Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 108

Wątek: Unibet Poker

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Czy ktoś zorientowany może wyjasnić w jakim cyklu rozliczane są te bonusy (patrz załącznik) - miesięcznie, narastająco ?
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    94
    tego 'bonusu' już nie ma, został on zastąpiony. Punkty można wymieniać na wpisowe do turniejów bądź przeróżne gadżety z www.unibetshop.com. dokładny opis znajdziesz na stronie Unibetu w Poker Clubie.

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Przepraszam, na jakim sofcie goni Unibet? stara PRIMA?

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    tak prima

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    prima, z tym ze stoliki cashowe do 3-6 są ich własne czyli nie zagrasz z graczami promy tylku z unibet

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Mam pytanko. Czy ten bonus 100EUR po wyrobieniu 800pkt można wypłacić od razu, czy są jeszcze jakieś uwarunkowania?

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    wrrrr wam tez sie tak wiesza ciagle ten soft... ? grrr

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Nie chciałem zakładać nowego wątku tylko napisać tutaj:
    Mam problem z PT2 na Unibecie (wersja spatchowana do 2.17.01e) - nie importuje mi rąk. Widzi bazę danych i ręce ale nie importuje.

    Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 0 hand(s) were imported.

    Proszę o pomoc.

    Pozdro

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    sprawdz czy na pewno korzystasz z wlasciwego folderu unibet/microgaming. czasami instalacja jest bezposrednio na dysku c:

    pozdr
    warsaw

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Jest rakeback na Unibecie? Nie znalazłem o tym nic na stronie więc myślę że nie ma z drugiej strony jednak założenie konta poprzez poker strategy gwarantuje rakeback 30-40%.

    Pozdrawiam