Strona 127 z 133 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 1326
  1. #1261
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    dlaczego ludzie na calym swiecie potrafia zrozumiec slowo PRZEBUDOWA, a w Polsce juz wszyscy jada Skorze i Legie!?!?!?
    shadinho ty tak poważnie czy masz gorączke u nas chyba co sezon każdą druzynę która gra piach i jest nie przygotowana określa się minem "W PRZEBUDOWIE". Nie uważasz że to już przestało być zabawne parę lat temu.

  2. #1262
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ogladales jakis mecz Legii?jesli tak to nawet ktos kto kompletnie nie wie ile transferow zrobila Legia i codzi z psem i biala laska przez pasy zauwazy ze ten team jest w przebudowie

    btw.
    Sobota ze Slaska to dowod na to ze albo w nizszyh ligach sa perelki,albo ze ekstraklasa niewiele sie od tyhc nizszych lig rozni...

  3. #1263
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Jak myslicie, kiedy odpadnie Polonia, bo nie wierze że zdobędą mistrza w tym roku, może być tak jak z Lechem 2 lata temu, pękną psychicznie. Wojciechowski nie chce zrobić taki Man City w naszych warunkach, ale stadionem na 10000 ludzi się nie utrzyma. No i wydaje mi się że jak wg niego mistrzostwo już jest ich, taki trochę jak prezes Realu.(tyle że jak przegra to może to zrobić koleją rewolucję) Co do Ligi to poziom się wyrównał, choć uważam że jeszcze przez jakieś 2 lata utrzyma się tak jak było Wisła , Legia i Lech w top 3 i ktoś z doskoku.

  4. #1264
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Ja akurat mam nadzieję, że Polonia będzie mistrzem, ewentualnie Jaga. Chciałbym się przekonać czy w razie zdobycia tytułu Wojciechowski rzeczywiście będzie chciał walczyć o LM kupując nowych zawodników. Jaga jako jedyna pokazała serce do gry i ambicję w europejskich pucharach, poza tym ma ciekawy skład i gra naprawdę dobrze jak na nasze podwórko.

    btw
    Morientes mówi pas i idzie do telewizji - Piłka nożna - Sport w INTERIA.PL

  5. #1265
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Wojciechowski nie potrzebuje pelnego stadionu,jest obsrany sianemZobaczymy jak przyjdzie pierwsza porazka,kontki,kartki itd.Ale podobno atmosferka jest super i jesli taki szklany chlopczyk jak Smolar sie nie obraza i zostaej po treningach to kto wie...

    maja 5 lat na LM a wtedy pierwszy raz na tym forum bede mogl powiedziec "A NIE MOWILEM"

  6. #1266
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja też w tym sezonie jestem za tym by Polonia lub Jaga zdobyła mistrza, polonia nie sprzeda zawodników przed eliminacjami do Ligi Mistrzów jak każdy inny klub który zdobywa mistrzostwo w Jadze zostaje Grosicki Ale franek może za rok odejść dlatego liczę że któraś z tych drużyn bardziej za polonią jestem niech wygra Ekstraklasę

  7. #1267
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    maja 5 lat na LM a wtedy pierwszy raz na tym forum bede mogl powiedziec "A NIE MOWILEM"
    Dobrze by było, żebyś przynajmniej raz coś mądrego powiedział

  8. #1268
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wiem, że to tylko 5 kolejek, ale wygląda na to że w tym roku poza Jagiellonią to nikt nie chce zdobyć mistrzostwa. Już wydawało się że Polonia może być groźna, to Wojciechowski zrobił swoje. Pytanie czy może być jeszcze weselej?

    Sting

  9. #1269
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    spokojnie,wisla i legia sa w mocnej przebudowie i chyba nikt nie watpi w to ze jesli wreszcie zaskoczy to kadra zespolu jak i szkoleniowcy tych druzyn spokojnie zapewnia im przodownictwo w lidze,skolei polonia po wyautowaniu Bakero i przy oszolomie Wojciechowskim nic nie osiagnie bo wczesniej czy pozniej wszyscy beda mieli dosc tego cyrku,a znowu lech pewnie bedzie sie spinal na mecze w europejskich pucharach i w lidze beda grali na mniejszych obrotach i beda przemeczeni(jak to w polsce bywa),a do tego ma slabego szkoleniowca w postaci Zielinskiego,a konczac moja wyliczanke jesli chodzi o jagielonie to w przewie zimowej odejdzie Groscicki,a co za tym idzie sila zespolu spadnie o 50% i beda walczyc o mieksca 4-7,tak to wszystko widze

  10. #1270
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jestem kibicem Legii i muszę przyznać, że jak patrzę na to co grają teraz, to oni do grudnia nie zaskoczą. A bardzo możliwe, że w tym składzie osobowym to nie zaskoczą nigdy.

    Sting