Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 108

Wątek: Unibet Poker

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    - W okreslaniu szans druzyn w meczach Supertoto czesto pojawia sie ostatnio notowanie typu 100:0:0 lub bardzo podobne. Dla mnie jest to efekt zupelnego braku zrozumienia u osob, ktore podobno uznaja sie za sportowych fachowcow. Nie moze byc meczu w ktorym jedna z druzyn ma szanse zerowe np. na wygrana. Minimum powinno byc 98:1:1.

    Ta statystyka dotyczy procentowej ilości przyjętych zakładów na to zdarzenie i nie ma nic wspólnego z szacowaniem szans

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    To cos mi sie tu nie klei. W takim razie dlaczego czesto statystyka z poczatku tygodnia dla danego meczu bywa taka sama jak statystyka na moment przed zakonczeniem przyjmowania zakladow? Skoro jest to statystyka przyjetych zakładów, to powinna sie zmieniać codziennie, co godzinę a może nawet co minutę.

  3. #13
    Obciążenie sie zwiększyło odkąd jest nowe lobby(czyli gdzieś z półtora miesiąca}. Unibet musi mieć jakiś błąd bo na betwayu (ten sam soft}po zmianie lobby nie ma widocznej zmiany obciążenia jak na unibecie. I wpieniające jest to ze nie mogę grać jednocześnie na betwayu i unibecie(co możliwe jest w np. w Ongame ).

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    w UB nie gram gdyż tak soft obciąża mój komp, jeszcze drugiej karty nie widzę a już mi czas upływa na ruch.

    LOL, na tym samym kompie każdy inny room śmiga aż miło.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    spieprzyli cos w upgrade to fakt 60mb ramu zawala 3x za duzo ale jak sie ma giga to sie smiga

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Ja tez juz prawie nie grywam na Unibecie z powodu zbyt duzego obciazenia mojego komputera ich klientem. A szkoda...bo dawniej regularnie grywalem w turniejach Happy Hour. Dzis juz wybieram turnieje na innych serwerach. Wole tam grac wiedzac, ze wykonam swoj ruch i zobacze swoje karty zanim mi caly czas na to przeznaczony minie.
    A tak w ogole chyba Unibet leci do dolu. Turniej $1000 o godz. 19-tej przeksztalcil sie juz tylko w turniej $500....

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    może i zmienili z 1000 na 5000, ale jeżeli chodzi o freerolle to chyba i tak są jedni z lepszych na rynku

  8. #18
    za wygranie drugi raz wejsciowki do turnieju ,dostaje sie tutaj rownowartosc wejsciowki?

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    może i zmienili z 1000 na 5000, ale jeżeli chodzi o freerolle to chyba i tak są jedni z lepszych na rynku
    Ponad 6000 ludzi 1000 chipsów na start i 8 minutowe blindy i 500 dolców w puli nazywasz dobra ofertą ????? W sieci Microgaming są dobre freerole lojalnościowe ale nie na UNIBECIE akurat ale np w Bet365 bodajże sobota i niedziela 1000$ i 1500$ wymóg 10 rh w ostatnim tygodniu , liczba graczy nie większa niż 800 . W Betdirect tez są freerolle za punkty , w innych skinach pewnie też ale akurat UNIBET to lipa pod tym względem.
    Ostatnio edytowane przez adamcel24 ; 16-09-2007 o 07:43

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
    za wygranie drugi raz wejsciowki do turnieju ,dostaje sie tutaj rownowartosc wejsciowki?
    Nie jestem pewny, ale chyba nie...