Strona 3 z 133 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1326
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    lol napisalem swoja opinie tylko i zadnych klapek nie mam, akurat na lige polska patrze bardzo obiektywnie

    ale zaklad przyjmuje

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja w polskiej lidze nie kibicuję żadnej z drużyn, śledzę co się dzieje i mam nadzieję, że wygra zespół z najsilniejszym składem, aby była jak największa szansa na LM. Tak więc DO BOJU WISŁA .

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wlasnie jak to bedize jak Legia zdobedize tytuł?
    w kwalifikacjach gra 2 druzyna wtedy?

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    zaklad przyjmuje
    no Soprano, sądząc po wygranych zakładach w Stanach, wygrasz i teraz

    będziesz mial na piwko do popijania po wygranym zakładzie o batony


    edit:
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    wlasnie jak to bedize jak Legia zdobedize tytuł?
    w kwalifikacjach gra 2 druzyna wtedy?
    tak druga drużyna wtedy będzie grać. Analogicznie jeśli zajmie miejsce premiowane grą w PU, wówczas zespół o jedno oczko niżej z tabeli zagra.
    Ostatnio edytowane przez matisPL ; 14-08-2007 o 18:38

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jestem (oczywiście) kibicem Cracovii

    Jeśli chodzi o typy na MP w tym sezonie, to zgrzytając zębami muszę przyznać, że na razie najlepsze wrażenie sprawia niezbyt kochana przeze mnie rywalka z niewłąściwej strony Błoń

    No, ale sezon na szczęście ma 30 kolejek, więc różnie może być. Z pewnością wiele do powiedzenia będzie mieć też Legia, Lech i Zagłębie. Inni raczej nie powalczą o MP, choć kto wie...

    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No wreszcie jakaś fajna dyskusja! Podpisuję się pod tym co napisał Warsaw, mam bardzo podobne spojrzenie.

    Co do Wisły... Po pierwsze to ta Wisła zagrała na razie dwa mecze, z czego mecz z Koroną, która wcale nie jest mocna jak ktoś napisał, tylko nadspodziewanie słaba, bez obrony i pomysłu na grę. Piszę to mimo tego, że Koronę prowadzi Jacek Zieliński, ikona Łazienkowskiej... Po drugie to zobaczymy co Wisła będzie grała jak przyjdą kontuzje, a już dziś z Górnikiem zagra bez Sobolewskiego i (co ważniejsze) Kosowskiego, zdecydowanie najlepszego w dwóch pierwszych meczach. Ale faktycznie skład Wisły powala, same mocne nazwiska. Legia na tle Wisły nie wygląda aż tak dobrze, ale ja osobiście liczę na nową wartość wprowadzoną przez Urbana oraz na nowe nabytki Legii.

    GKS Bełchatów już nie powtórzy takiego sezonu, Korona jest słaba i będzie w środku tabeli. Zagłębie będzie raczej mocne, osobiście podziwiam myśl szkoleniową Michniewicza. Lech na pewno przysporzy wielu problemów drużynom z czołówki, a tradycyjnie będzie tracił punkty z cieniasami, przez co już parę lat nie może się włączyć w walkę o tytuł.

    A walka o tytuł rozstrzygnie się najwcześniej w przedostatniej kolejce

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Zgadzam sie z przedmowcami, ze narazie ciezko wyrokowac kto bedzie mistrzem i to w dodatku 5 kolejek przed koncem skoro jeszcze nie minely nawet 3 kolejki Mam nadzieje ze bedzie nim Lech, choc narazie widac spore roznice w przygotowaniu poszczegolnych zawodnikow. Nauczony doswiadczeniem z poprzednich lat mistrzostwo kraju rozstrzyga sie w rundzie wiosennej, a te zawsze Lech ma dobra, wiec w tym upatruje szansy. Wisla wydaje sie mocna, ale czas pokaze czy uda jej sie utrzymac forme przez caly sezon, ciekawi mnie rowniez czy Legia zacznie grac w hiszpanskim stylu, narazie w jej przypadku wiecej skutecznosci i szczescia niz pieknej gry. Zobaczymy jak zaprezentuje sie GKS kiedy wroci Gargula, choc raczej nie upatruje ich jako faworytow. Narazie to mozna typowac kto bedzie mistrzem jesieni ale kto zostanie ostatecznie mistrzem to narazie trudno orzec. Moj faworyt na mistrza jesieni to Wisla, a kibicowac bede Kolejorzowi

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    ... zobaczymy co Wisła będzie grała jak przyjdą kontuzje, a już dziś z Górnikiem zagra bez Sobolewskiego i (co ważniejsze) Kosowskiego, zdecydowanie najlepszego w dwóch pierwszych meczach.
    widać ma skład, który wygrywa mecze bez nich...

    po pierwszej połowie 2:0 dla Krakowian


    spadam na piwko, w końcu jutro wolne

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie powiedziałem, że nie wygrają. Ale Górnik jest niestety cienki, spodziewałem się więcej po przyjściu Hajty i Brzęczka, ale we dwóch nie będą wygrywać...

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ale zaklad przyjmuje
    Ok, to dla klaryfikacji: wygrywasz zakład, jeżeli mistrz będzie znany po zakończeniu 25 kolejki. Ja wygrywam, jeżeli matematycznie będzie to jeszcze niemożliwe? Correct?

    Pozdr
    Warsaw