Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 186
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    W takim razie może zapytam w olimpicu, ale raczej chodzilo mi o inne miejsce. To wszystko jeszcze do ustalenia. Gwoli wyjasnienia, chociaz wydawalo mi sie, ze zostalo to wyjasnienione dosyc wyraznie na poczatku - Jeden cykl obejmuje jedno spotkanie 6-8h (z krupierem, stolem, kartami, zetonami, 'cateringiem' oraz calomiesieczna opieke mailowa po spotkaniu). Moze jeszcze cos wymysle, jak znizka na kolejny cykl, ale to jeszcze za wczesnie. Na razie parę kolejnych osób wyraziło zainteresowanie, więc może faktycznie coś się z tego wykluję. Poczekam jeszcze chwilę, przygotuję ankietę dla zainteresowanych i może będziemy zaczynać

    Pozdr
    Warsaw

  2. #22
    Good Idea Sir ; ), chętnie bym się czegoś nauczył bo mam dość odpadania na miejscach 20-50 w turniejach MTT lol - coś jest na rzeczy.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Jak będziesz organizował cykl jak odpadać tuż przed FT na 11R to zgłaszam się na kurs

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    w związku z niezłym zainteresowaniem (jak na dwa dni istnienia tematu) - bo mniejsze lub większe zainteresowanie na PW wykazało na razie 8 osób, pozwoliłem sobie przygotować krótką ankietę, która pozwoli mi dostosować 'zawartość merytoryczną' kursu i wysłałem ją do zainteresowanych na PW. Jeżeli ktoś jeszcze będzie zainteresowany, to również wyślę mu taką ankietę. Kiedy dostanę 9 wypełnionych ankiet, możemy zacząć dogadywać termin.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam

    jak na razie dostałem 6 wypełnionych ankiet, jak na razie preferowanym terminem pierwszego szkolenia jest koniec września, ale jeszcze zobaczymy.

    Pozdr
    Warsaw

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A będzie kurs dla średnio zaawansowanych?

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Grudziądz
    Posty
    16
    Bardzo dobra idea. Szkoda, że mieszkam w Grudziądzu bo chętnie bym się zapisał. Życzę powodzenia.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    A będzie kurs dla średnio zaawansowanych?
    Z dotychczas wypełnionych ankiet wynika, że większość chętnych jest właśnie bardziej średniozaawansowana niż początkująca...
    Jestem trochę mile zaskoczony, bo na obecną chwilę bezpośrednie zainteresowanie kursem wyraziło 13 osób i wszystkie one dostały ankiety do wypełnienia. Z powrotem dostałem już 6 ankiet, gdy dostanę dziewiątą, zacznę organizować termin, krupiera itd. Wtedy ogłoszę pierwszy termin kursu i prześlę zapytania do pierwszych dziewięciu osób, które się zgłosiły. Jeżeli ktoś z tych osób zrezygnuje, nie będzie mu pasował termin albo po prostu się rozmyśli, wtedy prześlę zapytanie do kolejnej osoby aż do uzbierania 9 potwierdzeń. Kolejne osoby z listy będą miały pierwszeństwo przy następnym kursie - tak chyba będzie najlepiej to zorganizować. Dlatego, jeżeli ktoś jest zainteresowany, niech spokojnie nadal się zgłasza - nikt nie zostanie pominięty Każdy powinien otrzymać zapytanie przynajmniej z parotygodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli zainteresowanie się utrzyma, myślę że bez problemu mogę przeprowadzać kurs raz na miesiąc. Zobaczymy, na razie zajmę się przygotowaniami.


    Pozdr
    Warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 12-08-2007 o 21:43

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    na chwilę obecną zgłosiło się 17 osób, więc postanowiłem przejść od słów do czynów i spróbować zorganizować pierwszy kurs. Przeprowadziłem wstępne rozmowy z clipperem i wszystko wskazuje na to, że pierwszy kurs odbędzie się:

    30 września (niedziela), godz. 12-19 (max do 20)
    Miejsce: Bal Alternatywny, Szolc Rogozińskiego 1
    Bar będzie otwarty praktycznie tylko dla nas. Posiłki i napoje zapewnione w ramach uczestnictwa w kursie.

    Dzień wcześniej jest finał ligi High Stakes, więc pozostaje nam niedziela. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, informację wyślę najpierw do pierwszych dziewięciu osób, które się zgłosiły. Będą one miały czas do 15 września, aby podjąć ostateczną decyzję o udziale w kursie. Część z tych 9 osób nie odesłało mi jeszcze ankiet, które również są warunkiem uczestnictwa. Jeżeli ktoś z tej dziewiątki zrezygnuje z udziału, wyślę zapytanie do kolejnej z osób na liście, aż do wyłonienia ostatecznej dziewiątki. Osoby z listy rezerwowej również zostaną powiadomione, a jeżeli nie wezmą oni udziału w pierwszym cyklu, będą miały pierwszeństwo udziału w kolejnym cyklu.

    Mam nadzieję, że nie brzmi to wszystko zbyt formalnie, ale chcę, żeby zasady były jasne.

    Pozdr
    Warsaw

  10. #30
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Bar będzie otwarty praktycznie tylko dla nas. Posiłki i napoje zapewnione w ramach uczestnictwa w kursie.
    Witam
    Uważaj, uważaj..

    Nie wiem jaką opłatę zamierzasz pobierać,
    ale może część osób będzie jadła i jadła , piła i piła,
    aż pęknie, aby tylko kasa za kurs się zwróciła ))

    pzdr