Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    1. Czekaj niech sie do 6 przyzwyczaje
    2. Probowalem wczesniej grac 5-6 na lapie w kaskadzie, ale czulem ze duzo info mi umykalo, nie zauwazalem duzych pul ze schowanych stolow i ogolnie wszystko bylo mniej przejrzyste, wiec i winrate ucierpial.

    Mysle ze sng mozna grac w kaskadzie (moze o to ci chodzilo), ale nie wyobrazam sobie tak porzadnej gry ringowej. Ktos preferuje?
    Przeciez wszystko masz w PT i PAHUDzie...

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Ja gram tak:


    9xFR... spory overlap ( 15cali) ale daje rade
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 09-03-2008 o 20:24

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Przeciez wszystko masz w PT i PAHUDzie...
    Jak to wszystko?

    Bilson, a nie dzieje ci się czasem tak, że np. na jednym stoliku chcesz kliknąć fold, wyskakuje ci drugi i klikasz na nim przez przypadek raise?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 09-03-2008 o 20:23

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Nie zdarza mi się. Przy takim ustawieniu stolików raczej nie ma takiej opcji. Poza tym kolejny stolik wyskakuje dopiero po tym jak wykonam akcje na aktualnym.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Nie zdarza mi się. Przy takim ustawieniu stolików raczej nie ma takiej opcji. Poza tym kolejny stolik wyskakuje dopiero po tym jak wykonam akcje na aktualnym.
    A, no to rozumiem. Bo jak grałem na NextPoker, to mi wyskakiwał następny, niezależnie czy wykonałem akcję, czy nie.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    wiem o czym mówisz, kurwicy można dostać

    PS nie musisz cytować mojej wypowiedzi bezpośrednio nad Twoim

  7. #17
    Ja sobie gram na PartyPoker(nie polecam...) 12 stolików NL10 i jest ok. Oczywiście jest to mało rozwojowy sposób, aczkolwiek trudno się mówi. Braki nadrabiam przeglądaniem forum i analizą cudzych rozdań... Od czasu do czasu wrzucę coś swojego. Na Party jest słabo uwzględniony tryb kaskady, a więc muszę używać kilku programów pomocniczych takich jak: FreePHG, MultiTableHelper, pozatym AutoHotKey, PokerTracker, oraz PAH. Polegam wyłącznie na statystykach i jest ok. Niestety na tym limicie należy zagłębić się jak grać schematycznie z ShortStackami bo taki jest pełno, ale bardzo często zdarzają się tacy co to wczoraj nauczyli się, że As to najsilniejsza karta i spokojnie z nimi również można wyjść na plus. Wyrabiam bonus i spadam z Party. Nie wiem tylko gdzie jeszcze byłoby fajnie? Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    OMG al luj wyszedl

    dziwne, że się nie pomniejszył...

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Ja gram tak:


    9xFR... spory overlap ( 15cali) ale daje rade
    czy ciebie nie poj... 9 stolow na 15 calowym monitorze?
    przeciez po dwoch latach to ty nic nie bedziesz widzial na oczy