Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108

Wątek: Unibet Poker

  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    w zakladce bank mamy napisane iż : puknty vip przyznajemy takze za udzial w turniejach. Moje pytanie brzmi czy z wpisowych do turniejow sit and go takze są przyznawane vipy ? ? ?

  2. #22
    Tak

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    No to chyba musze napisac do supportu bo zagralem juz z 10 i ani jednego pukntu wiecej :/

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Punkty nie pojawiaja sie odrazu. Jak się wylogujesz i zalogujesz ponownie to powinny być widoczne.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    moze i masz racje bo po skonczeniu jakiegos turnieju wywalilo mnie z pokerroomu i do teraz nie moge sie zalogowac, dzieki

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    No więc postanowiłem dzisiaj sprawdzić ile to punktow doda mi po zagraniu kilku sit and go i ponizej obliczenia:
    w zakladce bank mamy napisane iż za kazdy 1$ oplaty turniejowej dostajemy 2 punkty, a wiec zapisalem sie do 5 turniejow z wpisowym 5 $ liczac iż po skonczeniu gry zostanie mi przypisane 50 pnkt.
    Po zakonczeniu gry wylaczylem klienta i zalogowalem sie ponownie za kilka minut i oto co zaobserwowalem
    do mojego konta zostalo przypisane UWAGA UWAGA 4 punkty !!
    Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego ?

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    opłata turniejowa to np 5$+0.5$
    czyli byin (za turniej) + fee (opłata za możliwość uczestnictwa w turnieju opłata dla pokerromu)

    zawsze z tej "drugiej części" opłaty liczone są pkt

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    ło matko piękna, no to naprawde jestem zacofany
    dawno nie gralem w sieci, to moze dlatego
    dziekuje za info musiek, w takim razie biegne szybko na stoliki

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Gdzie moge znalezc turnieje za punkty, bo gdzie nie zagladam to same za chajs

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    Gdzie moge znalezc turnieje za punkty, bo gdzie nie zagladam to same za chajs
    Tam gdzie są płatne. Prawie wszystkie płatne można grać za punkty, podczas rejestracji do turnieju zaznaczasz opcje czy chcesz zapłacić kasą czy punktami( są oznaczone VP/kasa).
    Ostatnio edytowane przez BAMBARYLA ; 09-01-2008 o 22:20