Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    Sory że tak z butami ale jest opcja zorganizowania turnieju w Wawie.
    Gorąca prośba o wypowiedzenie się na ten termat czy są osoby zainteresowane tym czy nie i wolą jechać do Opola.
    Sprawa jest dosyć newralgiczna bo w Wawie jest ciężko zdobyć lokal na taką imprezkę i po wielu staraniach właściciele 2 lokali zgodzili się spróbować.

    Pozdrawiam i czekam na odzew.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    fajnie, że się udało, ale moim zdaniem pytanie w ankiecie jest trochę nie na miejscu. Wiem, że była rozpatrywana opcja Warszawy, ale czas mijał i nic z tego nie wynikało, więc zorganizowano wszystko w Opolu. I byłoby nie fair wobec tych, któryz to złatwili teraz przenosić do Wawy. Osobiście, faktycznie, wolałbym Warszawę, ale moim zdaniem powinniśmy respektować dokonane postanowienia. Więc moja propozycja jest taka: zagrajmy wg planu w Opolu a skoro jest opcja gry w Warszawie, to ustalmy, że następny turniej będzie właśnie tam, np pod koniec czerwca. I dogrywaj szczegóły, Cudaczku. To tylko moje zdanie oczywiście.

    Pozdr,
    Warsaw.


    PS. Zastanawiam się, czy Cię nie znam C, też gram w bowling i to sporo...

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Zgadzam się z moim przedmówcą
    Proponuję zmienić pytanie z ankiety na:
    Czy chcecie zagrać kolejny turniej w Warszawie :P

    PS. Ja też bardzo lubię grać w bowling. Chodziłem na cotygodniowe turnieje w Galerii Mokotów ale ostatnio je zaniedbałem :?

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie, nie ma co teraz zmieniac, ale mysle ze jak jest lokal to nastepny turniej obowiazkowo w wawie

    ps. A ja jeszcze nigdy nie gralem w kregle, moze kiedys sie umowimy na partyjke ;P

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Moje zdanie również zgodne jest z powyższymi postami. A jeśli propozycja zagrania w stolicy w dalszym ciągu będzie aktualna, myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie (a wręcz przeciwnie), żeby zagrać tam następnym razem.

    Serdeczności,
    Marian

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    myślę że już skoro zapoczątkowano przygotowania do turnieju w opolu to nie warto już tego zmieniać co nie znaczy że do warszawy nie przyjedziemy...

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    yeah - teraz Opole, a potem Wawa - po wakacjach sie pomysli nad czyms w Trojmiescie.
    Mam tylko nadzieje ze mi chajcu na te rozjazdy starczy :?

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    No dobrze ze sie sprawa wyjasnila bo juz chcialem ostro interweniowac
    Do zobaczonka w Opolu i ewentualnie w Wawie

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spokojnie wszystko bylo pod kontrola ;P

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Usunalem ankiete, bo juz sie wszystko rozstrzygnelo.