Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 186
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja tez mysle ze pomysl ciekawy ale pewnie bedzie wiele osob zachawalajacy ten pomysl a jak rpzyjdzie co do czego to nie zbierze sie ta grupka 9 osob :P

    Ale obym sie mylil I takie cos wystartowalo

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Szkoda, że nie w Łodzi.

    Życzę powodzenia !

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Moim zdaniem, jeżeli komuś naprawdę by zależało, to ani jednorazowy wyjazd do innego miasta, ani rownowartość jednego buyina nie będzie problemem. Niemniej, miałem podobne obawy jak sebkroll. Grupa 9-cio osobowa byłaby optymalna, i dla mnie i dla chętnych, niemniej, dla 4 czy 5 osób też można kurs przeprowadzić. Jak na razie mam dwa praktycznie pewne zgłoszenia, mimo, że na razie sonduję temat i nie ogłosiłem niczego oficjalnie. A jak temat ruszy, i będą chętni, to przecież do innego miasta też mogę się wybrać, z warszawy wszędzie można przecież dojechać w kilka godzin, nie jest to nic nadzwyczajnego Myślę, że dla choćby 5-6 osób mogę spokojnie przeprowadzić sesję wyjazdową ;]

    Pozdr
    Warsaw

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Jeżeli w Warszawie wypali to możesz zorganizować małe "Tour de Pologne by Warsaw"

    pozdrawiam.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    aha rozumiem... myślałem, że to autorski tekst... z resztą średnio mi pasował po tym jak poczytałem pate postów tu na forum... szkoda, że nie masz wolnej ręi przy tym bo myślę, że i Ty byś na tym lepiej wypadł i wiele osób by więcej skorzystało...

    wg mnie cały pomysł o którym jest ten wątgek jest super... jakbym miał fundusze to na pewno byłbym pierwszy by chociaż pogadać i pośmiać się z wami bo całość uznaje jako naukę oczywiście, ale w fajnyej atmosferze aby się pośmiać


    Warsaw podaj jakieś orientacyjne koszty jakie myślisz by były... spróbuje skombinować
    Ostatnio edytowane przez SponToN ; 10-08-2007 o 21:28

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    niby to miało być tylko sondowanie tematu, ale... Trzy osoby są już konkretnie zdecydowane i czekają tylko na ustalenie terminu... Może więc wszystko ruszy szybciej niż myślałem? Byłoby fajnie...

    Pozdr
    Warsaw

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Warsaw na PS mialem na mysli filmiki z multitablingu(no 4 stoly to tez multi )a nie artykuly dla poczatkujacych Mi one sporo daja, choc musze ogladac co jakis czas bo bledy popelniam na etapie podswiadomosci Tak, czy inaczej fajnie ze ekipka sie zbiera powoli. Napisz o jaka kwote chodzi z tym BI, bo dla jednego jest to 100zl dla drugiego 500zl... Ja jezeli bym sie pisal to raczej od pazdziernika...

    Aha, czy spotkanie byloby w Olimpicu?

    A temat pileczki bede sledzil na bierzaco, bo chetnie ogram was przynajmniej w tej dyscyplinie sportu

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    nie spotkanie nie odbywaloby sie w olimpicu, raczej trudno mi to sobie wyobrazic. Ale w dobrych warunkach, no worries

    Kwotę opłaty podałem na PW.

    Pozdr
    Warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Super pomysl, wysylam Ci PW zaraz

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Pytam o Olimpic, bo sie reklamowali, ze mozna wynajac stol z krupierka tylko nie wiem ile to kosztuje(krupierka kosztuje )

    Pzdr