Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Dla mnie były ciężkie.

    ***** Hand History for Game 6223348410 *****
    $25 USD NL Texas Hold'em - Thursday, August 09, 17:02:27 ET 2007
    Table Table 127756 (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 2: Gerard110 ( $8.22 USD )
    Seat 3: barthen ( $29.86 USD )
    Seat 5: periMCS ( $24.80 USD )
    Seat 6: StekStef ( $29.48 USD )
    Seat 1: TonyM25 ( $3.78 USD )
    Seat 4: Lugano023 ( $21.61 USD )
    periMCS posts small blind [$0.10 USD].
    StekStef posts big blind [$0.25 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to periMCS [ Jh Js ]
    TonyM25 folds.
    Gerard110 calls [$0.25 USD]
    barthen raises [$1.25 USD]
    Lugano023 folds.
    periMCS calls [$1.15 USD]
    StekStef folds.
    Gerard110 calls [$1 USD]
    ** Dealing Flop ** [ 6s, 8d, 7d ]
    periMCS checks.
    Gerard110 bets [$1.50 USD]
    barthen calls [$1.50 USD]
    periMCS folds.
    ** Dealing Turn ** [ Jc ]
    Gerard110 checks.
    barthen bets [$6 USD]
    Gerard110 folds.
    barthen does not show cards.
    barthen wins $12.65 USD
    #Game No : 6223352610

    Teraz myślę, że mogłem zrobić call patrzac na pot odds. 7 - 1.5. Odebrałem mały CB shorta jako suck in bet, a do tego pozycję nademną miał typ z pełnym stackiem i nie chciałem tu grać dużego pota.

    A to mnie strasznie męczy. Czuję, że zrypałem na flopie. Obstawiłem go na seta. Nie wiem, czy nie przesadziłem. Do tej pory nie widziałem, żeby robił jakieś głupoty, więc nie robiłby C/R tutaj z jakimś AJ, AT. Wiem, że skoro mam 2 pary to znacznie zmniejsza szanse na jego seta, ale to teraz po przemyśleniu. Wtedy zgłupiałem poprostu i w sumie nadal nie wiem, jaki był poprawny ruch na flopie.

    ***** Hand History for Game 6223362180 *****
    $25 USD NL Texas Hold'em - Thursday, August 09, 17:06:14 ET 2007
    Table Table 126388 (No DP) (Real Money)
    Seat 2 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 2: Walyx ( $13.20 USD )
    Seat 4: reddog302 ( $26.28 USD )
    Seat 5: sokol224 ( $32.28 USD )
    Seat 6: periMCS ( $25.34 USD )
    Seat 3: tenero ( $25 USD )
    Seat 1: pmaz85 ( $25 USD )
    tenero posts small blind [$0.10 USD].
    reddog302 posts big blind [$0.25 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to periMCS [ Jh Tc ]
    sokol224 calls [$0.25 USD]
    periMCS calls [$0.25 USD]
    Walyx calls [$0.25 USD]
    tenero calls [$0.15 USD]
    reddog302 checks.
    ** Dealing Flop ** [ Td, Js, 3h ]
    tenero checks.
    reddog302 checks.
    sokol224 checks.
    periMCS bets [$1 USD]
    Walyx folds.
    tenero raises [$4 USD]
    reddog302 folds.
    sokol224 folds.
    periMCS calls [$3 USD]
    ** Dealing Turn ** [ Ah ]
    tenero bets [$5.50 USD]
    periMCS folds.
    tenero does not show cards.
    tenero wins $14.29 USD

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    44
    normalnie reskekt
    pierwsze rozdanie to jest mistrzostwo
    na kazdym etapie rozegrane tragicznie
    drugie nie lepiej
    nawet nie chce mi sie komentowac

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez BRIGANTOS Zobacz posta
    normalnie reskekt
    pierwsze rozdanie to jest mistrzostwo
    na kazdym etapie rozegrane tragicznie
    drugie nie lepiej
    nawet nie chce mi sie komentowac
    Chociaż twoja opinia i tak dla nikogo tutaj się nie liczy...

    Pierwsze:
    Nie czuje się komfortowo reraisując z JJ. Tzn postawiłbym shorta AI, ale przeszkadzał mi 3 gracz.

    Co do drugiego to kiedyś sobie powiedziałem, że nigdy więcej nie spłucze się w limpowanym pocie. Miałem seta a typ straighta z T7. I to były jedyne 2 karty, które mogły mnie pobić. Wtedy zostałem skrytykowany lekko, za to, że przegrałem BI w limpowanym pocie.

    Dodatkowo na swoje usprawiedliwienie dodam, że ostatnio przegrywałem wszystko (także jako faworyt) i przez to widziałem cały czas monstery przeciwko mnie.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 12-08-2007 o 00:53

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    w drugim chyba dobrze zrobiłeś tzn zależy od tego jaki to był przeciwniki, ale wygląda jakby miał AJ / AT albo robił straight draw bo tak wyskoczył po tym A chociaż cienko zagrał preflop w sumie jakby miał takie karty ale ja tam się nie znam


    co do pierwszego hmmm mając T9 na ręku może chciał od Ciebie wyciągnąć żetony, ale w takim razie czemuby tak ostro zagrał na turnie... liczył, że trafiłeś coś i nie zrzucisz... no też nie wiem jakie miałeś ready na gościa



    jak widzisz wszędzie potworki to może czas odpocząć chwilkę


    p.s o co chodziło z tymi dwoma parami bo nie rozumiem ??
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Wiem, że skoro mam 2 pary to znacznie zmniejsza szanse na jego seta, ale to teraz po przemyśleniu.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Prawda jest taka, że oba rozdania rozegrane bardzo słabo.
    W shorthanded z JJ reraise preflop.
    W drugim rozdaniu allin na flopie.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    p.s o co chodziło z tymi dwoma parami bo nie rozumiem ??
    Jak mam 2 pary to zostały 2xT, 2xJ i 3x3. Czyli jedynie 5 kombinacji jego kart (TT, JJ, i 3 różne pary 3) mogły mnie bić w tym momencie. Dlatego pewnie powinienem walnąć raise. Co do raise'a AI to się chyba nie zgadzam bo nie dostaję calla od słabszych rąk i nie będe właził AI, kiedy na stole taka mała pula.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Uuu, Peri, wracamy do dawnej złej gry?

    1. Nie wiem dlaczego obawiasz się limpera, bez readów limp oznacza na ogół słabość, więc raise do 4$ pokazałby Ci gdzie stoisz, masz pozycję, jeśli koleś przebije AI - to foldujesz, a najprawdopodobniej zgarniesz pulę od razu, a o to nam chodzi. Faktycznie kiepsko rozegrałeś rękę, skoro już nie reraisowałeś preflop, to sprawdź tani bet przeciwnika i przeanalizuj turn, masz overparę, a oni pewnie draw. Przy takim drawującym boardzie trzymanie małej puli jest imho ok.

    2. Tutaj w zależności od reada, więc ciężko ocenić na sucho. Tenero może mieć J3 i T3 również (przynajmniej ja bym tutaj je zagrał), ale chyba bym reraisował do 15$ (bo jedyne czego się obawiamy to praktycznie 33) i zrobiłbym siebie pot committed.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    ogolnie patrzac na to co wrzucasz tutaj to widac ze boisz sie gry ,podejrzewam ze maja juz na ciebie notatki
    zrobic raise 6bb to zrzuci AA

    ja ci radze zejdz na nizsze stawki skoro boisz sie grac.

    w pierwszym jesli juz nie zrobiles raise pre flop to raise flop do 7-9 zobaczysz na czym stoisz.

    w 2 rozdaniu to roznie gram zalezy jak odbieram przecwnika, ale bym tam nie sfoldowal na pewno

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Ja w 1 rozdaniu na flopie pewnie bym callnal. A w drugim obawiam sie ze po jego przebicu all ina bym walnal.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Uuu, Peri, wracamy do dawnej złej gry?

    1. Nie wiem dlaczego obawiasz się limpera, bez readów limp oznacza na ogół słabość, więc raise do 4$ pokazałby Ci gdzie stoisz, masz pozycję, jeśli koleś przebije AI - to foldujesz, a najprawdopodobniej zgarniesz pulę od razu, a o to nam chodzi. Faktycznie kiepsko rozegrałeś rękę, skoro już nie reraisowałeś preflop, to sprawdź tani bet przeciwnika i przeanalizuj turn, masz overparę, a oni pewnie draw. Przy takim drawującym boardzie trzymanie małej puli jest imho ok.
    Przy raise do 4 sprawdziłby ze wszystkim moim zdaniem. I skąd pewność, że przebije allin? Moim zdaniem nie ma po co. Tylko zdradzi swoją ręke.

    Co do reraise PF to nie potrafię ich robić. Przecież w 40% przypadków spadnie A lub K na flopie, które mam któryś z przeciwników najprawdopodobniej. I co wtedy? Poważnie, nie wiem co wtedy. Jak sprawdzą mój CB na flopie to chyba pozostaje check fold? Nie lubię budować puli gdy nie jestem dużym faworytem. I to nie zaleźy od stawek. Na 50NL, 25NL, 10NL grałem tak samo. Tak samo słabo.