Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 186 z 186
  1. #181
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Co sie taka cisza tu zrobila. Odbyl sie kurs? Kiedy nastepny?

  2. #182
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    7
    No wlasnie, bo cos watek zamarl Z mojej strony, jezeli brany jest pod uwage trzeci kurs, to wyrazam swoje zainteresowanie

    Pozdro,
    adS

  3. #183
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    drugi kurs odbył się w zeszły weekend. Co do trzeciego, to trudno na razie coś konkretnego stwierdzić. Pierwszy kurs był odpowiedzią na dosyć spore zainteresowanie, które przejawiało się w prywatnych zapytaniach do mnie i prosbach o indywidualne szkolenia. Przed pierwszym kursem zglosilo sie duzo wiecej osob niz przypuszczalem a czesci osob nie pasowal pierwszy termin, wiec opcja drugiego kursu wyniknela sama z siebie. Podsumowujac, pierwszy kurs byl odpowiedzia na spore zainteresowanie, ktore odczulem, a drugi jego niezbedna kontynuacja. Od tamtej pory sporo sie zmienilo, na rynku pojawily sie 'konkurencyjne' (nazywam je tak zartobliwie, poniewaz nie uwazam je za zabieranie mi chleba, lol), wiec zainteresowanym osobom latwiej o znalezienie 'szkoleniowca'. Byc moze wiec, moja rola tutaj sie juz konczy.

    pozdrawiam,
    warsaw

  4. #184
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    A ja myślę, że chętni są bo lista uczestników na 3 kurs jest już zrobiona, czekamy tylko na nowy termin wyższą cenę tak jak pisałeś i myślę, że bez problemu uzbiera się 10 osób

  5. #185
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Warsaw nie poddawaj sie . Jak sa chetni to ja bym sie nie zastanawial. No chyba, ze ci sie juz nie chce...

  6. #186
    no to jak tak można? Wystawiłeś nas? Czy mamy jeszcze na co czekać?