Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Cold UNIBET

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    graj underdogi bedziesz do przodu - trzeba umiec sie odnalezc na danej platformie
    Z żebyś wiedział ze tak...masz rację

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Ilość bad beatow jest wieksza niz wynikaloby to z rachunku prawdopodobienstwa we wszystkich pokerroomach. To cicha zacheta dla graczy zeby dorzucali pieniadze lub zetony do puli majac slabsze karty i powiekszali rake dla serwera.
    I nie wiem czy zauwazyliscie, ze w turniejach bad beaty zdarzaja sie czesciej gdy do nagrod pozostal anm tylko jeden krok.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ja zauwazylem ze na zywo jest podobnie :P

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Dziwne rzeczy to sie , koledzy, dzieja wszędzie a najdziwniejsze w Łodzi

  5. #15
    eh te spiskowe teorie dziejow...

    na zywo nigdy nei miales badbeata? po prostu takei rzeczy sie czesciej pamieta. Odpadniesz z fishem na bublu zapamietasz, odpadniesz na poczatku turnieju ok zdaza sie. Norma, pograj na zywo zrozumiesz

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    Ilość bad beatow jest wieksza niz wynikaloby to z rachunku prawdopodobienstwa we wszystkich pokerroomach. To cicha zacheta dla graczy zeby dorzucali pieniadze lub zetony do puli majac slabsze karty i powiekszali rake dla serwera.
    I nie wiem czy zauwazyliscie, ze w turniejach bad beaty zdarzaja sie czesciej gdy do nagrod pozostal anm tylko jeden krok.

    Kandydat do LOTY'ow

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    I nie wiem czy zauwazyliscie, ze w turniejach bad beaty zdarzaja sie czesciej gdy do nagrod pozostal anm tylko jeden krok.
    Na pozor to stwierdzenie wydaje sie idiotyczne, bo dla pokerroomu nie ma znaczenia czy turniej wygra X lub Y, ale.... czy do konca?

    Po glebszej analizie w ten sposob pokeroom moze takze maksywalizowac zyski na dluzsza mete (+EV) )))

    Bo np. jesli ktos gra 10 turniejow dziennie to jak przegra jeden to i tak wroci grac dalej.
    A takiemu slabemu graczowi moze warto czasem rozdac jakies good beaty, a nuz mu sie spodoba i zrobi depozyt


    Ja dochodze do takich "teorii spiskowych" grajac na party.
    Jako ryba gralem na fixed i no limit i w 3 miesiace ze 150$ zrobilem 320$ (caly czas sie jednak uczylem pilnie).

    I nagle dopadl mnie niby "downswing". Od 3 tygodni notorycznie przegrywam - juz 100$ poszlo.

    Co mysli room:
    "Dalismy ci wygrac to teraz nam po troszku to wszystko oddasz (bo innych graczy tez trzeba nakrecic). Na pewno zostaniesz w naszym roomie bo dobrze ci szlo, a teraz pewnie myslisz ze masz downswing"

    niezla paranoja co nie

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    lokalny geniusz

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Mysle ze dwie osoby w tym watku popisaly sie talentem(zadnych politycznych sugestii) i jesli stworza koalicje dadza rade wspolnie napisac pokerowy bestseller "fakty i mity - czyli krotka historia tego jak rozgryzlismy algorytmy rozdan losowych oraz przebiegla mysl marketingowa pokerroomow "
    Do dziela narod czeka.

    pzdr

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967