Strona 122 z 133 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 1326
  1. #1211
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja tam nie widzę problemu. I tak uważam, że jest w naszej lidze z sezonu na sezon coraz lepiej. Pojawiają się nowe stadiony, do ligi przychodzą coraz lepsi obcokrajowcy, zrobili porządek z korupcją... Oczywiście do ideału jest daleko i cały czas istnieje główny problem w postaci betonu PZPN, ale myślę, że a kilka lat nasza liga będzie już całkiem znośna...

  2. #1212
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ja tam nie widzę problemu. .
    JD z calym szacunkiem zmien okuliste...

  3. #1213
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Oj, droczę się trochę przecież... Wszyscy tylko narzekają i załamują ręce, a i tak potem każdy ogląda i się emocjonuje. To po cholerę te narzekania??
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 04-08-2010 o 15:29

  4. #1214
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja wierzę, że będzie lepiej bo:

    1. Gorzej już być nie może
    2. Budżety klubów rosną
    3. Infrastruktura się buduje, przeskakujemy pod tym względem tak o dwie epoki
    4. Kluby kupują coraz lepszych obcokrajowców (już nie szrot jak dawniej, ale liczących się piłkarzy, którzy wyjebią ze skłądów polskie gwiazdeczki, o ile tamci nie wezmą sie do roboty)

  5. #1215
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Dzisiaj pan Libor Pala powiedzial jedna glupia i jedna madra rzecz:
    "Pilkarze Lecha sa lepsi technicznie od Sparty"-Glupota
    "W polskich klubach nie ma wychowankow"-Nagroda Nobla dla tego pana...

    Roznica miedzy polskim a czeskim pilkarstwem jest taka ze Kadlec(ktory w poprzednim meczu gral ze swiezym tattoo na przedramieniu i mial nie robic...wslizgow...:P) wygrywa Sparcie mecz w Poznaniu i pewnie nikt za bardzo o tym nie napisze w Czeskiej prasie,a Drygas oddaje 1!!! celny strzal z dropa, co jak dobrze zauwazyl Czesiu "Milioner" Michniewicz bylo jedyna rzecza ktora mozna bylo zrobic, i w gazetach robi sie z niego nadzieje polskiej pilki...jestesmy 100 lat za murzynami,konkretnie za Bony Wilfriedem

    ale bedzie lepiej,musi bycteraz fajny,mocny przeciwnik dla Lecha w 4 rundzie el. LE,Kasperczak MUSI wygrac w Azerbejdzanie,Jaga znowu pokaze fajny futbol,a Ruch po prostu jeszcze nie teraz

    btw.JW sie bawi jak szejk ale za Sobiecha przeplacil...i to jest kurwa pomylka ze taki pilkarz kosztuje tyle hajsu...co on zrobil???to Brozek pewnie jest do wyjecia za 5 M euro...

  6. #1216
    Może mały side bet... Obstawiam że co najmniej jednej drużyny z duetu Lech Wisła zabraknie na koniec sezonu w Pucharach...

  7. #1217
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Dzisiaj pan Libor Pala powiedzial jedna glupia i jedna madra rzecz:
    "Pilkarze Lecha sa lepsi technicznie od Sparty"-Glupota
    "W polskich klubach nie ma wychowankow"-Nagroda Nobla dla tego pana...

    Roznica miedzy polskim a czeskim pilkarstwem jest taka ze Kadlec(ktory w poprzednim meczu gral ze swiezym tattoo na przedramieniu i mial nie robic...wslizgow...:P) wygrywa Sparcie mecz w Poznaniu i pewnie nikt za bardzo o tym nie napisze w Czeskiej prasie,a Drygas oddaje 1!!! celny strzal z dropa, co jak dobrze zauwazyl Czesiu "Milioner" Michniewicz bylo jedyna rzecza ktora mozna bylo zrobic, i w gazetach robi sie z niego nadzieje polskiej pilki...jestesmy 100 lat za murzynami,konkretnie za Bony Wilfriedem

    ale bedzie lepiej,musi bycteraz fajny,mocny przeciwnik dla Lecha w 4 rundzie el. LE,Kasperczak MUSI wygrac w Azerbejdzanie,Jaga znowu pokaze fajny futbol,a Ruch po prostu jeszcze nie teraz

    btw.JW sie bawi jak szejk ale za Sobiecha przeplacil...i to jest kurwa pomylka ze taki pilkarz kosztuje tyle hajsu...co on zrobil???to Brozek pewnie jest do wyjecia za 5 M euro...
    Co do Sobiecha ... Wymien 5 zawodnikow z ostatnich 10 sezonow,ktorzy w wieku 19 lat strzelili minimum 10 bramek w polskiej ekstraklasie.

  8. #1218
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Sobiech ma talent, jest na pewno dużo warty, ale nie tyle. Ruch zrobił dobry interes! I w miarę mądrze to rozegrał – zawodnika sprzedał dopiero jak już właściwie odpadł z pucharów (jestem z Chorzowa, ale w cuda nie wierzę, zwłaszcza po tym co widziałem w Chorzowie).

  9. #1219
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Smuda tez podbil jego cene

  10. #1220
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja nie mowie Rauf1928 ze Sobiech jest zly czy cos,strzelil kilka bramek mial dobry sezon...ale za milion Euro jesli wejdziesz na transfermarkt.de to znajdziesz lepszych zawodnikow...ja po prostu nie rozumiem jak mozna placic okraglego melonka za Sobiecha....pol miliona ok ale nie MELON do tego idzie do Polonii a Polonie w ekstraklasie utrzymaly bramki tez mlodego chlopaka...ale dzieki JW cos sie dzieje chociaz

    kurczeee JAga tak blisko dogrywki...brawo Probierz,wygral uchar Polski,Superpuchar,i w tak smutnym dla polskiej pilki tygodniu przyniosl troche pozytywnych emocjii,zadziwiajace ze skazywana przez dziennikarzy i tzw. ekspertow na pozarcie Jaga jedyna nie przynosi wstydu...

    a wracajac do Lecha to yy TSCHIBAMBA...z calym szacunkiem...NIE po prostu kurwa NIE...jezeli chcieli murzyna silnego do ataku to czemu nie TRAORE z Zaglebia???