Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    [QUOTE=tomimi;116216]Uprzedzajac komentarz ze nikt nie liczy sie z moim zdaniem zaznaczam ze nauki przed soba mam cala mase (mam nadzieje ze nie stwierdze nigdy ze wiem wszystko bo to bedzie bardzo kosztowne) a ponizsze to tylko co ja bym zagral.
    [QUOTE]

    BRIGANTOS to jest szczególna postać na tym forum. Stąd moja odpowiedź do niego.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    51
    Cytat Zamieszczone przez tomimi Zobacz posta

    2)Ktos napisal raise pre flop dlaczego ? Not suited connectors T9 bez pozycji to karta na faise ?
    Na pewno check. Na flopie moim zdaniem raise dwie najwyzsze pary bez wejscia na kolor czy strita...bez obawa.

    pozd

    Adamjoz prosze o odpowiedz na moje pytanie (cytat powyzej) bardzo mnie to interesuje?
    jesli nie Adamjoz to was prosze o odpowiedz czy taka karta upowaznia do raisa na pre-flop ?

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A od kiedy to na CO nie ma się pozycji? Jedynie dealer ma lepszą pozycję od nas.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    51
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    A od kiedy to na CO nie ma się pozycji? Jedynie dealer ma lepszą pozycję od nas.

    Jasne jasne, z ta pozycja to pomylka z rozpedu napisalem nie sprawdziwszy do konca ale czy na prawde ta karta upowaznia do raise pre-flop ?

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Oczywiście. Jak będziesz raisował 5% rąk, to żaden myślący przeciwnik nie odda ci buy-in'a na twoje KK. Prędzej odbierze z setem/AA. Nie chodzi o to żeby wygrywać miliony na takie karty, chodzi o to żeby kamuflować silne ręce. Aby przeciwnik nie wiedział czego się spodziewać po twoim raise 4xBB, bo może to być zarówno AA jak i 87s.