Strona 121 z 133 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 1326
  1. #1201
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    buahahaha
    Polska Liga - zaorac, zburzyc zasiac na nowo - przez 20 lat i tak nie bedzie roznicy lollllll
    ...i dlatego druzyny z PL ogladam tylko w pucharach ...dobrze ze sa to 4 mecze w ciagu roku
    zajebisty kibic z Ciebie w takim razie...Barcelony/MU/Chelsea/INteru/BM/whateverrrrrr ogladasz pewnie wszystkie...a 1 jestes do krytykowania PL...

    a co do meczow to odnioslem wrazenie(modle sie o to zeby bylo mylne) ze dzisiaj jak Ruch strzelil gola to bylo takie zdziewnie bardziej niz radosc tak jakby nieznany,zapyzialy,tredowaty,nikomu nieznany niepelnosprawny czlowiek wstal z wozka,a jak Austria wyrownala to nagle wszyscy odetchneli...ze bedzie normalnie...ze przegramy...i w interneie/gazetach bedzie mozna napisac jak to jest zle w Polskij Pilce itd.Dobrze FOrnalik zgasil jakiegos redaktorka na konfie pytajac sie jaki bedzie tytul jutro...

    Jedynym DRAMATEM dzisiaj jest WIsla...RUch gral z AUSTRIA WIEDEN,Jaga debiutowala z Arisem w ktorym sa MIliony Euro na transfery,kilku hiszpanow,i graja w lidze gdzie na poczatku wszsycy maja 0 punktow...
    W ogole Probierz(zajebiscie zareagowal na to co sie dzieje na boisku,dobry coach) i jego JAGA mysle ze zamkneli usta ludziom ktorzy mowili ze sie skompromituja...
    Grosik to chyba najlepszy zawodnik PL w tej chwili

  2. #1202
    ....Synek....

    - w 1988 r. Lech byl JEDNEGO karnego od wywalenia Barcelony z Europejskich pucharów - w 2010 po 22 latach byl 1 od bycia wywalonym przez Azerów.....
    - Niedawno Wisła wygrywała z Schalke, z Saragossą i innymi mocnymi druzynami - w 2010 przegrywa!! zasluzenie!!! DOBRZE ZE NIE WIECEJ!!! z Azerami!!!!!!!

    Dalej nie widzisz gdzie jest nasz Piłka/LIGA???

  3. #1203
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    juz?skonczyl pan swoja wypowiedz godna "historykow" z tvp???
    tak?
    to ok
    przekonales mnie swoimi argumentami, zachowam sie jak pizdeczka i przestane ogladac PL tylko dlatego ze jest zle,krytykowac i tak bede mogl a cooooooooo,przeciez to ze nie ogladam to nic nie znaczy i tak sie znam i wiem o wszystkich problemach polskiej pilki a z druzyna nie trzeba byc NA DOBRE I NA ZLE tylko jak wygrywa to trzeba ja gasic ze to przypadek a jak przegrywa to mozna z usmiechem napisac jaka to zenada i jak to kiedys bylo dobrze...
    bede fanem Barcelony bo ona zawsze wygrywa... a jak przegrywa to przez sedziow...a jak juz przegra zgodnie z przepisami to powiem ze grali pieknie i mieli 99.9% posiadania pilki bo przeciez pilka nozna to gra na utrzymanie bez bramek z notami od sedziow za styl...
    eot

    aaaa jedno madre powiedzenie na koniec
    kibic z dala sie nie wpie....

  4. #1204
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Szadinho wszystko świetnie, ale nie można tłumaczyć degrangolady naszego futbolu tylko polską myślą szkoleniową, słabą infrastrukturą i niskimi budżetami klubów (zwłaszcza, że dwa ostatnie czynniki zdecydowanie sie poprawiają).

    Niestety głównym czynnikiem (IMO tak w 85%) jest mentalność piłkarzyków - kosmicznie przepłaconych zmanierowanych leni, którzy w przytłaczającej większości są antyprofesjonalistami, spędzającymi całe dnie w galeriach i u fryzjera, a noce w dyskotekach i kasynach.

    No może, że uważasz, że te notoryczne, powtarzam notoryczne wpierdole z drużynami z futbolowego trzeciego świata to wina dziennikarzy i kibiców, którzy tak zestresowali nasze wielkie gwiazdy, że nie dają im rozwinąć skrzydeł.

  5. #1205
    Mam tylko taką nadzieję że przed Euro 2012 ktoś pójdzie w końcu po rozum do głowy i sędziowie będą po naszej stronie.W załatwianiu takich spraw ocieramy się o mistrzostwo.A wczoraj był zajebisty kurs na Azerów ciekawe czy to przypadek.

  6. #1206
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Czego Wy oczekujecie od ligi w któej mistrz polski zaprasza na testy gracza na podstawie jego fałszywych osiągnięć podanych w wikipedii ?

  7. #1207
    Zagłebie Lubin chyba nie zdobyło mistrzostwa w tym sezonie???

  8. #1208
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    totalnie nie interesuje sie polska liga, gdzies czytalem o tej akcji i nie wiem dlaczego wydawalo mi sie to to byl Lech
    moj blad

    dla mnie ta nasza liga to jest czarna rozpacz

  9. #1209
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Szadinho - czego Ty probujesztu jeszcze bronić ? Czy Ty naprawde nie widzisz, ze tu nie ma kompletnie czego bronic ? Polska pilka siegnela DNA i jedyne co mozna zrobic to tak jak Lucky napisal "zaorac i zburzyc" innej nadziei nie ma. Aston ma racej co do mentalnosci... kolezanka ostatnio mi opowiadala jak na jakiejs imprezie metro chlopczyk probowal ja wyrwac na to, ze gra w mlodej ekstraklasie i ma kilka tys od Wisly za to (nie musze dodawac chyba ze byl najebany jak szpak) ale co sie mu dziwic przyklad idzie z gory ;]

    sam jestem "sponsorem" Wisly od kilku lat kupujac karnety, bo ciezko z braku laku i z kitu zrezygnowac jesli sie cos lubi. Ale tu naprawde nei ma sie czym zachwycac i wychwalac a wrecz przeciwnie trzeba jechac po patalachach bo tylko na to zasluguja. I nie mow ze kibic jest na dobre i na zle, bo w Polsce kibice od kilkunastu lat sa tylko na zle...

  10. #1210
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    co do mentalnosci to pewnie macie racje...tylko ze tak jes na calym swiecie,oczywiscie zdarzy sie Messi korego jedynym grzechem jest wciagniecie paczki Laysow na planie reklamy ale duuuuza wiekszosc pilkarzy prowadzi zycie opisane przez Astona,tylko ze oni potem wychodza zapieprzaja robia wyniki i nikt nie ma do nich pretensji o to co robili zeszlej nocy...

    co do przykladu Colathg to troszke sie pewnie zgasillll,ale zapewniam ze sa "dziewczyny" ktore na slowo "gram" reaguja dosc specyficznie...potem mozesz dodac ze na gramofonie a ona nie zwroci na to uwagi...
    odbija bo mlody a ma latwy hajs..sam znam kolesia z ME ktory ma 200metrow do sklepu a zamawia taryfe...tylko ze jesli zarabia to kto mu zabroni?!?!?!?to nie jego wina ze w wieku 20 lat,nie majac ani jednego meczu w eksraklasie zarabia tyle ze nie ma co robic z pieniedzmi...

    Ja nie mowie ze w naszej pilce jest dobrze,tylko dziwi mniejak ktos o wszystkich 4(lacznie z Lechem) meczach mowi WSTYD itd...wszysyc grali z leszpymi druzynami poza WIsla...a zaoranie nic nie da...my tez idziemy do przodu( w sensie produktu jakim jest pilka nozna) tylko ze caly czas sportowo jestesmy slabiiii...polscy pilkarze sa przeplacani ale tez wyceniani na jakies ogromne kwoty co powoduje baaaaarrrdzoooo malo ciekawych transferow miedzy klubami ekstraklasy,jest pelno obcokrajowcow ktorzy za mniejsze pieniadze dadza tyle samo druzynie a moze nawet wiecej... a jesli dodac do tego fakt ze splaszcza sie poziom pilki na swiecie to ma sie odpowiedz dlaczego przegrywamy z Azerami...

    Ale ja jestem optymista...po EUro 2012 stadiony trzeba bedzie zapelnic rodzinami z dziecmi i przyslowiowymi wpierd...popcornu a do tego bedzie potrzebny sportowy wynik ktory przyjdzie,gdy tylko znajdzie sie klub ktory madrze podziala na rynku transferowym i zainwesutuje po zdobyciu MP a nie jak Lech sprzeda najlepszego grajka...