Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Problem leży w Twoim umyśle.

    Teraz mam takie pytanie testowe: czy Ty kiedyś zablefowałeś za stacka?? albo inaczej: czy Ty kiedykolwiek zablefowałeś??

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    1. moim zdaniem zdecydowanie od razu bet na flopie kolo 2/3 pota, nie mam pojecia dlaczego poczekales, inaczej kompletnie nie wiesz na czym stoisz i albo pas albo raisik do jakis 5-6 zeby dowiedziec sie tego samego, za co wczesniej dalbys 2.

    2. Raise PF i na flopie dalbym 3bet na pewno, dostalbys 4bet tylko od seta. Bez tego na turnie moim zdaniem niezla dyscyplina. Niby masz 2pary, ale bijesz tylko i wylacznie AK i AQ, ktore maja redrawy, zreszta wydaje mi sie ze typ ma AJ.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Jak mam 2 pary to zostały 2xT, 2xJ i 3x3. Czyli jedynie 5 kombinacji jego kart (TT, JJ, i 3 różne pary 3) mogły mnie bić w tym momencie. Dlatego pewnie powinienem walnąć raise. Co do raise'a AI to się chyba nie zgadzam bo nie dostaję calla od słabszych rąk i nie będe właził AI, kiedy na stole taka mała pula.
    tekst o dwóch parach nie wiem czemu skojarzyłem z 1 rozdaniem i stąd byłem lekko confused

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    Problem leży w Twoim umyśle.

    Teraz mam takie pytanie testowe: czy Ty kiedyś zablefowałeś za stacka?? albo inaczej: czy Ty kiedykolwiek zablefowałeś??
    No bez przesady. CB to stadanrd dla każdego. Wrzucić do puli całego stacka blefując też się zdarzyło. Raz się zgarnęło 1/3BI przeciwnika, innym razem wtopiło całe BI. Semibluffy, czy granie AI z combo drawami też nic nadzwyczajnego.

    Ale wracając do JJ. Robię reraise PF i dostaje 1,2 calle. Flop Axx. CB i check-fold?. Flop Kxx (teraz mniejsze szanse na to że trafili). CB i co dalej? Też check-fold?

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Jeżeli nie chcesz (nie potrafisz (?) jak to napisałeś) reraisować czwartej najlepszej ręki w HE (na dodatek na SH!) to nie wiem jak Ci pomóc. Widzę, że wracamy do punktu wyjścia sprzed 1,5 miesiąca bodajże.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ja tu nie mówie o CB czy semibluffach albo AI z combo drawami tylko typowymi STONE COLD BLUFF'ami (np 3 barelling z 9 high).

    Z tego co mi się wydaję to takich zagrań masz mało w swoim arsenale, bo po prostu boisz się przegrać BI (może masz za mały bankroll - sam już nie wiem)

    Najlepiej pograj agresywniej na niższych stawkach, żebyś odzyskał wiarę w siebie.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Chyba zgodzisz się, że na 3 barelling to musisz mieć odpowiedniego przeciwnika? Zresztą ile razy tutaj pisano, że na niskich stawkach nie blefuje się tyle, bo słabi gracze polecą do rivera z 3 parą? Stone cold bluffy zdarzały mi się, ale tylko przeciw dobrym graczom i jestem pewien, że zrzucali przeciwko mnie TP (AA) z dobrymi kickerami. OK dzisiaj zagram agresywniej (ale bez szaleństw). Albo wpieprze kilka BI, albo coś odrobię.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 12-08-2007 o 14:52 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Rób sobie notatki o przeciwnikach. Jak 2x zauważysz, że koleś nie zrzuca 3 pary, to później nic nie mając nie robisz c/b a mając monstera doisz go do oporu (bo wiesz, że i tak sprawdzi). Dlatego notatki i PT bardzo ułatwiają grę, wiesz kogo możesz blefować, a kogo nie warto. Poza tym nie zakładaj, że dziś odrobię, albo jutro. Możesz grać dobrze, a karty będą się układały przeciwko tobie. Jeśli używasz PT to zobacz na całość i sprawdzaj co przynosi zysk, a co straty. No i oczywiście nie można wygrywać mając tylko nuts. Jeśli nie będziesz miał w swoim arsenale jakiś fancy zagrań to cię zjedzą.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 12-08-2007 o 14:53 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    PeriMCS - nie polemizuj z postami osob ktore chca ci pomoc, tylko przemysl to , odpowiedzi na posty wygladaja tak , ze bronisz swojej 100% dobrej decyzji .. grochem o sciane
    ludzie z niczym koluja zeby tylko dowiedziec sie co mial przeciwnik a ty dygasz kilku dolarow relax
    nie polemizuj , przyjmij na klate bo widze ze bronisz sie przed wiedza , jak tak to nie pytaj
    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    51
    Uprzedzajac komentarz ze nikt nie liczy sie z moim zdaniem zaznaczam ze nauki przed soba mam cala mase (mam nadzieje ze nie stwierdze nigdy ze wiem wszystko bo to bedzie bardzo kosztowne) a ponizsze to tylko co ja bym zagral.

    1) Raise dosc spory na flopie i jesli call i spada AK badz Q pewnie fold ale mysle ze raise badz re raise na flopie zakonczylby sprawe.

    2)Ktos napisal raise pre flop dlaczego ? Not suited connectors T9 bez pozycji to karta na faise ?
    Na pewno check. Na flopie moim zdaniem raise dwie najwyzsze pary bez wejscia na kolor czy strita...bez obawa.

    Latwo sie jednak pisze trudniej wykonac a to szczera prawda boisz sie raisa zejdz na nizszy limit, wielokrotnie ta zasada uratowala moj bankrol..

    pozd