bardzo,potrzebne wielkie wietrzenie w skladzie legi buh,ta druzyna jest dopiero co po wielkim wietrzeniu, otrzezwij,po pieciu kolejkach juz ja spisujecie na straty,bez urazy,ale wspolczuje pilkarza legii takich kibicow.Druzyny po praktycznie calkowitym odnowieniu,przabudowie,tylu rozszadach w skladzie,w sztabie szkoleniowym,sa budowane wieloma miesiacami,a nie raz i nawet poswiecaj na to jeden sezon

  3. #1273
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    nie wiem czy ty to na powaznie piszesz czy nie bardzo,potrzebne wielkie wietrzenie w skladzie legi buh,ta druzyna jest dopiero co po wielkim wietrzeniu, otrzezwij,po pieciu kolejkach juz ja spisujecie na straty,bez urazy,ale wspolczuje pilkarza legii takich kibicow.Druzyny po praktycznie calkowitym odnowieniu,przabudowie,tylu rozszadach w skladzie,w sztabie szkoleniowym,sa budowane wieloma miesiacami,a nie raz i nawet poswiecaj na to jeden sezon
    Otrzeżwiałem,tu cytat z LegiaLive" W wypowiedziach legionistów coraz częściej widać jednak, że atmosfera w szatni nie jest dobra. "Musimy wziąć się w garść i spokojnie omówić wszystkie sprawy w szatni. Nie do mnie należy wychodzenie z jakimiś inicjatywami scalania zespołu. Są w drużynie starsi koledzy" – przyznaje Ariel Borysiuk. Starsi wypowiadają się jednak dyplomatycznie. "Nie chcę krytykować siebie i całego zespołu. Ten problem musimy rozwiązać w środku w drużynie, a nie za pośrednictwem mediów" – uważa Wawrzyniak."Poza tym mylisz się bardzo,jestem przygnebiony tym co grają,ale mam nadzieję że ruszą do przodu i będzie dobrze choc na ten moment tak to nie wygląda.

  4. #1274
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Giza, Iwański i Wawrzyniak ukarani! - LegiaLive! - serwis o Legii Warszawa, Legioniści

    Czyli w konflikcie Nowi-Starzy trener staje po stronie pierwszych i wywala gtw. Podoba mi sie, ze wreszcie konsekwencje wyciaga sie wobec grajkow-patalachow, a nie szkoleniowca.
    Szkoda tylko troche Iwanskiego, jako jeden z niewielu wykazywal zaangazowanie.

  5. #1275
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jeśli chodzi o Iwańskiego, to według mnie tylko on i Vrdoljak trzymali jakiś poziom. Naprawdę nie widzę tej drużyny w tym składzie i z tym trenerem.

    Sting

  6. #1276
    Rozumiem że Legia nie jest już w przebudowie ale w rozsypce.Tym razem Maćkowi szybko poszło.Iwański miał racje stawiając się Skorży.Bez Janka w bramce i z taki trenerem który usilnie stawia na nowe gwiazki środek tabeli. Dzisiaj zobaczymy co wuefista z Poznania przygotował na Juve.

  7. #1277
    My Kibice Legii mamy to szczęście że ten klub zawodzi już od tylu lat że przywykliśmy . Może to śmieszne co się dzieje w Poloni, Wojciechowskiemu marzy się mistrzostwo i jest zdeterminowany osiągnąć cel każdym kosztem, za to go szanuję. Jeżeli się nie zniechęci to jest naszą jedyną nadzieją na LM w przyszłości.
    Ostatnio edytowane przez FaN ; 16-09-2010 o 10:51

  8. #1278
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez hiszpano Zobacz posta
    Rozumiem że Legia nie jest już w przebudowie ale w rozsypce.Tym razem Maćkowi szybko poszło.Iwański miał racje stawiając się Skorży.Bez Janka w bramce i z taki trenerem który usilnie stawia na nowe gwiazki środek tabeli.
    A na kogo ma stawiac? Na Gize ktory od dwoch sezonow nie zagral dobrego meczu? Czy na kogo? Paczek slusznie sie obrazil za to ze nie dostal opaski? Widocznie jego oslawiona walecznosc nie zrobila na nowym trenerze wrazenia. Siadlo mu to na ambicji bo teraz faktycznie wiecej biega. Zaangazowanie w gre nie daje mu jednak prawa do robienia glupot i mowienia co slina na jezyk przyniesie. Bez zartow.

    Janka nie ma, nie bedzie i trzeba sie z tym pogodzic. Od przyjscia Stanewa nie pamietam, zeby Legia miala problemy z bramkarzami chociaz wszystkim zdarzały sie gorsze mecze. Przypomnijscie sobie wejscie miedzy slupki Boruca i opinie jakie mu towarzyszyly.
    Druzyna gra slabo, a Antolovic sie nie wyroznia. Ale farfocli tez nie puszcza (Cracovia gdyby nie on skonczyla by nas w pierwszej polowie). Oczywscie lepiej byloby gdyby w niektorych sytuacjach inaczej reagowal, ale z bramek ktore poscil w lidze moze dwie obciazaja jego konto. Jesli nie chcecie zaufac Skorzy to zaufajcie Dowhaniowi. Kto jak kto, ale on na to zasluzyl.

    Dzisiaj troche sie wyjasnilo. Wawrzyniak robi szkolne bledy- z tym chyba nikt nie bedzie dyskutowac. Giza to zawodnik bez ambicji i ja na miejscu Skorzy po prostu wywalilbym go z Legii. Iwanskiego temperuja za pyskowanie. Przypomne tylko ze juz kiedys odsuniecie zawodnika ktory mial w szatni bardzo duzo do powiedzenia (choc gral tragicznie) pomoglo. Surma siedzial na lawce a skonfliktowany z nim Roger w meczu z Widzewem biegal za trzech i jezeli dobrze pamietam strzelil bramke. Doszlo 3 mlodych zawodnikow. Wole ogladac ich zapieprzajacych od linii do linii niz slimaka Piotrusia czy inwalide Jakuba.

    Skorza poczynil kroki jakie uwazal za stosowne i ja czekam na ich efekty. Mecze w tej nedznej lidze wygrywa sie nie pieknem i finezja, a ambicja i zaangazowaniem. Tego w ostatnich meczach w wykonaniu pilkarzy nie widzialem i moim zdaniem tutaj lezy problem, a nie na lawce rezerwowych. Trenera nie oceniam. Jeszcze. Mistrzostwa nie bylo przez 4 lata, to i nie musimy go sobie zapewniac w tej rundzie. Jezeli do grudnia gra zespolu znaczaco sie nie poprawi, to zaczne sie niepokoic. Cierpliwosci.

  9. #1279
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    No i 2:1 z Lechem

  10. #1280
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Legiaaaaaaaaaaaaa