Strona 31 z 133 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1326
  1. #301
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    moze czesc z Was to zna ale i tak zapodam

    Podobno na stadionie Legii ćwiczą astronauci z NASA
    Dlaczego??
    bo tam nie ma atmosfery :P

    Mam nadzieje, że sie nie obrazi grono legionistów ale po czesci to ostatnio prawda...
    Wiadomo mozna zamienic na inna nazwe klubu

  2. #302
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Remis Legii u siebie z Jagą to tak jak porażka.

    Btw Wrona całkiem niezły dowcip idealnie obrazujący sytuację na Żylecie.

  3. #303
    Jezuuu,

    od 10 listopada nikt nie chciał przyjebać Legii? Ewentualnie pochwalić Lecha czy wisły??

    Na 2 miechy mamy spokój z ligą.... jakieś podsumowania???

    pozdr.


    Ja tylko od siebie dodam, że Tomka Hajty, ile by tam nie oddawał w swoim czasie w łódzkich kasynach porządnym pokerzystom, jak nigdy nie lubiłem tak nadal nie przepadam...

  4. #304
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja mam tylko taki komentarz ze WISEŁKA bez porazki po 17 meczach pewnie zmierza po mistrza jejejejejejejeeeeeeeeeeeeee

  5. #305
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Trudno się nie zgodzić z tą opinią. Na chwilę obecną Wisła jest faktycznie najlepsza. Osobiście jestem ciekaw , czy dojdzie do jakiś "spektakularnych transferów" w czasie przerwy zimowej. No oczywiście myślę w pierwszej kolejności o Leszku. Wisła uciekła ,ale Legia w zasięgu.....ano zobaczymy.......

  6. #306
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jeśli Wisła sprzeda ze dwóch, trzech piłkarzy sytuacja może się wyrównać. A kilku jest przymierzanych na Zachód. Obu tylko nie kupili Krzynówka, juz wolę, żeby poszedł do Olimpiakosu niż do Wisły... Legia z kolei może stracić Rogera, którego chce PSG, a to by była duża strata. Mam nadzieję, że Legia szybko kupi klasowego napastnika (Saganowski??), a pozbędzie się tego drewniaka i paraliża Grzesiaka...

  7. #307
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Krzynowek juz potwierdzone ze jedzie do Grecji :/ a Legia to powinna sie Gizy jak najszybciej pozbyc :P

  8. #308
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    w tym sęk, że Giza nie gra źle to co powinien robić realizuje dobrze, no tylko hmmm nie strzela... wiesz czym dalej w las tym trudniej mu się przełamać, ja tam uważam, ze się przełamie i wszystkim krytykom zamknie usta czego mu życzę


    co do Krzynówka jak przeczytałem pierwszy news o jego przejściu to tylko pokiwałem z politowaniem głową... sorry, ale przecież bez sensu żeby gość się cofał w rozwoju.

  9. #309
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no tak tak, tyle ze kupujac krzynowka skazujesz sie na uwstecznienie gry, bo koles tylko wozi i wozi i czasem nawala z daleka jak mu sie jakas klapka wlaczy. jakos w ogole nie widze tego pana w wisle, gdzie duzo graja z pierwszej pilki. no ale czas pokaze, bo moze odejdzie zieniu i kosiarka i wtedy kims trzeba bedzie zapchac lewe skrzydlo.

  10. #310
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    ja słowem komentarza powiem, że jesień Wasza, ale wiosna będzie Nasza - jedyne prawdziwe Zagłebie, co??? Sosnowiec!!!