Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 186
  1. #161
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    I jeśli ktokolwiek myśli że za 100 $ nauczy się grać to jest deklem większym niż ja !
    Rozumiem więc, że taki kurs ma rację bytu tylko jeśli od razu zrobi z kogoś mistrza świata?
    Jeżeli ktoś ma ochotę wydać na to 100$, to jest to jego wybór, choćby i było to najgłupiej wydane 100$ pod słońcem i naprawdę nie rozumiem, czemu aż tak cię to boli...

  2. #162
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    gdzie te statystyki warsow ? ? ?

  3. #163
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na pewno nie na twoj krzyk. powazne osoby maja do nich pelen wglad.

    to ostatni post, w ktorym w ogole reaguje na twoje trollowanie. Ustanawiam sam ze soba zaklad taki sam jak mam z jackiem danielsem, ktorego od ciebie uwolnilem. Z tym, ze moj bedzie obowiazywal do konca 2099 roku. powodzenia z kim innym, ja sie toba nie zainteresuje.

    Pozdr
    Warsaw

  4. #164
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Warsow - nie zachowuj się jak dziecko.

    Akurat mogłeś się obrazić po 100 innych postach ale nie po tym...

    W takim razie apeluje do innych - poproście warsowa o statystyki!

    Co Ci szkodzi -- a moze jestes graczem przegrywającym ?
    Jak ktoś ma zapłacić za nauki ma prawo to wiedzieć....
    a Ty się nie obrażaj - bo tak czy inaczej jesteś osobą którą ZAWSZE traktowałem powąznie na tym forum.


    i jeszcze jedno - po co masz się obrażać i milczeć - jakbym chciał Cię o coś zapytać to i tak sięzaloguję z innego nicka mam kilka ...
    Ostatnio edytowane przez daniz ; 23-01-2008 o 13:52

  5. #165
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Czy w takiej szkole tez jest osla lawka ?
    Czy belfrzy bija linijka za zle policzone pot oddsy ?
    Czy mozna wstepnie zapisac jeszcze nienarodzone dziecko na rok 2026?
    Czy jej ukonczenie umozliwia nadanie sobie tytulu zawodowego pokerzysty?


    i ostatnie pytanie czy wszyscy musza byc tacy przerazliwie powazni?

  6. #166
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    rozumiem, ze to pytanie do mnie i chodzi o kwestie, dlaczego jest lista chetnych, ankieta, terminy odsylania, wplat itd. Coz, moje powazne podejscie do organizacji wynika z dwoch powodow. Po pierwsze, mam juz doswiadczenie z pierwszej edycji, podczas ktorej okazalo sie, ze przygotowanie i przeprowadzenie takiego kursu to duzo bardziej skomplikowana sprawa, niz moze sie wydawac. Po drugie, uczestnicy płacą za kurs. A jak płaca to wymagają. Gdybyśmy mieli się spotkać od tak, przy piwki, pogadac luzno na temat gry, to spoko. Ale nie wiem, jak zapatrywaliby sie uczestnicy, gdybym grupe wybral uznaniowo, ten placi, ten nie placi, ten moze zaplaci, tu pogadamy o tym, tu o tamtym, monitora mi sie nie chcialo wziac a w ogole to musze juz jechac. Staram sie to zorganizowac na tyle profesjonalnie na ile umiem i mysle, ze wlasnie tego oczekuja ode mnie uczestnicy. Sam kurs przebiegal w luznej atmosferze, ale wydaje mi sie, ze wlasnie dlatego, ze podczas tego calego dnia nie musielismy martwic sie o szczegoly czy niedopatrzenia. Generalnie sporo wymagam od innych, od siebie jeszcze wiecej, stad takie moje podejscie. i nie mowie tylko o organizacji kursu, tylko w ogole o wszystkim. Jest czas na relaks i jest czas na profesjonalna prace.

    No i to chyba tyle

    pozdr
    warsaw

  7. #167
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    jesli bedzie jakis naastepny wyklad to ja sie pisze... i co do wypowiedzi daniza to co prawda nie znam gracza ale z tego co czytam jego wypowieddzi to musi to byc straszny ''pechowiec''...mialem kilka razy przyjemnosc grac z warsawem i na gracza sredniego czy przegrywajacego mi nie wygladal...a to czy ktos gra sity czy kesz to juz tylko jego prywatna sprawa
    ps. Jesli bedzie ta nastepna grupa chetnych na lekcje to prosze o info na priv jesli mozna..

    Pozdrawiam

  8. #168
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    ja też się piszę na kolejną edycję

  9. #169
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Daniz

    Sa tez tacy ktorzy jada posluchac czegos ciekawego, moze chca tylko cos zmienic w swojej grze. Nie koniecznie uczyc sie wszystkiego od podstaw i liczyc na tysiace po przeszkoleniu.

  10. #170
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Warsaw, a na ilu stołach SH maxymalnie grałeś przy multitablingu?
    Oczywiście chodzi mi o dobrą i komfortową grę bez sit-outów.