Zobacz wyniki ankiety: W tej sytuacji optymalny jest:

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pushhh!!!

    20 86.96%
  • Sucker-raise...

    3 13.04%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    e tam palo ja mysle ze on moze ma jakies dwie parki i gutshota albo jakies flushdraw z parka generlanie ma slabo

    A Ty mu w sumie dales bardzo dobra karte rowniez z ktora chyab duzo agresywniej by licytowal myslac ze kiery sa ok

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    wiesz, moze tez nic nie miec bo przez pomyłke zrobil bet nie na tym stole co trzeba. Zgadzam sie ze ta ręka jste dosc dobra, ale naprawde bylbym ostrozny i nie zakladal ze juz wygralem. bo po turnie masz dopiero trzeciego co do sily seta. a powienies dobrze wiedziec ze w omaha set vs set to nie jest taka zadkosc.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja nie za często grywam w Omahę... chociaż ostatnio częściej bo mi się spodobało i ja bym też tu pushował jest już set + flush/straight draw. całkiem nieźle trzeba próbować

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jeżeli bez względu na to co weidzie na river i tak włożysz wszystko,to lepiej dać mu szanse i zreraisować do jakieiś 100 żeby się nie wystraszył.Natomiast ja tutaj udeżam zdecydowanie ile tylko się da i wydaje mi się że on i tak dołoży pieniądze.Ale to już kwestia wyczucia przeciwnika.Call daje tylko w sytuacjach gdy nie dość że w danym momęcie jestem naileprzy to widze małe albo żadne prawdopodobieństwo że ktoś będzie leprzy na river(oczywiście jak mam pozycje,bo jak jei nie mam to check/raise na riverze może nie wyiść i wygramy tylko to co gość tu zabetował)

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    dawkar, "Call daje tylko w sytuacjach gdy nie dość że w danym momęcie jestem naileprzy to widze małe albo żadne prawdopodobieństwo że ktoś będzie leprzy na river" powiem tylko jedno : omg :P

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    do autora ankiety. Prosze o dodanie fishy-call.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Fido co daje ci call w tej sytuacji?Chcesz mu dać darmową karte,a potem na riverze,glówno wyciągniesz jak już wie że nie dobral do tego do czego zbierał.Nawet z kolorem na królu może nie być chętny do wypłacenia ci pieniedzy,bo twój raise na flopie i call tutaj,również sugeruje że do czegoś zbierasz, a nie że coś masz.Atak z nutsem na riverze,przy malej puli bardzo żadko da ci korzystny zarobek.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    a ja poprosze o podanie jak sie to skonczylo.

    Bo fido82 za duzo postow tu pisze, a mi sie nie chce juz tego czytac

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tez sie przychylam do powyzszego posta

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    I dlatego tylu tutaj wyjebanu Na flop'ie reraise pot, na turn'ie bet pot. Na 1/2 jest dość debili co za all-in'a bedą draw'ować do K-flush'a, w tym piszący te słowa

    To jest Omaha: używa się 2 guzików raise pot i fold, nie wiem co wam przyszło do głowy z tymi mini raise'ami ...
    __
    TT
    Ostatnio edytowane przez TesseracT ; 20-08-2007 o 12:17