Strona 102 z 133 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1326
  1. #1011
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Legia odpadla z pucharuPogon to wygra zobaczycie

  2. #1012
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Puchar wygra Ruch Chorzów.

  3. #1013
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Puchar powinna wygrać Jagiellonia. Probierz zmontował naprawdę fajną ekipę, która gra jak na polskie warunki niezła piłkę.

    Co do Legii, to lepiej spuścić zasłonę milczenia, niech się cieszą, że mają tyle punktów, bo na dzień dzisiejszy to byliby pierwsi do spadku. A latem kadrowa rewolucja. Pierwsi do wylotu: Maciuś Pączuś (znany z niesamowitego pressingu) i paraolimpijczyk Grzelak.

  4. #1014
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ha ha , jak dawidowski strzelił bramke to pewnie w wiśle wszyscy dostali napadu szału....

  5. #1015
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    wtorkowy mecz pp: legia-ruch. wybrałem się na stadion.
    warto było:
    - zobaczyłem 3 gole,
    - zobaczyłem grzelaka cieszącego się do pustej trybuny ze zdobycia gola
    - słyszałem wreszcie doping na łazienkowskiej, młyn zorganizowały 10-letnie dzieci,
    - zjadłem kiełbaskę,
    - na koniec, w dogrywce ucieszyłem się, że będą rzuty karne, a sędzia zrobił mi psikusa i skończył mecz.

  6. #1016
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    A tu ciąg dalszy dokonań Tomka H.

    Sąd w sprawie Górnik kontra Hajto

  7. #1017
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    ha ha , jak dawidowski strzelił bramke to pewnie w wiśle wszyscy dostali napadu szału....
    Ja myślę, że oni mają wiele innych powodów do wpadania we wściekłość, choćby interwencje ich tzw "bramkarza", który czuje się tak pewnie, że rozdaje kibicom "fucki".

    Zresztą tak gwoli ścisłości, to Dawidowski nie strzelił żadnej bramki, jedynie asystował przy samobóju Piotrusia "zwolniłem kolejnego trenera" Brożka

  8. #1018
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    generalnie chodziło mi o to, że przez kilka ładnych lat płacili mu dość grube siano jak na polskie warunki a on to u lekarza to na urlopie i przez te kilka lat zagrał tylko kilka meczów, a jak tylko odszedł do lechii do trenuje gra i ma się dobrze

    ale w zamian za darmowe siano teraz prowadzi działania marketingowe na rzecz wisły, bo jak byłem na siłce w przerwie zimowej to tomek wpadł tam w koszulce wisły [sic!] troche potruchtać
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 25-03-2010 o 10:44

  9. #1019
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Specjalnie mnie to nie dziwi, te z Lechii są zapewne zabrudzone i przepocone, a z okresu "gry" w Wiśle zostały mu same świeżutkie i nieużywane egzemplarze

  10. #1020
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    ale w zamian za darmowe siano teraz prowadzi działania marketingowe na rzecz wisły, bo jak byłem na siłce w przerwie zimowej to tomek wpadł tam w koszulce wisły [sic!] troche potruchtać
    Zgode przeciez maja, Tomek sie utozsamia widocznie

    Nie tylko Pawelek pokazuje fucki: Manifestacja Grzelaka, "gest Kozakiewicza" Iwańskiego - LegiaLive! - Serwis Kibiców Legii Warszawa

    Juz calkiem im sie w dupach przewraca, wielcy gwiazdorzy.

    A tym czasem Jozwiak jedzie po wizycie w Afryce jedzie do Brazylii szukac kolejnych Rogerow i Edsonow. Pogratulowac rozumu. W koncu w Polsce czy nawet wojewodztwie mazowieckim nie ma mlodych zdolnych i tanich zawodnikow. Lewandowski i Majewski sie nie nadawali, a Rybus to przypadek. Z drugiej strony moze to i lepiej. Pod okiem partaczy na lawce i 'charakternych' kolegow z druzyny pewnie i tak nic by z nich nie bylo, szkoda chlopakom lamac kariery. Rybus i Borysiuk juz sie uwsteczniaja.
    Eh, tylko czlowiekowi cisnienie skacze jak widzi co sie dzieje z Legia
    Ostatnio edytowane przez mat2000 ; 25-03-2010 o 17:38