Strona 2 z 133 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1326
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    Tylko Areczka
    Miłość Wiara Walka- Lech Cracovia Kszo i Arka

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    przewidywana kolejnosc w tym sezonie
    wisla wygrywa lige gdzies na 4 kolejki przed koncem
    vicemeistrem lech
    potem belchatow i moze legia

    spadek sosnowiec i lks

    tylko gieksa!!!
    ciesze sie ze jest szansa rozminac sie z zaglebiem s w polowie drogi i awansowac rok po roku z powrotem do gory
    btw kojarzycie kto rozpetal korupcyjna burze w tym kraju? niejaki piotr d., syn magnata mariana...najlepszego snajpera katowic

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Jeszcze 3 sezony temu chodziło sie na mecze a i tak wiadomo było ze mistrza bedzie miała Wisła ewentualnie Legia. Od zeszlego roku liga sie wyrownała (choc wisła wyszła z dołka i jest nr 1 do mistrza )i to jest moim zdaniem zajebiscie dla polskiej piłki Inna sprawa fajnie ze wrociły w tym roku takie firmy jak Ruch wczesniej Widzew Łks swiezosc Jagi (mam tylko nadzieje ze juz sie tam nie leja miedzy soba Z tego co kiedys słyszałem miasto podzielone jest na 2 czesci nie przepadajace za soba zbytnio a kibicuja jednej ekipie...)
    Licze na powrót Areczki moze wejdzie Gieksa a w przyszlosci Warta !! Lech King Warta Queen !!

    Teraz wyjazd Lubin a pozniej Widzew juz sie nie moge doczekac tak było w zeszłym roku pełen respect wpuscilismy 3,5k kibiców nawet na nowej siedzieli Przy stanie 6-1 dla Kolejorz oni jechali cały czas naprawde szaczunek
    http://www.youtube.com/watch?v=tEFDy7LI51Y

    Runde wczesniej cały sektor za bramką w Łodzi miał Lech

    http://www.youtube.com/watch?v=YGcO-mtDz_g
    oprawy Lech 06/07
    http://www.youtube.com/watch?v=cjtWH-41QBw

    http://www.youtube.com/watch?v=YlUzjAegfuY

    szkoda ze na nie które mecze jest 700 biletów a zapotrzebowanie jest duzo duzo wieksze...
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 14-08-2007 o 10:37

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Wrona
    Jeszcze 3 sezony temu chodziło sie na mecze a i tak wiadomo było ze mistrza bedzie miała Wisła ewentualnie Legia. Od zeszlego roku liga sie wyrownała (choc wisła wyszła z dołka i jest nr 1 do mistrza )i to jest moim zdaniem zajebiscie dla polskiej piłki
    Wyrównała się w dół... Faktycznie zajebiście...

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    czy w dół? hmm po czym to wnioskujesz ligi mistrzow nie bylo i nie ma, zespoły w pucharze uefa dostawały i dostaja teraz w dupe
    Powiesz mi ze poziom był lepszy bo wisła miała 1czy 2 sezony miala dobre z zurawiem szymkowiakiem i frankiem i walczyła z np Schalke i Lazio i dlatego niby poziom bz wyzszy??
    Zapominasz ze rok pozniej nie potrafili przejsc traktorzystów z norwegii.
    Kluby ktore reprezentowaly nas w pucharach seryjnie odpadały np wisla płock, legia, amica wiec nic sie nie zmienilo
    Wole sie ekscytowac wyrowana liga a nie w polowie sezonu stwierdzic ze wisla ma taka przewage jak celtic czy rangers w szkocji a reszta walczy o pietruszke a pozniej znowu 2 mecze eliminacyjne do LM a rozwiazanie zwykle takie samo..
    Wiem tez ze gdyby Kolejorz wygrał lige z tym składem o LM moglby rowniez pomarzyc...

    acha i na koniec zle sie wyraziłem nie dobrze dla polskiej piłki tylko dla kibiców ze liga sie wyrownała, zeby były emocje na własnym podworku bo nie było i jeszcze dlugo nie bedzie dla nas emocji na podworku europejskim....
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 14-08-2007 o 16:01

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    zgadzam się z Tobą Wrona w 100%.

    i tak nie jest źle w OE. W niedziele ogladalem 2-go ligowe potyczki... Mecz Śląska Wrocław z GKS masakra( chodzi mi o masakrycznie słaby poziom). Na dodatek koles trafiony kolankiem w klate ledwo przeżył. Liczyłem po cichu na Wartę (w końcu jest szansa ze bedzie dzieliła stadion z Lechem)ale widać jeszcze trochę zgrania chłopakom brakuje.
    Jest kilka beniaminków w 2 lidze, które od początku ostro ruszyły, chociażby Tur czy Znicz i widać, że za kilka lat może poziom zarówno ekstraklasy jak i zaplecza wzrosnie.
    (no chyba że większość młodych piłkarzy już na budowach na Wyspach jest )

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    przewidywana kolejnosc w tym sezonie
    wisla wygrywa lige gdzies na 4 kolejki przed koncem
    vicemeistrem lech
    potem belchatow i moze legia

    spadek sosnowiec i lks
    ja bym byl odwazniejszy
    Wiseła mjstra sobie zapewni gdzies na 6-8 kolejek przed koncem.

    o vice lecha powalczy z legia

    spadek: sosnowiec i ktokolwiek byle nie ksg.

    btw liga sport + na c+ w niedizele rządzi

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ja myślę, że wisła zapewni sobie mistrzostwo nawet na 35 kolejek przed końcem, w końcu wygrali już dwa mecze, więc jak tak dalej pójdzie to wygrają i 3 i 4. Właściwie to bym ją już wycofał z rozgrywek, bo szkoda ich czasu. Niech reszta walczy o drugie miejsce czy o utrzymanie...

    Nie ma to jak dyskusja z ludźmi z klapkami na oczach...

    Pozdr
    Warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nie ma jak to dyskutowac z kims kto uwaza tylko swoje zdanie za sluszne
    a na 35 kolejek przed koncem nie mzoan sobie zapewnic tytulu bo po 1 kolejek jest tylko 30, a po drugie w zanadrzu druga ekipa miala by 35 spotkan co za tym idzie 105pkt do zdobycia czyli w piwerwszych 36 spotkaniach wisla musiala by zdobyc 106pkt a legia 0, a po pierwszych spotkaniach widac ze to niemozliwe

    legia jak do tej pory skromnie u siebie pokonala cracowie jak i groclin druzyny przecietne, i efektownie z mlodym i nowym gornikiem

    lech wiadomo ze gr a w kratke i o mistrzostwie chyba jeszcze nie mozna mowic w tym sezonie

    wisla zagrala efektownie i efektywnie z mistrzem kraju jak i silna korona. Zobaczymy co pokaze dzis z gornikiem

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jak ktoś mówi, że dany zespół zapewni sobie mistrzostwo na 6-8 kolejek przed konce, gdy liga ma 30 kolejek, to chyba tylko on uwaza, ze jego zdanie jest jedynie sluszne i ma klapki na oczach. Oczywiscie, ze jak kazdy warszawiak jestem kibicem legii, ale klapek na oczach nie mam i doceniam inne zespoly (tak jak i w lidze angielskiej, gdzi emoja miloscia jest newcastle, niemniej nie pisze, ze wszystkich zmiecie, a wszyscy inni to farciarze, oszusci, zlodzieje itd). gra wisly robi wrazenie, czekam tez na wlaczenie sie do walki o mistrza lecha, bo im sie to nalezy, glownie ze wzgledu na kibicow. Korona, gks czy zaglebie to moim zdaniem jednak tylko solidne sredniaki, chociaz pewnie troche namieszaja. Jedyne, co mnie drazni, to ze ktos olewa to wszystko i mowi MOI JUZ MAJA MISTRZA, RESZTA NIECH SPADA I GOWNO MNIE OBCHODZI CO NAPISZECIE JAK I TAK WIEM SWOJE, A JAK FAKTY BEDA INNE TO TYM GORZEJ DLA FAKTOW. Troche mi to tylko przypomina styl funkcjonowania pewnych dwoch znanych blizniakow w naszej polityce. A jak ktos mimo wszystko ma klapki na oczach, to przyjme zaklad, powiedzmy o 250$, ze tytul nie rozstrzygnie sie wczesniej niz 5 kolejek przed koncem.

    Pozdr
    Warsaw