Zobacz wyniki ankiety: Który cytat uważasz na najśmieszniejszy?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cytat nr 1 (comp)

    3 4.00%
  • Cytat nr 2 (ostrybyk)

    1 1.33%
  • Cytat nr 3 (luk1975)

    23 30.67%
  • Cytat nr 4 (sko87)

    1 1.33%
  • Cytat nr 5 (mosznik)

    31 41.33%
  • Cytat nr 6 (kamyk1111119)

    1 1.33%
  • Cytat nr 7 (wyevaud)

    5 6.67%
  • Cytat nr 8 (przemson)

    0 0%
  • Cytat nr 9 (12345678)

    8 10.67%
  • Cytat nr 10 (Seq)

    2 2.67%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    z flexem będziesz miał problem. myślę że na luzaku w kolejnych nominacjach bedziesz mógł wrzucić 100 postów flexa na 10 propozycji....

  2. #22
    GuestJ Guest
    Heh właściwie tak...no ale można uznać cały wątek jako jeden wielki LOT :P

  3. #23
    piątka i dziewiątka współczująca
    trójka podziwiająca

    Wybrałem Mosznika

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    A co ze słynną miażdżącą taktyką "agresywny koń" ??

    Cytat Zamieszczone przez GLUKOZAMINA Zobacz posta
    Grając ostatnio pare razy na żywo w pokera na obozie.Z pośród 10 gier dzięki mojej taktyce "agresywny koń"wygrałem ok 50% tylko 20% 2 miejsce.Najpierw demonstrowałem im ,że gram wszystko albo nic.Na pierwszych rozdaniach szedł allin blef mocny.Tak żeby ich przyzwyczaić .Po pewnym czasie zaczeli się wkurzać i mnie wyzywać .Wtedy już wiedziałem ,że będą sprawdzać.A ja tylko czekałem na dobrą karte i atak .Zakładałem kaptur i po otrzymaniu kart nie odkrywałem ich od razu tylko patrzyłem na reakcje innych co zrobią po zobaczeniu(tylko raz mi się udało rozszyfrować ,że ma ścierwo i go wyeliminowałem.Moja gra w virtualu nie przynosi niestety takich samych efektów.Kilkakrotnie rozszyfrowująć kogoś z blefem sprawdzałem bardzo wysokie podbicia przeciwnika .Niestety virtual to system ustala kto ma wygrać .No i dostaje BATY.Muszę opracować inną taktyke na virtuala .Chociaz ta wielokrotnie przynosi mi korzyść.Kilkakrotnie z 40 $ robiłem 100$ przy czym kolega z zadziwu pytał się jak.Muszę dodać także informacje o tym iż nigdy nie podbijam nawet z AA.Stosuje się do prostej taktyki (im więcej podbije tym więcej mogę przegrać.A blindy mnie nie zadowalają)

    P.S Mam nadzieje ,iż to nie będzie kolejny lol of the year.
    P.S 1 Co sądzicie o tym stylu gry ?

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    OMG LOOOL "agresywny koń" ncmts

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    A co ze słynną miażdżącą taktyką "agresywny koń" ??
    omg rozwalil mnie ten koles boki zrywac można

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    "Mam nadzieje ,iż to nie będzie kolejny lol of the year"


    Nadzieja matką głupich

    I rzutem na taśmę mamy nowego faworyta

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Witma chcialem podzielic sie z wszystkimi moja taktyka ktora zatytulowalem "przyczajony ROYAL FLUSH, ukryte AA".
    Nad taktykom ta spedzilem wiele lat szlify ostatnie piedcilem na obozie harcerskim we w Klewkach. Niestety chyba raczej prawdopodobnie nie bede mogl dalej rozwijac taktyki tej, bo mama jak zobaczyla czapeczke z nadrukowanym AA przyslana przez pokerrum to kazała ją odeslac i ze teraz bede splacac ja do konca zycia co najmniej. Dodatkowo jak się dowiedziała, ze kiedys wygralem w pokera 3$ i wyplacilem je z czego polowe przetracilem to podala mnie do urzedu skarbowego i jutro mam rozprawe i jeszcze powiedziała, ze i tak mnie zlikwiduja ci od ktorych pieniadze wygralem. Dlatego tez powodowany tymi przyczynami chce podzielic sie moja taktyka do TEXAS HOLDEM NO-LIMITU, zeby nie przepadla bez powrotu. I ja nie mówie o zasadach tylko o strategii i tym podobnym do limitu jest dużo ksiazek a do no-limitu niema nic.
    Zeby dobrze grac w pokera TEXAS HOLDEM NO-LIMITU to trzeba przejść kilka etapów.
    Najpierw to trzeba wygrac freerole...tysiace freeroli.
    Jesli juz wygramy tysiace frreroli... to i tak zeby dobrze grac w pokera to trzeba szczyscic caly stolik ROYAL FLUSHEM. Dopiero po tym mistycyzmu pelnym uniesieniu tylko wtedy jestesmy w stanie zrozumiec o co w pokerze wogole biega.
    Nastepnie to trzeba zmierzyc sie z zagadkom postawionom przez jednego z myslicieli filozofii pokerowej:
    - która z 10 figur pokerowych jest figura wyjatkowa i na czym polega cecha, ktora odroznia ja od pozostalych figur ?
    Pomimo, ze pozornie sie moglo by zdwaca ze odpowiedzi jest wiele na tak pozostawione pytanie, to tylko odpowiedz guru tego pokera prawidlowa jest i powoduje zrozumienie pelne pokera. Chodzi o jedna z cech najstotniejszych pokera lezacych u podstaw jego wlasciwosci, ktora to stanowi ze we FLUSH kickery maja ceche wspolna z najwyzsza karta - asem, czyli ten sam kolor!!! Zrozumiemy rowniez wtedy juz pojecie "przyspieszenie we flushu".
    I teraz bardzo istotną rzecza kolejnom jest zdobycie 50 MILIARDÓW punktow w grze "Source of the Force" naszego guru. Co prawda na poczatku lipa bedziemy zdobywali gora 0 moze 100 punktow ale zdrazac nie nalezy się i dazyc wytrwale do 50 MILIARDÓW.
    No i nadszedl czas na zglebianie zasad pokera, które to należy sie nauczyc od analizy histori ukladow roznych pokerromów. Bedziemy wtedy odrozniac co jest kickerem, co karta a co ukladem z kickerem z przyspieszeniem lub bez. Bez tego ani rusz.

    Gdy juz dojdziemy do etapu tego, to mozemy zaczac grac ONLINOWO. Wpierw wiadomo trzeba wybrac sobie stolik. Jest to niezmiernie istotne, gdyż wiadomo że SOFT pokerrumow działa w sposób taki, ze zawsze sa niemozliwe układy i slabszym z mniejszom liczbom pieniendzy zawsze bezwzglednie gorsza karta przychodzi. Wchodzimy wiec na stolik i widzimy BIGSTACKA i teraz albo siadamy przed nim i dostajemy jego wszystkie dobre karty albo czekamy dopuki wyjdzie i siadamy na jego miejscu. Byc może nikt z pozostalych się nie zorientuje i nadal beda dobre karty szly. No i teraz to demonstrujemy, że gramy wszystko albo nic. I zaraz jestesmy BIGSTACKIEM. I teraz moment niezmiernie najistotniejszy. Jak SOFT sie juz zorientuje ze zabieramy dobre karty poprzedniemu BIGSTACKOWI to musimy nagle zmienic taktyke. Najpierw dajemy allin blef mocny. Tak zeby ich przyzwyczaic. Jak juz zaczna sie wkurzac i nas wyzywac to zakladamy kaptur i obserwujemy bez reakcji. I teraz przychodzi nam powiedzmy 72 i wchodzimy normalnie. Nastepnie flop przypuśćmy 772 no i zadowoleni. Teraz zmieniamy taktyke. Tylko nie bijemy od razu. Najpierw check udajemy że nic nie mamy gdy koleś call to my call gdy koles raise to my raise raise gdy koleś raise raise to my raise raise raise raise. Wtedy to tylko podtwierdza, że kolesia poniosly emocje, a nie inteligentne zagranie. I teraz powiedzmy spada kolejne 7. I teraz musimy uwazac i bardzo zwolnic grę. I teraz jak on da raise to zeby sie nie zorientowal ze mamy 72 to najlepiej dac fold bo inaczej bendzie on wiedzial i myslal ze jestesmy fish donkiem. Ale i tak potem dojdzie nam AA i sie odegramy no tym samym fishu donku.
    Jeszcze tylko dodam taktyke dla turniejow. Jak wiadomo algorytm dzialania turniejów opiera sie o jak najszybsza eliminacje najslabszych graczy. Z czego to wynika? Ono wiadomo ze turnieje wielostolikowe wiaza sie z wniesieniem przez kazdego gracza wpisowego, od ktorego pokerroom pobiera prowizje. Jest wiec w interesie firmy, zeby kazdy taki turniej konczyl sie jak najszybciej i aby przegrani gracze zapisywali sie do kolejnych. Wniosek z tego jest nastepujacy: jesli nie jestes graczem loose agressive donk, nie siadaj w ogole do takich turniejow, gdyz jesli w ciagu 15-20 minut nie zdobedziesz znaczacej przewagi przy stoliku, program gwaltownie zaczyna obracac sie przeciwko tobie. Musisz wiec grac nastepujaco. Dostajesz dajmy na to 62 w kolorze. Poniewaz tylko loose agressive donk graja takie turnieje wiec sprawdzasz wszystkie podbicia bo chyba prawdopodobnie masz dobrze. I teraz flop przypuscmy 345 w Twoim kolorze. Udajesz, że nic nie masz, najplepiej w kapturze. I jak koles call to Ty call, jak raise to Ty raise raise, jak allin to Ty allin allin. Pokazujesz kto jest mocny, dzieki czemu SOFT zostawi Cie w spokoju i grajac tak masz szanse wygrac.
    Jak juz przejdziemy etapy te powyzsze to niech nas nie dziwi, ze z latwoscia mozemy przewidziec wynik np dzisiejszej i jutrzejszej sesji. Wiemy poprostu kiedy mamy 'fatum' teraz placimy pozniej bedziemy odbierac, ale dlaczego to wiemy i zawsze sie sprawdza? Halo, wynika to z prawa "przyspieszenia we flushu".

    Je niestety nie uzbieralem duzych pieniendzy ta taktyka poniewaz przegralem kurna wszystko w niefajna ruletke wszystko co zgromadzilem od poczatku roku 7,72$ na dodatek po ostatnim emailu zawiesili mi konto. Cieszylem sie z kazdego AA i ROYAL FLUSHA a teraz to koniec. A mialem dzisiaj wyplacic cash na prawnika. Nie chce mi sie nawet juz pifka Volt pic, co ja zrobilem, to koniec, niech mi ktos doradzi w pizdu.


    PS.
    Wszelkie podobieństwa powyższego tekstu do tekstów zamieszczonych na forum.pokerzysta.pl są celowe i wykorzystane bez wiedzy i zgody autorów

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    hahaha, ale się uśmiałem, joj.

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    niezłe podsumowanie

    ja stawiam na 3 jednak.
    co Wy o tym myślicie?
    odpowiedź: "pytanie może głupie, ale tak z ciekawości..."