Strona 111 z 133 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 1326
  1. #1101
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    strasznie chciało mi się śmiać z początku 2 połowy To co Boguski zrobił a później Brożek jakimś cudem zmieścił piłkę

  2. #1102
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Nie no, ten mecz był poddany, żadna ekipa nie byłaby w stanie tak żenująco przegrać.

  3. #1103
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Kargul Zobacz posta
    Wisla tym meczem powinna przypieczetowac tytuł mistrzowski /
    Nie sądzę, Cracovia w derbach wykrzesa z siebie wszystko, a ich dodatkowym atutem jest to, że remis ich satysfakcjonuje, a nie Wisłę.
    Inna rzecz, czy Lech jest w stanie wygrać w Chorzowie.

  4. #1104
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Lech spokojnie wygra z Ruchem moim zdaniem, będą walczyć do końca jak teraz walczy Man Utd w Anglii czy Real w Hiszpanii - póki jest szansa to będą zapierdalać...

  5. #1105
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Lech [...] jak [....] Man Utd w Anglii czy Real w Hiszpanii [....]
    To żeś dał porównanie

    Na Legii ochrona chciała wyprowadzić 5cio latka za to że miał karteczkę z przekreślonym ITI.
    A po zeszłotygodniowych zapowiedziach o wolności słowa na stadionie zostało wyprowadzonych :
    - 2 osoby za prześcieradło z adresem strony
    - 3 osoby za kradzież folii do pieczenia drobiu
    Dodam, że truskawek nie wprowadzono jeszcze do sprzedaży.

    To jest stadion o jakim marzyłem.

  6. #1106
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Bycie skórokopem=życie bajka.2 miechy pokopią piłkę,pojadą na 2 obozy zagraniczne,kasa płacona za ich nieudolność jest masakryczna.Może w międzyczasie jakas drobna kontuzja i 3 tygodnie przerwy.A i najwazniejsze że 30 czerwca wreszcie można sie udać na zasłuzone i tak wyczekiwane urlopy.Ja pierdole w jakim świecie my żyjemy,połowa z nich miałaby problemy na wf-ie.

  7. #1107
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    mnie tam zastanawia jak odra zrobi to ze sie znowu utrzyma. juz X-nascie lat niesamowite rivery im spadaja, ale teraz to chyba by ruch musial wygrac z lechem, wisla derby i odpuscic im ostatni mecz. slabe oddsy, ale nie takie rzeczy byly

  8. #1108
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    a ja mam nadzieje ze wreszcie te ogorki z wodzislawia poplyna do pierwszej ligi bo tylko szpeca ekstraklase

  9. #1109
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    a taki Maciuś Iwański razem z Maciusiem Nalepą rzucaliby piłką lekarską)
    Iwanski najgorszy nie jest,rzut wolny ma na 100% jeden z lepszych w lidze,a ze liga slaba...

    Cytat Zamieszczone przez rayo76 Zobacz posta
    Bycie skórokopem=życie bajka.2 miechy pokopią piłkę,pojadą na 2 obozy zagraniczne,kasa płacona za ich nieudolność jest masakryczna.Może w międzyczasie jakas drobna kontuzja i 3 tygodnie przerwy.A i najwazniejsze że 30 czerwca wreszcie można sie udać na zasłuzone i tak wyczekiwane urlopy.Ja pierdole w jakim świecie my żyjemy,połowa z nich miałaby problemy na wf-ie.
    Oczywiscie,dlatego tak jak Boro mowi,to najpiekniejszy zawod siwata
    Wiec czemu nie jestes skórokopem skoro to zycie bajka???Polowa mialaby problemy na wf-ie, wiec wnioskuje ze strasznie latwo zagrac w ekstraklasie...
    I jeszcze jedno to nie oni ustalaja sobie te stawki,ktos im te pieniazki placi...
    w 3!!! lidze w Polsce jest druzyna w ktorej placi sie po 10K!!!/miesiac pilkarzom a zajmuja oni...8 miejsce!!!...to kwestia wladz ile placa i za co
    Wprowadzi jakis klub system 40%-60% i juz bedzie inaczej(40% podstawa czyli czy sie stoi czy sie lezy,60% do podniesienia z murawy) ale to juz pretensje do wladz ze jest jak jest z placeniem a nie do pilakrzy

  10. #1110
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    .



    Oczywiscie,dlatego tak jak Boro mowi,to najpiekniejszy zawod siwata
    Wiec czemu nie jestes skórokopem skoro to zycie bajka???Polowa mialaby problemy na wf-ie, wiec wnioskuje ze strasznie latwo zagrac w ekstraklasie...
    I jeszcze jedno to nie oni ustalaja sobie te stawki,ktos im te pieniazki placi...
    w 3!!! lidze w Polsce jest druzyna w ktorej placi sie po 10K!!!/miesiac pilkarzom a zajmuja oni...8 miejsce!!!...to kwestia wladz ile placa i za co
    Wprowadzi jakis klub system 40%-60% i juz bedzie inaczej(40% podstawa czyli czy sie stoi czy sie lezy,60% do podniesienia z murawy) ale to juz pretensje do wladz ze jest jak jest z placeniem a nie do pilakrzy[/QUOTE]

    Szadinho sorry ale ja akurat grałem w piłke i wiem co mówię.A że byłem za słaby żeby przekroczyć jakies tam progi to zostawiłem ten sport,niemniej to są nieudacznicy i ich technika,koordynacja ogólna itp są dużo gorsze niż lat temu naście.A pieniadze inwestowane w tych gamoni dużo za duże..