Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Mnie to wygląda na jakąś podpierdółkę.. Nigdy o niej ani o autorze nie słyszałem.
    Dotyczy wszystkiego co sobie można wymyślić - albo jest w pizdu gruba albo po łebkach jedynie.

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    http://www.bluffmagazine.com/images/...ook_sample.pdf

    Autor chyba w porzadku

    Jeśli ktoś zdecyduje sie zamowić to prosze o szybką recenzję

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Kupiłem, jeszcze całej nie przeczytałem, kilka błędów się wkradło ale i tak warto jeśli ktoś nie zna angielskiego bo wiele ciekawych rzeczy rozjaśnia w głowie a jeszcze nie dotarłem do najciekawszych wątków.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    to może od razu podaj błędy, jakiego rodzaju i jak być powinno
    będzie to mała korekta dla tych co kupią

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    głównie bledy wydawnicze nie zwiazane ze strategia, trudny temat dla kogos nie zwiazanego z pokerem wiec pewnie dla tego nie bylo dobrej korekty, ale każdy kto troche pogral powinien kapować wszystko.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    czy może się już ktoś podzielić małą recenzją ?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Na początek zaznaczam, że nigdy nie czytałem tej książki, ale na pierwszy rzut oka, wydaję mi się, że jest to książka dla :
    - początkujących i ewentualnie słabszych średnio-zaawansowanych
    - osób nieznających języka angielskiego

    Jeżeli znasz język angielski to polecam zakup innych tytułów, trochę bardziej znanych i "pewniejszych" autorów

    pozdr

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Zajebiste podejście : "Na początek zaznaczam, że nigdy nie czytałem tej książki" ale wydaje mi się że wiem dokładnie co jest w środku.

    Po prostu mistrzostwo świata. Gratuluje.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Dzięki

    Jak widzę napisy typu:
    -> "Od początkującego gracza do zwycięzcy turniejów"
    -> "Obowiązkowa lektura dla początkującego i wytrawnego gracza"

    Na okładce również niewyraźnie widzę napisane:
    "Reguły Texas Holdem, Omaha, 7CS, Draw Poker"

    To mogę wysnuć jakieś wnioski, prawda ? To tak samo jak w pokerze - grasz na podstawie niepełnych informacji.

    Trochę już książek przeczytałem i jeszcze niespotkałem takiej, która byłaby idealna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy, dlatego wysnuwam wniosek, że jest to zwykły chwyt marketingowy i książka ta opisuje tylko reguły gry i podstawowe elementy strategi, które gracz zaawansowany ma w małym palcu.

    Oczywiście mogę się mylić i może się okazać, że Kalhamer lepiej rozjaśnia niuanse pokerowego rzemiosła niż Brunson, Harrington, Sklansky, Malmuth, Gordon i wielu innych

    pozdr