Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85

Wątek: KK na EP

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    call ten shan cos tam ma pewnie QQ
    a ten pierwszy napewno nie AA

    ship it

  2. #12
    Ja bym przeanalizował po jakim czasie kliknął przycisk raise to all in jeśli bardzo szybko bym go sprawdził.Zresztą z KK sprawdził bym do 150 $ raise.Gdybym miał bankrola ponad 5 tys $ napewno bym sprawdził!!!

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    a jak gracie w analogicznej sytuacji, tyle ze zmieniamy stawki na NL50 i room na ongame/boss/everest ?

    (oczywiscie stacki i bety tez dzielimy na pol)

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    a jak gracie w analogicznej sytuacji, tyle ze zmieniamy stawki na NL50 i room na ongame/boss/everest ?

    (oczywiscie stacki i bety tez dzielimy na pol)
    call man...

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    moja teoria ws. GLUKOZMINY: koleś wie na czym polega poker, właściwie to podejrzewam, że to może być ktoś z forum, stworzył sobie po prostu dodatkowe konto, aby od czasu do czasu wywoływać lawinę śmiechu i komentarzy swoimi anty-pokerowymi teoriami.

    Skąd taki wniosek? - nawet największy amator napisze czasami coś mąrdego, czy też dość bliskiego prawdy, natomiast GLUKOZMINA pisze dosłownie WSZYSTKO na przekór pokerowym prawidłowościom. Tak więc musi mieć o nim jakieś pojęcie.

    Jakie są oddsy, że fish nigdy, ale to nigdy nie ma racji i zawsze ale to zawsze ma teorie sprzeczną z logiką?

  6. #16
    Nic takiego nie napisałem inaczej.Zawsze sprawdzam kogoś jak ktoś w ułamku sekundy wciśnie guzik allin.Inaczej sprawa się ma jeśli był kilkakrotny reraise o mało i nagle daje koleś all in wtedy nie sprawdzam .Myślę ,że Glukozamina to Robert S z Drawska i nikt inny :].Ciekawe kiedy napisze coś mądrego ?Ale ja tak gram i szczerze mówiąć to zarobiłem na tej grze z 400 $
    Ostatnio edytowane przez GLUKOZAMINA ; 06-08-2007 o 18:27

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    4
    Call, jak mozna KK przed flopem foldowac. Przeciez ryzykujesz tylko 1 buyin a mozesz wygrac az 2.

  8. #18
    jak na moje call

    btw lucky czy to dobra decyzja uderzac na nl100 z kasa wygrana na turniejach? imo zacznij nizej, ale to twoje pieniazki :P

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    LOL, jego bankroll pozwala na grę na o wiele wyższych stawkach, więc bez przesadyzmu.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    LOL, jego bankroll pozwala na grę na o wiele wyższych stawkach, więc bez przesadyzmu.
    a gdybyś wygrał 300 k$ to od razu wskoczyłbyś na NL 10k????
    bankroll to nie wszystko...